12. 04. 2013

Úprava nešeho webu - sloučení některých podkategorií
Buchar Jiří - ROBEX DK, s.r.o. - 12:13 | [Kategorie: Ostatní] | permalink
Na základě nesčetných přání Vás, našich zákazníků jsme provedli úpravu některých podkategorií na našich webových stránkách www.robex-dk.cz. Ve výčtu se jedná o podkategorie Ručních řezaček na textil a podobné materiály, kde jsou nyní zahrnuty řezačky ruční, kotoučové řezačky i řezačky vertikální, a dále podkategorie Nože kotoučové, nože pro vertikální řezačky a nože pro pásové pily, kde jsou, jak si můžete všimnout, zastoupeny všechny typy námi dodávaných nožů vč. nožů pro drtiče na pěnové hmoty. V kategorii Pomocné stroje, nářadí, nástroje a pomůcky se týká sloučení podkategorie Splintovací pistole, splinty, jehly, značkovací a splintovací stroje, podkategorie Lisy, nástroje (vytínání, lisování aj.), knoflíky a knoflíková tělíska, kroužky, podktagorie Fixace - svorky na textil, klešťové i textilní svorky, špendlíky a bodce a nově též podkategorie Automatizace, odměrování, metry, čítače, kabelové navíjecí bubny, kde jsou zastoupeny Klasické krejčovské metry, metry samolepící, čítače pro počítání kusů a čítače pro odměřování délek vč. odměřovacích koleček.

Cílem bylo snížení počtu položek v základním (levém - produktovém) menu webových stránek. Sloučené podkategie lze nyní po otevření konkrétní podkategorie filtrovat buďto graficky (kliknutím na ikonu) nebo za pomocí výběrového menu nad seznamem s produkty dané podkategorie.

Další novinkou jsou též v rámci podkategorií zmenšený obsah pomocných textů, kde stačí pro celý článek kliknout na Zobraz více..., a též rychlé zobrazení kontaktní osoby, která má danou podkategorii v naší firmě na starosti a podá Vám tedy v případě potřeby více informací a nebo Vám poradí.

Pevně věřím, že Vám tyto úpravy zpříjemní procházení všech položek (více než 3600 produktů a podporduktů) na našem webu.

Předchozí: Vánoční dovolená od 21.12.2012
Další: Nově je Bazar jako samostatná kategorie (v bílém)

Kategorie

Archivy