DETAIL PRODUKTU zpět

Expanzní pneumatická rozpínací hřídel typu PSW-F pro široké i úzké role

Expanzní pneumatická rozpínací hřídel typu PSW-F pro široké i úzké role - hlavní foto 763 náš tipna zakázku
Expanzní upínací hřídel série PSW-F se systémem s plochými dušemi a dlouhými upínacími segmenty. Vhodná pro úzké i široké role. Pneumatické provedení s nosnou trubkou z oceli či hliníku. Čepy dle přání zákazníka, přívod vzduchu radiálně nebo axiálně, pro průměr dutinek 25 - 200 mm, nízká hmotnost, cenově výhodné, stabilní.

Dostupnost:
Více než týden

Cena:
na poptání
Objednávka Do vozíku

- Technická specifikace:
Dle požadavků zákazníka.
Nosnost až 4000 Kg.
Poptávku uskutečníte zasláním vyplňeného formuláře (viz. detail) na e-mail: vyvoj@robex-dk.cz

Tento stroj a příslušenství vyrobíme, dle Vašeho přání, na zakázku!

Výrobce / značka: IBD / Reelton
Země původu: Německo

- Detailní popis:
Pro různé průměry dutinek od Ø 25 do 200 mm (ostatní Ø na dotaz - také formulářem). Se snadno vyměnitelnou plochou duší. Nosné trubky se vyrábějí podle nasazení z profilovaného hliníku, z hliníkové trubky nebo pro extrémní namáhání z ocele.

V závislosti na aplikaci jsou dodávány s upínacími podélně drážkovanými hliníkovými lištami, z tvrdogumy, z tvrdogumy s ocelovým jádrem, nebo z PE1000.

Plnící ventily různých tvarů mohou být umístěny radiálně i axiálně, na jedné i obou koncích hřídele. Čepy se vyrábějí z oceli dle přání (kulaté, čtyřhrany, trojhrany...), standardně opracované, broušené, tvrzené... Hřídele je možné doplnit o dorazové kroužky, upínací adaptéry pro upnutí větších Ø dutinek, měřítko na nosné trubce, na přání je lze chemicky poniklovat, opatřit práškovou barvou apod.

Váš postup:
Otevřte prosím přiložené PDF a vyplňte všechny potřebné údaje! Po té uložte a zašlete e-mailem v příloze na e-mail vyvoj@robex-dk.cz nebo formulář odešlete přímo pomocí tlačítka odešli v pdf formuláři!

Poptávkový PDF formulář zde! (0.6 Mb)
 
Tento produkt je vyroben na zakázku, dle přesné specifikace zákazníka. Cena je závislá na množství výbavy a volitelné specifikaci výrobku!
 

- Další fotografie:
Expanzní pneumatická rozpínací hřídel typu PSW-F pro široké i úzké role - detailní foto 763 Expanzní pneumatická rozpínací hřídel typu PSW-F pro široké i úzké role - detailní foto 763 Expanzní pneumatická rozpínací hřídel typu PSW-F pro široké i úzké role - detailní foto 763 Expanzní pneumatická rozpínací hřídel typu PSW-F pro široké i úzké role - detailní foto 763 Expanzní pneumatická rozpínací hřídel typu PSW-F pro široké i úzké role - detailní foto 763
Expanzní pneumatická rozpínací hřídel typu PSW-F pro široké i úzké role - detailní foto 763

- Komentáře: lidí již komentovalo tento produkt


© copyright 2006-2023 ROBEX DK, s.r.o.® , změny vyhrazeny …
webdesign ROBEX DK, s.r.o.
Webové stránky firmy ROBEX DK, s.r.o. používají soubory cookies. Tyto informace používáme k analýze údajů o našich návštěvnících, ke zlepšení našich webových stránek, zobrazení personalizovaného obsahu a k tomu, abychom vám poskytli skvělý zážitek z webu. Více zde!
PODROBNÉ NASTAVENÍ
:: InstalaceZTI.cz ::