(PROHLÍŽECÍ, PŘEVÍJECÍ STROJE, SKLÁDACÍ A BALÍCÍ STROJE)

Zařízení pro přeložení netkané textilie PS - 4H/MIL ( dublovačka )

Zařízení pro přeložení netkané textilie PS - 4H/MIL ( dublovačka ) - hlavní foto 1071
Zařízení pro přeložení netkané textilie PS - 4H/MIL ( dublovačka ) - detailní foto 1071 Zařízení pro přeložení netkané textilie PS - 4H/MIL ( dublovačka ) - detailní foto 1071 Zařízení pro přeložení netkané textilie PS - 4H/MIL ( dublovačka ) - detailní foto 1071 Zařízení pro přeložení netkané textilie PS - 4H/MIL ( dublovačka ) - detailní foto 1071 Zařízení pro přeložení netkané textilie PS - 4H/MIL ( dublovačka ) - detailní foto 1071

Dublovačka je zařízení pro přeložení netkané textilie základní šíře materiálu na polovinu. Rychlost navíjení je řízena v závislosti na nábalu odvíječe, kompenzátor zajišťuje navinutí v předem definovaném tahu. Speciální konstrukce pro přeložení materiálu je plně stavitelná. Stroj je dovybaven o rovnání okrajů. Navíječ i odvíječ je vybaven pneumatickými rozpínacími hřídeli pro snadnou výměnu rolí.

Výrobce / značka: ROBEX DK, s.r.o.
Země původu: Česká republika
Stav: nové
Záruka: dle dohody
Dostupnost: Vyrobeno na zakázku
ID 1071
na poptání

Produkt je vyroben na zakázku, dle přesné specifikace zákazníka. Cena je závislá na množství výbavy a volitelné specifikaci výrobku.

Detailní popis

Kompletní stroj se skládá ze čtyř hlavních částí:
1. Odvíječ
2. Kompenzátor se stranovým rovnáním
3. Vlastní překládací konstrukce
4. Rozmítací válec
5. Systém navíjení

Zařízení je jedno obslužné a je určeno pro překládání netkaných textilí ze vstupní šíře 3200 mm na půl a jejich navíjení, dle vzorků dodaných zákazníkem. Materiál na výstupu je tedy složen systémem rub/líc v šíři až 1600 mm.

Konstrukce stroje je volena jednoduše a účelně k dosažení snadného a bezpečného ovládání obsluhou. Pro bezpečnost obsluhy jsou pohyblivé části stroje opatřeny bezpečnostním oplocením.

Technická specifikace

Max. příkon stroje: 9,15 kW
Proudová soustava: 3+N+PE TN-S
Napájecí napětí: AC 400V, 50Hz
Jištění přívodu: C 16A
Ovládací napětí: DC 24V
Krytí: IP54
Max. provozní tlak stlačeného vzduchu: 6 bar
Hlučnost na pracovním místě: < 75 dB
Max. šíře materiálu na vstupu: 3200 mm
Šíře materiálu na výstupu: až 1600 mm

Komentáře

lidí již komentovalo tento produkt

Další služby

Nabízíme plný záruční i pozáruční servis, opravy a údržbu vč. dodávek náhradních dílů.

Prezentovaný výrobek je vyrobený na zakázku, dle přání zákazníka. V některých případech lze sjednat jeho předvedení u stávajícího zákazníka. Jsme schopni zajistit i provedení zkoušek s vašim materiálem.


© copyright 2006-2023 ROBEX DK, s.r.o.® , změny vyhrazeny …
webdesign ROBEX DK, s.r.o.
Webové stránky firmy ROBEX DK, s.r.o. používají soubory cookies. Tyto informace používáme k analýze údajů o našich návštěvnících, ke zlepšení našich webových stránek, zobrazení personalizovaného obsahu a k tomu, abychom vám poskytli skvělý zážitek z webu. Více zde!
PODROBNÉ NASTAVENÍ
:: InstalaceZTI.cz ::