06. 12. 2011

Pro příští rok pro Vás připravujeme...
Buchar Jiří - ROBEX DK, s.r.o. - 07:05 | [Kategorie: Ostatní] | permalink
Tak jako každý rok, s blížícím se koncem roku, připravujeme pro ten následující rok hned několik zajímavých úprav cen, akcí a změn.

- ještě před koncem tohoto roku jsme dokončili úpravu hlavní kanceláře a kamenného obchodu. Přijďte nás osobně navštívit, stojí to za to! Po duši Vás pohladí kromě příjemného, ale k plnění Vašich přání plně připraveného kolektivu i logické uspořádání zboží. Nyní můžete volně procházet naším obchodem. Navíc za doprovodu příjemné korporátní výmalby.

- také připravujeme představení nového levného, ale výkoného drtiče na pěnové hmoty a polystyrén naší výroby. V částce okolo 45 tis. Kč získáte stroj s výkonem drcení až 180 Kg za hodinu s volitelnou výstupní frakcí (dle velikosti síta - 1 ks síta v ceně).Již jste se někdy setkali s drtičem tohoto výkonu za takovéto peníze?

- k Novému roku připravujeme speciální výprodejovou akci. Bude zaměřena na nadnormativní zásoby brusných kotoučků (brousků) pro oblíbené a stále hojně používané pily Pragoděv PŘS 4 a RS 1100. Brousky jsou pečlivě uskladněny a jejich prodej bude podpořen kromě zajímavé ceny 1 ks brousku i množstevními slevami.

- také námi vyráběné a dodávané profesionální nářadí na řezání polystyrenu a podobných stavebních izolací pod značkou CleexCut se konečně dočká a provedeme již dlouhodobě plánované snížení cen a rozšíření do sítí prodejen nářadí, půjčoven a stavebnin po celé ČR.

- dlouhodobě pracujeme na možnosti zasílání balíků až k Vám formou soukromé přepravní služby, což jistě uvítáte. Kromě snížení cen přepravného si od tohoto kroku slibujeme i uspkojení Vašich potřeb na rychlé dodání zboží.

- v dlouhodobějším plánu je i předělání detailů produktů na našem webu www.robex-dk.cz, tak aby jsme Vám umožnili přehlednou formu získat podrobné informace.

Věříme, že výše uvedené změny, akce a plány uvítáme nejen my, ale i vy - naši věrní návštěvníci a zákazníci. S přáním příjemného prožití předvánočních chvil...

...za celý kolektiv firmy ROBEX DK, s.r.o.
Buchar Jiří


Předchozí: Dne 16 - 18.11.2011 omezený provoz - zavřeno
Další: Přání příjemně prožitých svátků vánočních

Kategorie

Archivy