ČESKÉ PROFESIONÁLNÍ NÁŘADÍ

Tavná řezací technika na polystyreny, eps, xps a pěnové izolační hmoty

 
 
  Home - hlavní strana Produkty Prodej Galerie Download Vše o CleexCut
 
 
             Prodej techniky CleexCut - chci koupit CleexCut / chci být dalším prodejcem CleexCut

Naší snahou je zpřístupnit tavnou řezací techniku CleexCut všem a to nejen velkým izolatérským firmám, kde je práce s pěnovými izolacemi téměř denním chlebem, ale i menším firmám, či firmám s občasným využitím izolací jako podpůrného programu firmy. Přístupnost techniky CleexCut lze spatřovat nejen v dostupnosti cenové, pro konečné zákazníky, ale chceme zejména rozšiřovat prodejní místa do Vaší firmou oblíbených stavebnin, prodejců izolací, prodejců stavebního nářadí aj.

Chcete koupit CleexCut?

Techniku CleexCut můžete zakoupit u kteréhokoliv z prodejců techniky CleexCut.

Stále vzrůstající sítí těchto prodejců se snažíme snížit čekací doby a přiblížení této techniky Vám, našim zákazníkům. Stále budujeme síť obchodních zástupců, dalších prodejců. Aktuálně tak budeme tyto prodejce doplňovat do seznamu, mapy dalších prodejních míst nářadí na izolace CleexCut.

Nejste si jisti, že je CleexCut vhodný právě pro Vás? Přejděte do části Produkty a zobrazte si více informací o tomto nářadí. Princip a další výhody této řezací techniky na polystyrén a izolace naleznete také v části Vše o CleexCut. Pokud potřebujete více informací obraťte se na některého z prodejců! Jistě Vám ochotně poradí či nářadí předvede!

Prodejci CleexCut na mapě prodejních míst zde!

 

Chcete se stát dalším prodejcem CleexCut?

Provozujete obchod se stavebním materiálem? Prodáváte nářadí? Chcete rozšířit svůj sortiment? Chcete pro své zákazníky i něco navíc?

Kontaktujte nás telefonicky či e-mailem.

V rámci podpory prodeje celé škály produktů CleexCut jsme stanovili doporučené maloobchodní ceny, kterými se je možné řídit při stanovování koncové ceny pro Vašeho zákazníka.

Zašlete nám spolu s Vaší objednávkou kopii výpisu z Vašeho živnostenského listu. Po té stanovíme výši vašeho možného rabatu (až 30%). Podmínky dalšího prodeje jsou řešeny vždy individuálně. Výše rabatu je odvislá od množství Vámi zakoupené techniky CleexCut. K dalším prodejcům přistupujeme vždy individuálně s maximální vstřícností!

Chcete být dalším prodejcem? Více informací naleznete zde!

 

 
 
   
Kde koupit CleexCut?  

www.cleexcut.cz