Vertikální pásová pila KB 3000

Vertikální pásová pila KB 3000 - hlavní foto 858
Vertikální pásová pila KB 3000 - detailní foto 858

Vertikální pásová pila KB 3000 s bohatou výbavou (vzduchový polštář, motorický posun patky nože aj.) byla nabízena jako bazarová a byla prodána po částečné opravě na přání zákazníka.

Typ: KB 3000
Stav: nové
Záruka: dle dohody
Dostupnost: Vyrobeno na zakázku
ID 858
již nenabízíme

I přesto, že se tento produkt nachází v kategorii běžné pro stroje vyrobené na zakázku, je tento nabízen jako sériový / obchodní.

Produkt byl vyřezen z nabídky
Detailní popis

Cenově velice výhodná starší vertikální pásová pila určená zejména na řez textilií ale i jiných materiálů do výšky nálože 17 cm. Velmi dobrý stav. V ceně pily je pár náhradních brousků a 10 ks kvalitních nožů UDEHOLM. K výbavě této pily patří zejména: Motorický pohon spouštění patky, Vzduchový polštář pro nadlehčení nálože /styl kuličkové ventilky/, tzn. vzduch proudí pouze v místě nálože, neofukuje prostor obsluhy. Pila je osazena čtyřmi pojezdovými koly pro snadný přesun, Výškově stavitelná a fixovaná čtyřmi masívními šrouby. Broušení nože je vpravo pod úrovní stolu /zamezení úletu prachu od brousku na stůl.

Technická specifikace

Výška řezu: 170 mm
Vyložení od ramene k noži: 730 mm
Délka stolu: 1550 mm
Šíře stolu: 1200 mm
Výška stolu: 850 – 900 mm

Dokumentace
Komentáře

lidí již komentovalo tento produkt

Další služby

Nabízíme plný záruční i pozáruční servis, opravy a údržbu vč. dodávek náhradních dílů.


© copyright 2006-2023 ROBEX DK, s.r.o.® , změny vyhrazeny …
webdesign ROBEX DK, s.r.o.
Webové stránky firmy ROBEX DK, s.r.o. používají soubory cookies. Tyto informace používáme k analýze údajů o našich návštěvnících, ke zlepšení našich webových stránek, zobrazení personalizovaného obsahu a k tomu, abychom vám poskytli skvělý zážitek z webu. Více zde!
PODROBNÉ NASTAVENÍ
:: InstalaceZTI.cz ::