DETAIL PRODUKTU zpět

Kladívkový mlecí stroj RBX MS 75 na pěnové hmoty (výkon až 450kg/h)

Kladívkový mlecí stroj RBX MS 75  na pěnové hmoty (výkon až 450kg/h) - hlavní foto 1067 náš tipakcena zakázku
Velký mlýn vlastní výroby s hlavním motorem 75 kW je určený zejména pro rozmělňování měkých pěnových materiálů, jako jsou Molitan®, RE, líná pěna aj. Mlecí stroj je vybaven bezpečnou násypkou s automatickými dopravníky, řídícím systémem Omron se vzdálenou správou a posuvným mechanismem pro snadnější údržbu. Velice kvalitní drť vhodná pro následnou recyklaci.

Dostupnost:
Vyrobeno na zakázku

Cena:
na poptání / vyrobeno na zakázku
Objednávka Do vozíku

- Technická specifikace:
Typové označení: RBX MS 75

Napětí: AC 400V, 50 Hz, TN-S
Příkon dopravníků: 2 x 0,18 kW
Příkon hlavního motoru: 75 kW
Příkon dopravního ventilátoru: 7,5 kW
Celkový příkon: 84 kW

Výkon mlýnu: až 450 Kg/hod. (dle frakce a typu materiálu)
Základna drtiče: obdelník s pojezdem krytu rotoru po kolejnici
Rozměr vstupního hrdla (max. výška materiálu na vstupu): 230 mm
Velikost síta dle přání zákazníka (1 ks v ceně)
Ovládací panel: s dotykovou obrazovkou CZ/EN a vzdálenou správou
Rozměry (d x š x v): 3280 x 3222 x 1749 mm
Hmotnost: 3520 kg

Mlýn splňuje všechny normy ČR a EU
Tento stroj a příslušenství vyrobíme, dle Vašeho přání, na zakázku!

Výrobce / značkaROBEX DK, s.r.o.
Země původu:Ćeská republika

- Detailní popis:
Stroj je velmi vhodný na mletí „líné pěny“ a PUR recyklátů. Při procesu mletí musí být dodržovány technologické předpisy výrobce pro zpracování PUR pěn.

Měřením příslušným úřadem byla ověřena průměrná ekvivalentní hladina akustického tlaku při provozu, jež činí 92 dB. Konstrukce stroje neumožňuje snížení hladiny hluku pod povolenou mez 85 dB, proto je povinností obsluhy používat chrániče sluchu!

Popis stroje
Stroj jako celek se skládá z jednotlivých částí: pásový dopravník, malý – přítlačný pásový dopravník, mlýn s rotorem s kladívky, výměnné síto, jehož otvory určují velikost zpracovaných částí, odsávacího ventilátoru pro dopravu zpracovaného materiálu na požadované místo a dopravní potrubí. Přístupu do pracovní komory za chodu stroje je zamezeno postavením pásových dopravníků a jištěním ochranného krytu. Přístupu do pracovní komory stroje je zamezeno jištěním horního posuvného ochranného krytu bezpečnostním spínačem s blokováním a jištěním.

Řízení stroje
K řízení je využito prvků Omron a Lovato. Vzhledem k výkonu hlavního motoru je použito automatické spínání hvězda/trojúhleník s vyhodnocením pomocí odebíraného proudu. Údaj je vyhodnocen v PLC (1 x 3,5 mS) a spíná jednotlivé elektromechanické prvky (stykače). Proud je snímán i v průběhu drcení a zpomaluje / zastavuje dopravníky při přesycení materiálem. Výkon je tedy vždy optimální. Všechyn parametry jsou nastavitelné na dotykové obrazovce.
 
Tento produkt je vyroben na zakázku, dle přesné specifikace zákazníka. Cena je závislá na množství výbavy a volitelné specifikaci výrobku!
 

- Další fotografie:
Kladívkový mlecí stroj RBX MS 75  na pěnové hmoty (výkon až 450kg/h) - detailní foto 1067 Kladívkový mlecí stroj RBX MS 75  na pěnové hmoty (výkon až 450kg/h) - detailní foto 1067 Kladívkový mlecí stroj RBX MS 75  na pěnové hmoty (výkon až 450kg/h) - detailní foto 1067 Kladívkový mlecí stroj RBX MS 75  na pěnové hmoty (výkon až 450kg/h) - detailní foto 1067 Kladívkový mlecí stroj RBX MS 75  na pěnové hmoty (výkon až 450kg/h) - detailní foto 1067
Kladívkový mlecí stroj RBX MS 75  na pěnové hmoty (výkon až 450kg/h) - detailní foto 1067 Kladívkový mlecí stroj RBX MS 75  na pěnové hmoty (výkon až 450kg/h) - detailní foto 1067 Kladívkový mlecí stroj RBX MS 75  na pěnové hmoty (výkon až 450kg/h) - detailní foto 1067 Kladívkový mlecí stroj RBX MS 75  na pěnové hmoty (výkon až 450kg/h) - detailní foto 1067

- Video produktu:

* další videa naleznete na našem videoportálu RobexTube

- Náleží k produktu:... Recyklační linka na různé pěnové hmoty, výroba pojené pěny

- Komentáře: lidí již komentovalo tento produkt


© copyright 2006-2023 ROBEX DK, s.r.o.® , změny vyhrazeny …
webdesign ROBEX DK, s.r.o.
Webové stránky firmy ROBEX DK, s.r.o. používají soubory cookies. Tyto informace používáme k analýze údajů o našich návštěvnících, ke zlepšení našich webových stránek, zobrazení personalizovaného obsahu a k tomu, abychom vám poskytli skvělý zážitek z webu. Více zde!
PODROBNÉ NASTAVENÍ
:: Naše odkazy :: InstalaceZTI.cz ::