(STROJE A TECHNOLOGICKÉ DOPLŇKY PRO PĚNOVÉ HMOTY)

Stroj pro děrování, perforaci Visco pěn DSP / RL

Stroj pro děrování, perforaci Visco pěn DSP / RL - hlavní foto 826
Stroj pro děrování, perforaci Visco pěn DSP / RL - detailní foto 826 Stroj pro děrování, perforaci Visco pěn DSP / RL - detailní foto 826 Stroj pro děrování, perforaci Visco pěn DSP / RL - detailní foto 826 Stroj pro děrování, perforaci Visco pěn DSP / RL - detailní foto 826 Stroj pro děrování, perforaci Visco pěn DSP / RL - detailní foto 826 Stroj pro děrování, perforaci Visco pěn DSP / RL - detailní foto 826

Děrovací stroj vlastní konstrukce pro perforaci visko pěn (visco foam), tento určen pro perforaci polštářů z visco pěny.

Výrobce / značka: ROBEX DK, s.r.o.
Země původu: Česká republika
Stav: nové
Záruka: dle dohody
Dostupnost: Vyrobeno na zakázku
ID 826
na poptání

Produkt je vyroben na zakázku, dle přesné specifikace zákazníka. Cena je závislá na množství výbavy a volitelné specifikaci výrobku.

Detailní popis

Jedná se o námi vyvinutý stroj pro děrování, výsek visco pěn. Stroj je opatřen válečkovými drahami pro snadné navádění výrobku. Řada výsekových nástrojů vytíná v předem nastavených krocích. Dokonalá perforace je zajištěnSpecial cut off moulding
(possibility change spacing and average segment)
flux speed adjustment and step
a speciálními výsekovými nástroji. Výrobek je tak vzdušnější a zvyšuje se tím jeho užitná hodnota. Odpad z výseku je pro další použití ukládán do krabice pod kostrou stroje.

Technická specifikace

Kostra stroje: Jackel
Speciální vytínací lišta
(možno změnit rozteč i průměr výseku)
Plynulé nastavení rychlosti a kroku
Napětí: AC 400V, 50 Hz
Příkon: 1500 W

Související
Komentáře

lidí již komentovalo tento produkt

Další služby

Prezentovaný výrobek je vyrobený na zakázku, dle přání zákazníka. V některých případech lze sjednat jeho předvedení u stávajícího zákazníka. Jsme schopni zajistit i provedení zkoušek s vašim materiálem.


© copyright 2006-2023 ROBEX DK, s.r.o.® , změny vyhrazeny …
webdesign ROBEX DK, s.r.o.
Webové stránky firmy ROBEX DK, s.r.o. používají soubory cookies. Tyto informace používáme k analýze údajů o našich návštěvnících, ke zlepšení našich webových stránek, zobrazení personalizovaného obsahu a k tomu, abychom vám poskytli skvělý zážitek z webu. Více zde!
PODROBNÉ NASTAVENÍ
:: InstalaceZTI.cz ::