KLASICKÉ METRY, KREJČOVSKÉ METRY, SAMOLEPÍCÍ METRY

Metry krejčovské a samolepící metry, stanovená měřidla
- DOPLŇKY PRO MĚŘENÍ DÉLEK
- METROLOGICKY OVĚŘENÁ MĚŘIDLA DÉLEK
- NABÍZÍME POUZE OVĚŘENÉ TOP QUALITY PRODUKTY
V této podkategorii nabízíme metry vhodné k použití jako stanovené měřidlo v obchodním styku a samolepící metry opravdu mnoha typů se skvělou lepivostí. Mezi stálice u samolepících metrů patří průhledný samolepící krejčovský fóliový metr za nejnižší cenu stejně jako samolepící krejčovský metr ve stříbrné barvě. Oba typy nabízíme v délce 150 cm. Nabízíme též velice kvalitní a dlouhodobě odolné samolepící metry s ocelovým kordem. tyto metry mohou být opatřeny buďto bílým krycím lakem a nebo zalitý v PVC (žlutý metr). Tyto metry nabízíme v mnoha délkách (délka možno i na zakázku) a v mnoha typech vyobrazení číslic.

Informace o zákonných požadavcích (zák. 550/1990Sb.) na stanovená měřidla, pro užití v obchodním styku naleznete zde. Přehledně zpracovaný článek na RobexPedii pak zde!

Odměřovací kolečka a prvky pro elektronické odměřování délky, počítadla kusů a další prvky pro automatizaci nabízíme v samostatné podkategorii Odměřování délky, odměřovací kolečka, počítadla kusů a čítače, další doplňky pro automatizaci v kategorii Doplňky pro provozy a stroje (automatizace, odměřování).

Metr dřevěný úředně ověřený, stanovené měřidlo 1m - pro provozy a prodejny metráže
Přejdi na detailní informace o Metr dřevěný úředně ověřený, stanovené měřidlo 1m - pro provozy a prodejny metráže

Kvalitní dřevěný metr s kovovým ukončením. Stanovené měřidlo vhodné pro odměřování v obchodním styku. S ukazatelem v cm. Metr patří do každé prodejny. Právě proto nabízíme dostupný způsob v podobě tohoto úředně ověřeného, lehce přenosného metru!

985
více informací - detail produktu Cena: Kč 780,- (bez DPH)Vložit do vozíkuPoptávka
Krejčovský metr 150cm s mosaznými koncovkami, oboustranný (více barev)
Přejdi na detailní informace o Krejčovský metr 150cm s mosaznými koncovkami, oboustranný (více barev)

Oboustranný krejčovský metr v délce 150 cm s milimetrovým rozlišením, zvýrazněním 5 a 10 mimlimetrů a zápisem centimetrové vzdálenosti. Plastový flexibilní metr s perfektní čitelností velkých číslic s kovovým (mosazným) ukončením. Do poznámky objednávky můžete uvést požadouvanou barvu, pokud ale nebude zvolená barva skladem, bude nahrazena barvou jinou.

1084 Kat.č: 08001002
více informací - detail produktu Cena: Kč 19,- (bez DPH)Vložit do vozíkuPoptávka
Nalepovací krejčovský metr samolepící - stříbrný, 150cm
Přejdi na detailní informace o Nalepovací krejčovský metr samolepící - stříbrný, 150cm

Otěru stálý nalepovací metr v délce 1500 mm. Přehledný metr s milimetrovým rozlišením k nalepení na pracovní desku či další aplikace. Odolná stříbrná fólie spolu s kvalitním lepidlem a velkými černými číslicemi s dobrou čitelností předurčují tento metr k mnoha typům aplikací. Vysoká přehlednost, to je metr Prym Fixo.

966 Kat.č: 08001001
více informací - detail produktu Cena: Kč 52,- (bez DPH)Vložit do vozíkuPoptávka
Nalepovací metr - Ocel potažená PVC - žlutý (přesnost EG II, více délek a typů)
Přejdi na detailní informace o Nalepovací metr - Ocel potažená PVC - žlutý (přesnost EG II, více délek a typů)

Velice kvalitní a otěru stálý nalepovací metr je dostupný v délkách 1, 2, 3, 5, 10 i 15 m. Tento metr je vyroben z kvalitní oceli s plastovým povrchem. Samolepící vrstva zajišťuje kvalitní lep firmy 3M. Nejen geniálně řešená konstrukce metru garantuje dlouhodobě stálý a dokonalý povrch. Dodáváme v mnoha provedeních, možno i s kalibrací přesnosti.

494
více informací - detail produktu Cena: uvedena v detailu (od Kč 160,- bez DPH)Vložit do vozíkuPoptávka
Nalepovací metr - Ocel - bílý (přesnost EG II, více délek a typů)
Přejdi na detailní informace o Nalepovací metr - Ocel - bílý (přesnost EG II, více délek a typů)

Velice kvalitní a otěru stálý nalepovací metr Duplex je dostupný v délkách 1, 2, 3, 5, 10 m. Tento metr je vyroben z kvalitní oceli s lakovaným povrchem. Samolepící vrstva zajišťuje kvalitní lep firmy 3M. Nejen geniálně řešená konstrukce metru garantuje dlouhodobě stálý a dokonalý povrch. Dodáváme v mnoha provedeních, možno i s kalibrací přesnosti.

495
více informací - detail produktu Cena: uvedena v detailu (od Kč 150,- bez DPH)Vložit do vozíkuPoptávka
Krejčovský metr bílý 150cm
Přejdi na detailní informace o Krejčovský metr bílý 150cm

Krejčovský metr v délce 1500 mm s milimetrovým rozlišením, zvýrazněním 5 a 10 mimlimetrů a zápisem centimetrové vzdálenosti. Plastový flexibilní metr s perfektní čitelností velkých číslic s kovovým ukončením.

422
více informací - detail produktu Cena: již nenabízímeVložit do vozíkuPoptávka
Nenašli jste, co jste hledali? Potřebujete poradit? Obraťte se přímo na:

© copyright 2006-2023 ROBEX DK, s.r.o.® , změny vyhrazeny …
webdesign ROBEX DK, s.r.o.
Webové stránky firmy ROBEX DK, s.r.o. používají soubory cookies. Tyto informace používáme k analýze údajů o našich návštěvnících, ke zlepšení našich webových stránek, zobrazení personalizovaného obsahu a k tomu, abychom vám poskytli skvělý zážitek z webu. Více zde!
PODROBNÉ NASTAVENÍ
:: Naše odkazy :: InstalaceZTI.cz ::