DETAIL PRODUKTU zpět

Převíjecí a odměřovací stroj s funkcí kontroly PS – 4 / FX

Převíjecí a odměřovací stroj s funkcí kontroly PS – 4 / FX - hlavní foto 995 na zakázku
Tento propracovaný stroj s označením PS-4 / FX je určen k převíjení a zákaznickému odměřování speciálních materiálů na cívku či svitek s papírovou dutinkou. V provedení FX slouží k převíjení elektrických topných rohoží pro podlahové vytápění.

Dostupnost:
Vyrobeno na zakázku

Cena:
na poptání
Objednávka Do vozíku

- Technická specifikace:
Napětí: AC 400 V, 50 Hz
Příkon stroje: 1000 W
Ovládací napětí: DC 24 V
Max. rozměry stroje (d x š x v): 2200 x 1900 x 2300 mm
Hmotnost stroje: 390 kg
Hlučnost na pracovním místě: < 75 dB
Jakost stlačeného vzduchu: nemazaný, suchý
Tlak vzduchu: max. 6 barů

Tento stroj a příslušenství vyrobíme, dle Vašeho přání, na zakázku!

Výrobce / značka: ROBEX DK, s.r.o.
Země původu: Ćeská republika

- Detailní popis:
Stroj je určen primárně k zákaznickému odměřování materiálu před jeho balením. Na stroji je možno nastavit nejen rychlost převíjení, ale i požadovanou délku materiálu. Stroj je vybaven odměřováním LUCA II s vysokou úpřesností a možností úředního ověření přesnosti měřidla. Stroj je vybaven ruční řezačkou YJ-65 Air pro zakrácení materiálu při dokončení odměřování. Dále je stroj vybaven inspekční deskou s intemnzivním osvětlením pro precizní kontrolu kvality převíjeného materiálu obsluhou. Odvíjená role je usazena na hřídeli s upevňovacími trny. K navíjení materiálu je využita pneumatická rozpínací hřídel.
 
Tento produkt je vyroben na zakázku, dle přesné specifikace zákazníka. Cena je závislá na množství výbavy a volitelné specifikaci výrobku!
 

- Další fotografie:
Převíjecí a odměřovací stroj s funkcí kontroly PS – 4 / FX - detailní foto 995 Převíjecí a odměřovací stroj s funkcí kontroly PS – 4 / FX - detailní foto 995 Převíjecí a odměřovací stroj s funkcí kontroly PS – 4 / FX - detailní foto 995

- Video produktu:

* další videa naleznete na našem videoportálu RobexTube

- Komentáře: lidí již komentovalo tento produkt


© copyright 2006-2023 ROBEX DK, s.r.o.® , změny vyhrazeny …
webdesign ROBEX DK, s.r.o.
Webové stránky firmy ROBEX DK, s.r.o. používají soubory cookies. Tyto informace používáme k analýze údajů o našich návštěvnících, ke zlepšení našich webových stránek, zobrazení personalizovaného obsahu a k tomu, abychom vám poskytli skvělý zážitek z webu. Více zde!
PODROBNÉ NASTAVENÍ
:: InstalaceZTI.cz ::