Webové stránky firmy ROBEX DK, s.r.o. používají soubory cookies. Tyto soubory a informace používáme k analýze údajů o našich návštěvnících, ke zlepšení našich webových stránek, zobrazení personalizovaného obsahu a k tomu, abychom vám poskytli skvělý zážitek z webu. Více zde!

PODROBNÉ NASTAVENÍ
ROBEX DK, s.r.o. - řezací technika, doplňky pro provozy, zakázková výroba strojů

Další zakázkové stroje, jednoúčelové stroje

DALŠÍ ZAKÁZKOVÉ STROJE, JEDNOÚČELOVÉ STROJE


- JEDNOÚČELOVÉ STROJE
- GARANCE NEJVYŠŠÍ KVALITY
- MOŽNOST RYCHLÉHO SERVISU
- STROJ VYROBENÝ NA ZAKÁZKU
Potřebujete poradit? Obraťte se přímo na:
Buchar Jiří - vývojový & technický manažer, IT & obchodní manažer
Šorma Zdeněk - vedoucí konstruktér, mechanik
1234vše
Manipulační vozík na role (velkonábalové) do 1000 kg
Přejdi na detailní informace o Manipulační vozík na role (velkonábalové) do 1000 kg Vozík pro převoz a manipulaci s velkonábalovými rolemi až do průměru 800 mm a celkové hmotnosti 1000 kg. Vozík výrazně usnadňuje převoz a uchycení role do rychloupínačů (zaklapávacích ložisek) na stroji. S integrovaným hydraulickým zvedáním a brzdou.
1105
více informací - detail produktu Cena: na poptání / vyrobeno na zakázkuVložit do vozíkuPoptávka
Automatický předstřih samolepící plsti na papírovém nosiči ASP-1J
Přejdi na detailní informace o Automatický předstřih samolepící plsti na papírovém nosiči ASP-1J Stroj ASP-1J je určen k nadělení vrchní samolepící vrstvy materiálu na papírovém nosiči. papírový nosič musí zůstat vcelku, tak aby jej bylo možno znovu navinout. Délka střiženého materiálu nastavitelná v rozsahu 5 - 400 mm s přesností 0.01mm. Stroj je plně automatický a osazený servomotorem, frekvenčními měniči a řízením firmy Omron.
1074
více informací - detail produktu Cena: na poptání / vyrobeno na zakázkuVložit do vozíkuPoptávka
Skládačka malých zdravotnických roušek SK-600/HR
Přejdi na detailní informace o Skládačka malých zdravotnických roušek SK-600/HR Plně automatický stroj pro skládání zdravotnického materiálu v roli ze šíře 370 mm (až 600 mm) na konečné balíčky o rozměrech 65 x 76 mm (až 90 x 110 mm) s taktem vyšším než 1,5 kusu za 1s. Jstroj je osazen řídícím systémem Siemens.
1075
více informací - detail produktu Cena: na poptání / vyrobeno na zakázkuVložit do vozíkuPoptávka
Repase děličky pásků a suchých zipů NoName - pro automatické dělení suchých zipů
Přejdi na detailní informace o Repase děličky pásků a suchých zipů NoName - pro automatické dělení suchých zipů Stroj NoName je určen k dělení, sekání zějména suchých zipů. tento stroj k nám byl přivezen jako částečně nefunkční (přesnost +- 3 mm, nízká rychlost). Byla provedena analýza a následně jsme stroj osadili rychlým PLC s dotykovou obrazovkou. Úpravou nastavení frekvenčního měniče spolu s novým řídícím systémem bylo docíleno přesnosti +- 0,3 mm při navýšení rychlosti (0.6s / 1ks dlouhý 50 mm).
1076
více informací - detail produktu Cena: na poptání / vyrobeno na zakázkuVložit do vozíkuPoptávka
Svařovací stroj SVS/EF pro filtrační materiály
Přejdi na detailní informace o Svařovací stroj SVS/EF pro filtrační materiály Speciálně vyvinutý pneumaticky ovládaný stroj pro zatavování filtračních vložek pomocí tavné planžety. Z dvojice na sebe položených filtračních materiálů z netkané textílie docílíte pomocí stroje SVS/EF perfektně svařené filtrační kapsy.
714
více informací - detail produktu Cena: na poptáníVložit do vozíkuPoptávka
Dělička pásků DPR 2 - pro automatické dělení pryžových pásků, gumotextilu a suchých zipů
Přejdi na detailní informace o Dělička pásků DPR 2 - pro automatické dělení pryžových pásků, gumotextilu a suchých zipů Stroj DPR 2 je určen k dělení a prosekávání textil-pryžových pásků a suchých zipů, popř. k dělení podobných materiálů. DPR-2 může pracovat v automatickém, nebo ručním režimu. V automatickém režimu se pomocí ovládacího panelu s LCD displejem nastaví délka pásku a celkový počet nadělených kusů pásků. Stroj po té provede celý cyklus dle nastavení. Také lze uložit do paměti a zpětně vyvolat více programů. Vysoká přesnost a preciznost řezu je dosažena speciálním odtahovým modulem. Tento stroj je vybaven gilotinovým nožem se speciálním zubatým ostřím CIK-CAK k zamezení třepení okraje sekaného materiálu. Dokonalost v každém směru. To je naše téměř universální dělička pásků DPR 2.
993
více informací - detail produktu Cena: na poptáníVložit do vozíkuPoptávka
Stroj pro ultrazvukové sváření plastových profilů
Přejdi na detailní informace o Stroj pro ultrazvukové sváření plastových profilů Stroj určený pro svařování a pojení plastových profilů pomocí ultrazvuku. Stroj je plně automatický, pracuje se speciálním software a dotykovou obrazovkou.
921
více informací - detail produktu Cena: na poptáníVložit do vozíkuPoptávka
Stroj pro NC ultrazvukové sváření fólie a netkané textilie - prototyp
Přejdi na detailní informace o Stroj pro NC ultrazvukové sváření fólie a netkané textilie - prototyp Stroj určený pro řezání a svařování fólií a textilií s příměsí syntetiky. Stroj je plně automatický, pracuje se speciálním software pro 2D nákresy a nářezové plány. Pomocí PC a 3 osého navádění ultrazvukové hlavy je zajištěna vysoká kvalita a přesnost řezu popř. sváru.
676
více informací - detail produktu Cena: na poptáníVložit do vozíkuPoptávka
1234vše

Informační panel
Bestsellery
Kontaktujte nás

ROBEX DK, s.r.o.®

Slovany 3051
54401 Dvůr Králové n. Lab.

IČO: 27471489
DIČ: CZ 27471489 (VAT)

GPS: N 50 26.140 E 15 48.586

e-mail:
tel.: +420 499 321 109

Kontakty a mapa
Chcete poradit?
HelpWhatsUpSkype hot-line
Prodejna je nyní otevřeno
Odkazy a další
Získali jsme ocenění ...
Naše novinky
 
 :: Naše odkazy :: InstalaceZTI.cz ::