Webové stránky firmy ROBEX DK, s.r.o. používají soubory cookies. Tyto informace používáme k analýze údajů o našich návštěvnících, ke zlepšení našich webových stránek, zobrazení personalizovaného obsahu a k tomu, abychom vám poskytli skvělý zážitek z webu. Více zde!
PODROBNÉ NASTAVENÍ
DETAIL PRODUKTU zpět

RB–HX 300 - horizontální ruční prořezávací stroj PUR

RB–HX 300 - horizontální ruční prořezávací stroj PUR - hlavní foto 407 na zakázku
RB-HX je nejlevnější horizontální pila z naší nabídky. Je zvláště vhodná pro řez desek. Při použití zubatého nože je vhodná na řez pojených pěnových hmot (recyklátů). Při formátu materiálu max. 2100 x 1200 mm a max. výšce řezu 300 mm, spolu s ručním posuvem pily a zvedání stolu slouží k jednoduchému oříznutí PUR bloků v horizontální poloze.

Dostupnost:
Vyrobeno na zakázku

Cena:
na poptání / vyrobeno na zakázku
Objednávka Do vozíku

- Technická specifikace:
Typové označení: RB–HX 300
Specifikace: horizontální ruční pila

Napájecí napětí: AC 400 V, 50 Hz

Max. výška bloku: 300 mm
Max. výška řezu: 300 mm (dle nákresu rozměr B)
Max. šířka materiálu: 1200 mm
Max. délka řezu: 2100 mm

Výrobce: ROBEX DK, s.r.o. | ČESKÁ REPUBLIKA
Tento stroj a příslušenství vyrobíme, dle Vašeho přání, na zakázku!

Výrobce / značka: ROBEX DK, s.r.o.
Země původu: Ćeská republika

- Detailní popis:
Ruční posun pily a zvedání stolu. Přizvednutím stolu do určité výšky stanovíte požadovanou šíři (tloušťku) odřezávané desky. Ruční posuv pily do řezu za pomocí kola. Vlastní posuv pilového pásu je řešen motoricky. Možnost použití zubatého nože pro řezání pojených pěn.

Konstrukčně se jedná o základní horizontální pilu s velice jednoduchým nastavením a obsluhou. Tato pila překvapí zejména malými nároky na údržbu, prostor a obsluhu.
 
Tento produkt je vyroben na zakázku, dle přesné specifikace zákazníka. Cena je závislá na množství výbavy a volitelné specifikaci výrobku!
 

- Další fotografie:
RB–HX 300 - horizontální ruční prořezávací stroj PUR - detailní foto 407 RB–HX 300 - horizontální ruční prořezávací stroj PUR - detailní foto 407 RB–HX 300 - horizontální ruční prořezávací stroj PUR - detailní foto 407

- Komentáře: lidí již komentovalo tento produkt


© copyright 2006-2023 ROBEX DK, s.r.o.® , změny vyhrazeny …
webdesign ROBEX DK, s.r.o.
:: Naše odkazy :: InstalaceZTI.cz ::