DETAIL PRODUKTU zpět

RB-VP 1400 - automatická vertikální pásová pila (ořezové a formátovací pracoviště)

RB-VP 1400 - automatická vertikální pásová pila (ořezové a formátovací pracoviště) - hlavní foto 1103 akcena zakázku
Automatická vertikální pásová pila RB VP 1400 pro snadné ořezávání, formátování a dělení PUR bloků. V podélném směru řez probíhá posuvem materiálu a v příčné směru posuvem pily. Zařízení umožňuje ořezání, naformátování, rozřezání bloku PUR materiálu bez náročné manipulace s blokem během řezání.

Dostupnost:
Vyrobeno na zakázku

Cena:
na poptání
Objednávka Do vozíku

- Technická specifikace:
Napájecí napětí: AC 400 V, 50 Hz
Jištění přívodu: 20 A
Ovládací napětí: DC 24 V
Hlučnost: < 75dB

Stůl: 2 x posuvný (pásový dopravník)
Rozměry zpracovávaných bloků max. (v x š x d): 1050 x 1450 x 2050 mm

Tento stroj a příslušenství vyrobíme, dle Vašeho přání, na zakázku!

Výrobce / značka: ROBEX DK, s.r.o.
Země původu: Ćeská republika

- Detailní popis:
Základní část tvoří vertikální pásová pila se systémem strojního natáčení nože o úhel 90° za chodu pily pomocí pneumatických válců. To umožňuje řezání ve dvou, na sebe kolmých směrech bez náročné manipulace s bloky materiálu během ořezávání. Pila je osazena oboustranně broušeným nožem pro možnost řezání všemi směry. Broušení nože je zajištěno pomocí dvojice brusů, které jsou poháněné elektromotory. Celý komplet pily je uložen na lineárním vedení, které zajišťuje její posuv do řezu – tak je při otočení nože možné řezat v příčném směru. Posuv zajišťuje elektromotor se zpětnou vazbou pro přesné měření pozice pily.

Pracovní plocha je tvořena dvojicí pásových dopravníků. Přechod mezi dopravníky tvoří speciální lišty a vodítka, mezi nimiž je posouván nůž pily při jejím příčném posuvu. Na dopravnících je blok materiálu synchronně posouván a tak je zabezpečen podélný řez. Posuvy pásů zajišťují elektromotory se zpětnou vazbou pro přesné měření pozice bloku a pro zajištění synchronizovaného společného pohybu.

Vedle dopravníků na straně v podélném směru je umístěn válečkový dopravník s motoricky poháněnými válci. Ten slouží jako místo pro naložení a vyjmutí zpracovávaného bloku a zároveň jako dopravní mezičlánek při posuvu bloku na řezací pásové dopravníky.

Pracovní prostor stroje je zajištěn bezpečnostním oplocením a kryty se vstupními dvířky pro servis a údržbu pily.

Zařízení se ovládá z obslužného terminálu, který je umístěn samostatně, v blízkosti roviny řezu, aby operátor měl dokonalý přehled o situaci a stavu stroje.

Zařízení má mnoho možností a řezacích funkcí:
- pozice, délky a šířky lze zadávat do příslušných programů (receptur) pro časté varianty řezání
- pouze příčné, nebo podélné řezy (ručně zadávané, nebo automaticky dle receptury)
- kompletní oříznutí na požadovanou délku a šířku bloku (ručně zadávané, nebo dle receptury)
- vertikální dělení na desky v příčném směru (ručně zadávané, nebo dle receptury)
- vertikální dělení na desky v podélném směru (ručně zadávané, nebo dle receptury)
- různé kombinace příčných a podélných řezů

 
Tento produkt je vyroben na zakázku, dle přesné specifikace zákazníka. Cena je závislá na množství výbavy a volitelné specifikaci výrobku!
 

- Další fotografie:
RB-VP 1400 - automatická vertikální pásová pila (ořezové a formátovací pracoviště) - detailní foto 1103 RB-VP 1400 - automatická vertikální pásová pila (ořezové a formátovací pracoviště) - detailní foto 1103 RB-VP 1400 - automatická vertikální pásová pila (ořezové a formátovací pracoviště) - detailní foto 1103 RB-VP 1400 - automatická vertikální pásová pila (ořezové a formátovací pracoviště) - detailní foto 1103

- Video produktu:

* další videa naleznete na našem videoportálu RobexTube

- Komentáře: lidí již komentovalo tento produkt


© copyright 2006-2023 ROBEX DK, s.r.o.® , změny vyhrazeny …
webdesign ROBEX DK, s.r.o.
Webové stránky firmy ROBEX DK, s.r.o. používají soubory cookies. Tyto informace používáme k analýze údajů o našich návštěvnících, ke zlepšení našich webových stránek, zobrazení personalizovaného obsahu a k tomu, abychom vám poskytli skvělý zážitek z webu. Více zde!
PODROBNÉ NASTAVENÍ
:: InstalaceZTI.cz ::