Bazarové, použité, starší stroje od firmy ROBEX DK, s.r.o. ®

POUŽITÉ STROJE, BAZAR

Použité řezačky a stroje - náš bazar
- POUZE FUNKČNÍ A ODZKOUŠENÉ STROJE
- ZAVOLEJTE SI PRO VÍCE INFORMACÍ
- REPASOVANÉ STROJE SE ZÁRUKOU
- NA DOTAZ I DALŠÍ STROJE

Firma ROBEX DK, s.r.o.® je dlouholetým dodavatelem techniky a technologií pro zpracování textilních materiálů, fólií, papíru, PUR pěn a jiných pěnových materiálů. V rámci zkvalitnění služeb našim zákazníkům jsme začali dodávat i starší stroje a přístroje z celé Evropy. Chápeme dnešní nelehkou situaci na trhu a zejména ekonomickou náročnost nákupu nových strojů. Proto je naší snahou rozšířit co možná nejvíce nabídku starších, levnějších strojů, které však nejeví známky opotřebení popř. opotřebení nevadí funkčnosti (možná pozdější repase či oprava). Takovéto stroje jsou pak přínosem i firmám, které nemají dostatečné finanční zázemí či tento stroj neplní hlavní úlohu příjmu zisku a jedná se stroj tzv. doplňkový.

  • starší bazarové stroje dle Vaší poptávky
  • Kdykoli se na nás obraťte, pokusíme se Vám nabídnout stroj přesně dle Vašich představ. Vzhledem k dlouhodobým vztahům v tomto oboru v rámci celé Evropy jsme schopni dodat stroje různých značek, typů aj. Máme dokonalý přehled v rámci ČR a SR!  Jsme napojeni také na největší bazary v Německu, Nizozemí, Polsku, Itálii, Turecku aj.
  • bazarové stroje zveřejněné na našem webu
  • Stroje v našem vlastnictví, které pocházejí z naší výroby či od našich partnerů. Garance stavu a kvality, možnost dalších dodávek náhradních dílů. Nejčastěji se specializujeme na pásové pily (PRAGODĚV, PŘS 4, RS 1100, HYMA, MICA aj.), drtiče a drásací stroje na PUR pěny, Molitan®, polystyren, stříhárenské stroje, převíjecí stroje a další vybavení.
  • zprostředkování staršího stroje či poradenská činnost
  • V případě, že stroj nemáme přímo k dispozici, pokusíme se Vám předat kontakt na prodejce, který takovýto stroj v nabídce má či navrhnout výkonovou alternativu!
  • dovoz starších strojů od prodejce k zákazníkovi a jeho instalace
  • Nabízíme také službu s asistencí při převozu a instalaci staršího stroje, který jste si zajistili od jiného prodejce.

Také jsme pro Vás vypracovali RobexPedii - první ucelenou oborovou encyklopedii, nápovědu k dané kategorii resp. podkategorii, kde naleznete přehled důležitých parametrů a typů nabízených v dané sekci! RobexPedie ZDE!

Jako jediní v ČR s takto rozsáhlým sortimentem také nabízíme servis a opravy pro nejen námi dodané zboží! Více ZDE

V případě, že nenaleznete stroj či zboží, které hledáte, kdykoli se na nás obraťte. Rádi Vám nabídneme alternativu, či pro Vás nalezneme vhodné řešení...

Pro více informací nás také můžete navštívit v naší firmě (sídlo), kde je po dohodě možné shlédnout námi nabízené produkty. Nabízíme také možnost přímého odzkoušení stroje, přístroje na Vašem materiálu zdarma. Ihned po Vašem příchodu se Vám některý z našich zaměstnanců bude věnovat a společnými silami jistě naleznete vhodné řešení! Předem děkujeme za Vaši návštěvu u nás!


© copyright 2006-2024 ROBEX DK, s.r.o.® , změny vyhrazeny …
webdesign ROBEX DK, s.r.o.
Webové stránky firmy ROBEX DK, s.r.o. používají soubory cookies. Tyto informace používáme k analýze údajů o našich návštěvnících, ke zlepšení našich webových stránek, zobrazení personalizovaného obsahu a k tomu, abychom vám poskytli skvělý zážitek z webu. Více zde!
PODROBNÉ NASTAVENÍ
:: InstalaceZTI.cz :: Mediace & mindfulness ::