Textilní svorka - střední klešťová široká kovová fixační svorka - R11 (pozink)

Textilní svorka - střední klešťová široká kovová fixační svorka - R11 (pozink) - hlavní foto 159
Textilní svorka - střední klešťová široká kovová fixační svorka - R11 (pozink) - detailní foto 159 Textilní svorka - střední klešťová široká kovová fixační svorka - R11 (pozink) - detailní foto 159 Textilní svorka - střední klešťová široká kovová fixační svorka - R11 (pozink) - detailní foto 159

Nejširší klešťová svorka se střední velikostí je určena pro všechny operace s vyššími vrstvami látek. Díky šířce profilovaných čelistí 110 mm fixuje materiál opravdu silně. Max. rozevření 60 mm. Nejširší z klešťových svorek pro čalouníky, krejčové a provozy. Skladem již malé množství - na doptání!

Stav: nové
Záruka: 24 měs. / 12 měs. na IČO
Dostupnost: Neznámá dost. (ověřte)
Kat.č. 06001008/2 (ID 159)
Kč 149,- bez DPH
180.29,- s DPH
Detailní popis

Tyto svorky jsou zvláště vhodné pro sepnutí vysokých vrstev materiálu mezi sebou (až 60 mm) popř. k desce stolu a zafixování před řezem aj.

Svorka je vybavena silnou centrální pružinou umístěnou na středovém nýtovaném čepu. Vlastní tělo svorky je vyrobeno z odolného lisovaného plechu tl. 1.5 mm, přičemž vyšší tuhosti a stability svorky je dosaženo pomocí profilování. Zahnutá vertikálně směrovaná vrchní čelist spolu s šíří čelisti zajistí nadstandardně vysokou úroveň fixace. Vysoká síla fixace již od 4 mm. Aktivní délka hmatníku s téměř ideálními 65 mm je řešením pro dlouhotrvající a často se opakující operace s minimem námahy ze strany uživatele.

Svorky R-11 nabízíme pouze v jednom vyhotovení povrchové úpravy a sice:
- Fe plech s pozinkovou vrstvou

Technická specifikace

Rozevření: 60 mm
Šíře čelisti: 110 mm
Celkové rozměry: 120 x 110 x 95 mm
Hmotnost: cca. 180 gr.

Typ svorky: centrální pružina na středovém čepu
Materiál: lisovaný plech
Barva: pozink
Čelisti: spodní čelist + vertikální, zahnutá příchytná čelist
Hmatník, rukojeť: v délce cca. 65 mm, šíře 57 mm

Dokumentace
Komentáře

lidí již komentovalo tento produkt


© copyright 2006-2023 ROBEX DK, s.r.o.® , změny vyhrazeny …
webdesign ROBEX DK, s.r.o.
Webové stránky firmy ROBEX DK, s.r.o. používají soubory cookies. Tyto informace používáme k analýze údajů o našich návštěvnících, ke zlepšení našich webových stránek, zobrazení personalizovaného obsahu a k tomu, abychom vám poskytli skvělý zážitek z webu. Více zde!
PODROBNÉ NASTAVENÍ
:: InstalaceZTI.cz ::