(AUTOMATIZAČNÍ PRVKY A MODULY, METRY, ČÍTAČE, ODMĚŘOVÁNÍ DÉLKY)

Počítadlo kusů ROB 1101 - sestavený komplet, přípočet pomocí hřibového tlačítka

Počítadlo kusů ROB 1101 - sestavený komplet, přípočet pomocí hřibového tlačítka - hlavní foto 427
Počítadlo kusů ROB 1101 - sestavený komplet, přípočet pomocí hřibového tlačítka - detailní foto 427 Počítadlo kusů ROB 1101 - sestavený komplet, přípočet pomocí hřibového tlačítka - detailní foto 427 Počítadlo kusů ROB 1101 - sestavený komplet, přípočet pomocí hřibového tlačítka - detailní foto 427 Počítadlo kusů ROB 1101 - sestavený komplet, přípočet pomocí hřibového tlačítka - detailní foto 427 Počítadlo kusů ROB 1101 - sestavený komplet, přípočet pomocí hřibového tlačítka - detailní foto 427

Kompletní počítadlo kusů s čítačem ROB100 a tlačítkem Reset na čelním panelu s velkým hřibovým tlačítkem pro přípočet kusů v krabici 115 x 115 mm pro upevnění na stůl, kostru a nebo stěnu. Součástí je i napájecí zdroj 230V. Čítač je sestaven na zakázku, dle přání zákazníka (10 ks se slevou 15%). Počítadlo vhodné k evidování vyrobených kusů, počítání zmetků aj.

Výrobce / značka: ROBEX DK, s.r.o.
Země původu: Česká republika
Stav: nové
Záruka: 24 měs. / 12 měs. na IČO
Dostupnost: Neznámá dost. (ověřte)
ID 427
Kč 2961,- bez DPH
3582.81,- s DPH

I přesto, že se produkt nachází v obchodní kategorii, je tento produkt upravený na zakázku, dle vašeho přání.

Detailní popis

Počítadlo ROB 1101 je ergonocmicky plně stavitelné počítadlo (možnost změny pozice napájecího konektoru - otočením svrchního víka, možnost otočení vlastního modulu čítače o 180 stupňů) vhodné zejména pro základní připočítávání kusů. 1 stisk hřibového tlačítka s chodem 5 mm se rovná přípočtu o 1 kus na zobrazovací jednotce. Hřibové tlačítko s průmyslovými kontakty vydrží opravdu mnoho a s průměrem 40 mm nelze při úderu minout. Na zakázku lze použít i jiné tlačíko, popřípadě vyvést tlačítko na externí pozici (tlačíko s v jiné krabici propojené vodičem.

Tlačítko Reset pro vynulování zobrazované / napočítané hodnoty je umístěno přímo na zobrazovacím modulu. Pro odstranění nahodilého stisku Resetu a tím zamezení případné ztráty dat je čítač dovybaven o nutnost podržet tlačítko po dobu cca. 2-3 sekund. Na zakázku je též možné Reset tlačítko vyvést na krabici nebo i na externí pozici (lze osadit například tlačítkem s klíčkem).

K napájení je použit síťový zdroj AC 230V připojitelný do běžné zásuvky (nikdy Vám nedojdou baterie). Čítač je navíc vybaven vnitřní pamětí, která si zapamatuje poslední čítanou hodnotu i po výpadku napájení.

K zobrazování je využito 10 mm vysokých 8 digit LED zobrazovačů s prosvětlenými číslicemi. Maximální možný počet přípočtů je 99 999 kusů.

čítač je sestaven pro počítání kusů. je vhodný také k počítání jiných cyklických (opakujících se) úkonů. Tímto počítadlem možno dovybavit jakékoli zařízení, instalace svépomocí s volbou vhodné pozice...

Technická specifikace

Použitý čítač: ROB 100
Možnosti: připočet kusů, reset (zamezení ztráty dat), napájení AC 230V.
Možno napájet výstupním napětím stroje u kterého je počítadlo užito (12 - 24 V DC).

Zobrazovací jednotka: 5-ti místná 8 digit LED podsvícená 10 mm vysoké číslice (červená barva)
Tlačítko Reset: na těle (panelu) zobrazovací jednotky čítače
Tlačítko pro přípočet kusů: průmyslový hřib (průměr 40 mm, chod 5 mm)
Napájecí adaptér: AC 230 V / 12 V DC (součástí)

Celkové rozměry: 115 x 115 x 115 mm (rozměry bez síťového napaječe).
Hmotnost sestavené jednotky: 310 gr.
Hmotnost celkem: 450 gr. (vč. zdroje)

Video

další naleznete na videoportálu RobexTube (Youtube.com/robexdk)

Komentáře

lidí již komentovalo tento produkt

Další služby

Prezentovaný výrobek je vyrobený na zakázku, dle přání zákazníka. V některých případech lze sjednat jeho předvedení u stávajícího zákazníka. Jsme schopni zajistit i provedení zkoušek s vašim materiálem.


© copyright 2006-2023 ROBEX DK, s.r.o.® , změny vyhrazeny …
webdesign ROBEX DK, s.r.o.
Webové stránky firmy ROBEX DK, s.r.o. používají soubory cookies. Tyto informace používáme k analýze údajů o našich návštěvnících, ke zlepšení našich webových stránek, zobrazení personalizovaného obsahu a k tomu, abychom vám poskytli skvělý zážitek z webu. Více zde!
PODROBNÉ NASTAVENÍ
:: InstalaceZTI.cz ::