04. 10. 2011

Kroužky na prokovení dírek v novém kabátě jsou tu
Buchar Jiří - ROBEX DK, s.r.o. - 13:59 | [Kategorie: Obchod] | permalink
Okrasné staromosazné kroužky a čalounické kroužky jsou další kategorií, která je plně přepracována pro lepší přehled sortimentem naší firmy.

Nové kvalitní fotografie skutečných kroužků, které Vám dávají v přehledu výrobků této kategorie na první pohled jasnou představu o velikosti jednotlivých typů kroužků, v detailu konkrétního typu resp. velikosti kroužku pak naleznete velice kvalitní designové foto detailů a také mnho technických informací včetně hmotnosti balení a hmotnosti jednoho páru (tzn. spodní a svrchní části) kroužku.

Tyto okrasné čalounické kroužky slouží zejména pro prokovení dírek. Jistě je znáte například z Vaší obuvi. Dodáváme čalounické, okrasné kroužky mnoha rozměrů a velikostí! Vyberte si z naší nabídky! Kroužky se staromosazným vzhledem jsou etetickým způsobem prokovení dírek. Jsou použitelné pro prokovení dírek u ošacení (bundy, trika, kalhoty aj.), obuvi (dírky pro kaničky), pásky aj. Tyto kroužky zabraňují dalšímu párání dírky a zároveň docílí vysoké estetičnosti. K lisování doporučujeme některý z těchto Lisů pro vytínání, zavírání kroužků. Nástroje na lisování kroužků nabízíme samozřejmě také.

Nerolované kroužky na tlakové lisování s vnitřním průměrem od 4 mm do 10 mm jsou určené k ručnímu i strojnímu lisování a jsou bez ostrých hran, mohou tak být použity na mnoho rozličných aplikací. Ekonomické balení obsahuje vždy 1000 ks (1000 ks svrchní části + 1000 ks spodní části). Cena za 1 komplet kroužku k lisování od Kč 0.95,- bez DPH.

Nenašli jste v naší nabídce kroužky, které sháníte? Na objednání jsme schopni dodat i jiné druhy kroužků. Ať již sháníte nerolované kroužky, rolované kroužky, kroužky z mosazi, mědi, hliníku, oceli či kroužky s pozinkovou úpravou nebo kroužky plastové, poptejte různé systémy kování u nás. Rádi Vám vyhotovíme nabídku šitou na míru.

Nezapomeňte se přesvědčit o kvalitě našich kroužků, které naleznete zde: http://www.robex-dk.cz/index.php?category=10&subcategory=24

Předchozí: Set CleexCut Harmony se slevou 1000 Kč
Další: Dne 16 - 18.11.2011 omezený provoz - zavřeno

Kategorie

Archivy