(POKLÁDACÍ STOLY PRO ČALOUNICKÉ A JINÉ PROVOZY, AUTOMATICKÉ LINKY)

Řezání v liště, motoricky poháněná řezačka KM RS 100

Řezání v liště, motoricky poháněná řezačka KM RS 100 - hlavní foto 816
Řezání v liště, motoricky poháněná řezačka KM RS 100 - detailní foto 816 Řezání v liště, motoricky poháněná řezačka KM RS 100 - detailní foto 816 Řezání v liště, motoricky poháněná řezačka KM RS 100 - detailní foto 816 Řezání v liště, motoricky poháněná řezačka KM RS 100 - detailní foto 816 Řezání v liště, motoricky poháněná řezačka KM RS 100 - detailní foto 816

Ořezová lišta v délce až 6 m s motoricky poháněnou řezačkou KM RS 100. Lišta s řezačkou vybavená řídícím systémem s volbou rychlosti posuvu, prodlevy a místa otočení řezačky.

Výrobce / značka: ROBEX DK, s.r.o.
Země původu: Česká republika
Stav: nové
Záruka: dle dohody
Dostupnost: Vyrobeno na zakázku
ID 816
na poptání

Produkt je vyroben na zakázku, dle přesné specifikace zákazníka. Cena je závislá na množství výbavy a volitelné specifikaci výrobku.

Detailní popis

Tento modul lišty slouží pro zabudování na stůl popř. na úroveň desky stolu. Pomocí této elektricky řízené lišty s řezacím strojem KM RS 100 docílíte velice precizních žezů tkanin a jiných látek a materiálů.

Technická specifikace

Napájecí napětí: AC 230 V, 50 Hz
Příkon: 250 W
Délka lišty: až 6 m
Ovládací systém: v rozvaděčové skříni
Volitelná rychlost pojezdu aj.
Posuv řezačky: motorický
Nosné médium: tichý, řemenem

Dokumentace
Komentáře

lidí již komentovalo tento produkt

Další služby

Nabízíme plný záruční i pozáruční servis, opravy a údržbu vč. dodávek náhradních dílů.

Prezentovaný výrobek je vyrobený na zakázku, dle přání zákazníka. V některých případech lze sjednat jeho předvedení u stávajícího zákazníka. Jsme schopni zajistit i provedení zkoušek s vašim materiálem.


© copyright 2006-2023 ROBEX DK, s.r.o.® , změny vyhrazeny …
webdesign ROBEX DK, s.r.o.
Webové stránky firmy ROBEX DK, s.r.o. používají soubory cookies. Tyto informace používáme k analýze údajů o našich návštěvnících, ke zlepšení našich webových stránek, zobrazení personalizovaného obsahu a k tomu, abychom vám poskytli skvělý zážitek z webu. Více zde!
PODROBNÉ NASTAVENÍ
:: InstalaceZTI.cz ::