17. 02. 2011

Přichází nové YJ-65 Profi
Buchar Jiří - ROBEX DK, s.r.o. - 10:58 | [Kategorie: Obchod] | permalink
Novinkou pro tento rok je námi vyráběná ruční kotoučová řezačka YJ-65 Profi. Tato plnozátěžová řezačka vychází typově z léty osvědčené řezačky YJ-65. Těžký mmotoru AC 230 V je nahrazen bezuhlíkovým, lehkým, ale stále výkonným speciálním motorem napájeným ze zdroje DC 12 V (součást řezačky). Bezpečné napětí je do řezačky přiváděno lehkým, dlouhým kabelem. Na místo 1 Kg tak nyní řezačka váží pouhých 580 gr. To ocení zejména obsluha. Díky absenci uhlíků je snadnější i údržba.

Také díky plynulému rozběhu řezačky nejsou namáhány vnitřní součásti soukolí. Elektronika v podobě námi programovaného procesoru také zabrání přetížení řezačky při mechanickém zaseknutí chodu. Díky dostatečně dlouhému nízkonapěťovému (slabému) kabelu a nízké hmotnosti řezačky je práce o mnoho komfortnější. Řezačka je dlouhodobě testována i ve třísměnném provozu.

Momentální nabídka tohoto osvědčeného modelu čítá YJ-65 v základním provedení (na běžné síťové napětí), YJ-65 Air v provedení na stalčený tlakový vzduch a nyní i YJ-65 Profi. Z každého typu řezačky jsme vzali to nejlepší. Přichází tak nový král v podobě YJ-65 Profi.

Předchozí: Máme inteligentní e-shop
Další: Odstávka elektřiny dne 28. 4. 2011

Kategorie

Archivy