Webové stránky firmy ROBEX DK, s.r.o. používají soubory cookies. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte. Více info

Registrace zasílání novinek e-mailem


 
Informace o našem novinkovém systému

Chcete sledovat pravidelné novinky z oboru? Chcete informace od odborníků? Zajímají Vás nové etchnologie? Budeme Vás informovat e-mailem maximálně 4 x do měsíce. Všechny informace o našem novinkovém systému můžete nalézt v našich obchodních podmínkých.

Pro registraci prosím vyplňte pole Jméno - Firma a o pole níže i Váš e-mail, který používáte ve formátu něco@něco.xxx . Pokud jste soukromá osoba, vyplňte pouze své celé jméno. Vyplňujte prosím pouze plná a korektní data. Po vložení Vašich osobních informací, je třeba ještě vyplnit pole Antispam. Pokud máte všechna pole vyplňena, můžete kliknutím na levé tlačítko Odeslat formulář - registrovat potvrdit svoji registraci.

Pro zrušení registrace stačí zaslat nazpět (re:) e-mail s novinkami (na adresu novinky@robex-dk.cz) s předmětem Zrušit (včetně diakritiky). Pro automatickou deregistraci musíte zaslat tento rušívcí e-mail z adresy, která byla registrována. Samozřejmě provedeme registraci v případě potřeby i ručně. Stačí nám zavolat či napsat.

!!! Vyplňte prosím pouze platná data !!!
* - povinné údaje, prosím vyplňte


Vaše registrační data :

17 + 12 = ?

Se zadanými údaji pracujeme v rámci zákona o ochraně osobních údajů (101/2000 Sb)


   
 
Naše odkazy :: CenyZboží :: Recenze obchodů :: Shoops :: InstalaceZTI.cz :: Google