ČESKÉ PROFESIONÁLNÍ NÁŘADÍ

Tavná řezací technika na polystyreny, eps, xps a pěnové izolační hmoty

 
 
  Home - hlavní strana Produkty Prodej Galerie Download Vše o CleexCut
 
 
             Vše o CleexCut / Obecné informace
 
 

V části "Vše o CleexCut" přinášíme rady, články, zajímavosti a tipy na správné použití tavné řezací techniky, zateplení a dokonale provedenou izolaci. K rozšíření pojmů můžete využít slovníček pojmů. Popisujeme zde také jak tavná řezací technika funguje, klady a zápory řezání pomocí rozžhaveného drátu, vlastní technologii tavného řezu i s ukázkou rozdílu řezu vytvořeného klasickými metodami oproti novince v podobě tavného řezu CleexCut. V neposlední řadě také doplňujeme tuto stránku o výpis izolací, na které je tavná technika vhodná. Moderním trendem dnešní doby je úspora energií, přičemž tepelné izolace napomáhají právě zamezení úniku tepla, energií. Na obrázku níže jsou znázorněny podíly úniku tepla v nezaizolovaných budovách.

Nezapomínejte zejména na to, že pouze kvalitně zapracovaná izolace funguje. Při využití řezací techniky CleexCut se vždy vyhnete nepřesnému řezu izolace.
Únik tepla v neizolovaných budovách

Podceňovanou částí českých staveb je vlastní slícování a příprava desek izolačních materiálů. Hovořím zde o přípravě izolace z hlediska rozměrové specifikace, její úpravu na přesný rozměr a tím eliminaci velkých spár mezi jednotlivými deskami při jejich následné pokládce, instalaci.

Termickým měřením je ihned patrná kvalita položení izolace. Pouze přesně slícovaná deska s minimem použitého spárovacího tmelu poskytuje skvělou izolaci tepla v celé své ploše s využitím maxima pozitivních vlastností moderních izolačních materiálů.


   Více o tom Jak CleexCut funguje naleznete zde >>

 
   

 

 
 
   
Kde koupit CleexCut?  

www.cleexcut.cz