(ŘEZACÍ STROJE NA POLYSTYREN, PRŮMYSLOVÉ PILY NA PS & EPS)

Tavná drátová pila na polystyrenové bloky s naklopenou deskou RPN

Tavná drátová pila na polystyrenové bloky s naklopenou deskou RPN - hlavní foto 944
Tavná drátová pila na polystyrenové bloky s naklopenou deskou RPN - detailní foto 944 Tavná drátová pila na polystyrenové bloky s naklopenou deskou RPN - detailní foto 944 Tavná drátová pila na polystyrenové bloky s naklopenou deskou RPN - detailní foto 944 Tavná drátová pila na polystyrenové bloky s naklopenou deskou RPN - detailní foto 944 Tavná drátová pila na polystyrenové bloky s naklopenou deskou RPN - detailní foto 944

Manuální stacionární pila určená pro základní a formátovací řezy, tloušťkování a řezy spádových klínů z velkých bloků polystyrénu. K řezu spádových klínů a tloušťkování je využito skluzu po šikmé desce.

Výrobce / značka: ROBEX DK, s.r.o.
Země původu: Česká republika
Stav: nové
Záruka: dle dohody
Dostupnost: Vyrobeno na zakázku
ID 944
na poptání

Produkt je vyroben na zakázku, dle přesné specifikace zákazníka. Cena je závislá na množství výbavy a volitelné specifikaci výrobku.

Detailní popis

Díky stavitelné šikmé pracovní desce se za působení gravitace materiál sune konstantní rychlostí proti řeznému odporovému drátu. Jedná se skutečně o geniální řešení. Obsluha provede pouze nastavení, vložení materiálu a dále kontroluje plynulost posuvu materiálu.

V provedení na fotografiích cena Kč 38700,- bez DPH. Provedení za základní cenu (cena od) je bez kostry a dalšího volitelného příslušenství.

Pila určena na:
- zakracovací, formátovací pravoúhlé řezy
- tloušťkovací řezy na naklopené desce
- řezy spádových klínů na naklopené desce


Pila RPN sestává z kostry stroje, stavitelných nohou s aretací, jejichž nastavení určuje sklon pracovní desky stroje, pracovní kluznou desku, dva kusy bočního stavitelného dorazové pravítka, spodní doraz pro zamezení sesuvu uříznutého materiálu na podlahu, stavitelné dorazové lišty pro zamezení posuvu materiálu při základním,formátovacím řezu, řezný rám s vedením, který umožňuje provádění zakracovacích řezů a ořezu bloku (výsuvný směrem vzhůru), vedení s rolnami na řez. rámu, které umožňuje nastavení výšky tloušťkování. Při rozdílném nastavení výšky rolen na obou stranách vedení pak umnožní řez spádových klínů pod sklonem až 25% (u modelu s ozn. 500).

Základní provedení RPN500:
V základním provedení RPN500 je pila určena ke zpracování bloků o rozměru 1 x 1 x 0.5 m.

Další možnosti:
- RPN350 - max. průchod pod rámem do výšky 350 mm, pila určena pro bloky 1 x 1 x 0.35 m. Nižší rám předurčuje tuto pilu k práci na nižších blocích.
- RPNxxxS - navíc možnost provádění úhlových základních řezů, úhlově stavitelný řezný rám vůči pracovní desce. Základní modely bez ozn. S umožňují pouze pravoúhlé základní, formátovací řezy.

Všechny modifikace jsou určeny pro nepřetržitý provoz.
Na zakázku Vám rádi dodáme tuto pilu i pro další rozměry polystyrenových bloků!

Technická specifikace

Platí pro model RPN500
Rozměry prac. stolu: 1960 x 1010 mm
Celkové rozměry stroje: 2020 x 1300 x 1960 mm
Max. výška řezu: 550 mm
Nastavení úhlů: spád 0 – 35% (0 - 35cm / 1m)
Hmotnost: cca. 58 Kg
Napětí: AC 230 V, 50 Hz
El. krytí: min. IP23
Hlučnost: nenaměřena
Příkon: 240-300 W
Certifikace: prohlášení o shodě CE

Video

další naleznete na videoportálu RobexTube (Youtube.com/robexdk)

Komentáře

lidí již komentovalo tento produkt

Další služby

Prezentovaný výrobek je vyrobený na zakázku, dle přání zákazníka. V některých případech lze sjednat jeho předvedení u stávajícího zákazníka. Jsme schopni zajistit i provedení zkoušek s vašim materiálem.


© copyright 2006-2023 ROBEX DK, s.r.o.® , změny vyhrazeny …
webdesign ROBEX DK, s.r.o.
Webové stránky firmy ROBEX DK, s.r.o. používají soubory cookies. Tyto informace používáme k analýze údajů o našich návštěvnících, ke zlepšení našich webových stránek, zobrazení personalizovaného obsahu a k tomu, abychom vám poskytli skvělý zážitek z webu. Více zde!
PODROBNÉ NASTAVENÍ
:: InstalaceZTI.cz ::