23. 04. 2012

Nejžádanější YJ-65 Basic nyní v akci za skvělých Kč 4900,-
Buchar Jiří - ROBEX DK, s.r.o. - 09:30 | [Kategorie: Obchod] | permalink
Dlouhodobě nejžádanější ruční kotoučová řezačka, lety prověřená kvalita a odolnost, více než 500 v ČR dodaných kusů - to je YJ 65 Basic ve zkratce! Nyní v akční ceně Kč 4900,- bez DPH. Akce platí až do odvolání!

Upozornění: na našem trhu se spolu s otevíráním hranic objevilo i několik prodejců, kteří tuto řezačku nabízejí i za nižší ceny. Dovoluji si Vás tedy touto cetou informovt o důvodech, proč nenabízíme tuto variantu řezačky YJ-65 i my. Yj-65 je řezačka původem z Číny. Konkurenční firmy pouze objednají a bez jakékoli úpravy ihned prodají. U nás je tomu samozřejmě jinak.

Po nákupu řezaček provádíme test každého kusu. Provádíme nejen optický test mechanických částí, ale i test skutečným zaběhnutím řezačky spolu s měřením otáček a hluku. Na řezačce je dále provedena výměna původního přívodního kabelu, který je nejen krátký a nevyhovuje tak potřebám a přáním zákazníků, ale i z pohledu materiálového nevyhovuje ani požadavkům na bezpečnost obsluhy. Tento přívodní kabel je nahrazen delším a v ČR běžně používaným kabelem. Dále provádíme přepracování elektrické části připojení řezačky na tento nový kabel, tak aby byla zajištěna maximální bezpečnost práce a vyšší odolnost proti vytržení kabelu. Námi dodávané YJ-65 má také, jako jediné v ČR kryt nože v přední části hlavy řezačky. Tento kryt, který si sami vyrábíme, zajišťuje vyšší bezpečnost obsluhy při manipulaci s řezačkou. K námi dodávaným řezačkám YJ-65 jsou k dispozici nejen výstupy z měření hluku a vibarcí, ale součástí je i kontrolní revizní zpráva. k řezačce vždy náleží návod k obsluze v českém jazyce vč. listu s vyobrazením sestavy náhradních dílů. Na řezačku poskytujeme také plný servis a dodávky všech náhradních dílů. YJ-65 Basic je námi používaný název, který odlišuje základní provedení řezačky YJ-65 od dalších, pouze námi dodávaných modelů YJ-65 Air (na stlačený vzduch) a YJ-65 Profi (na bezpečné napětí, pro trvalý provoz). Pouze přídomkem Basic, Air či Profi označené YJ-65 vyhovuje všem bezpečnostmín předpisům platných na území ČR a EU.

Předchozí: Získali jsme výhradní zastoupení firmy Hoffman
Další: Celozávodní dovolená ve dnech 30.5 a 7.5 2012

Kategorie

Archivy