Webové stránky firmy ROBEX DK, s.r.o. používají soubory cookies. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte. Více info
ROBEX DK, s.r.o. - řezací technika, doplňky pro provozy, zakázková výroba strojů
 
Nabízené produktyZobraz celé menu s produktySkryj celé menu s produkty
DETAIL PRODUKTU zpět

Expanzní pneumatická rozpínací hřídel typu PSW-F pro široké i úzké role

Expanzní pneumatická rozpínací hřídel typu PSW-F pro široké i úzké role - hlavní foto 763 náš tipna zakázku
Expanzní upínací hřídel série PSW-F se systémem s plochými dušemi a dlouhými upínacími segmenty. Vhodná pro úzké i široké role. Pneumatické provedení s nosnou trubkou z oceli či hliníku. Čepy dle přání zákazníka, přívod vzduchu radiálně nebo axiálně, pro průměr dutinek 25 - 200 mm, nízká hmotnost, cenově výhodné, stabilní.

Dostupnost:
Více než týden

Cena:
sdělíme po zaslání vyplněného formuláře!
Objednávka Do vozíku

- Technická specifikace:
Dle požadavků zákazníka.
Nosnost až 4000 Kg.
Poptávku uskutečníte zasláním vyplňeného formuláře (viz. detail) na e-mail: vyvoj@robex-dk.cz

- Detailní popis:
Pro různé průměry dutinek od Ø 25 do 200 mm (ostatní Ø na dotaz - také formulářem). Se snadno vyměnitelnou plochou duší. Nosné trubky se vyrábějí podle nasazení z profilovaného hliníku, z hliníkové trubky nebo pro extrémní namáhání z ocele.

V závislosti na aplikaci jsou dodávány s upínacími podélně drážkovanými hliníkovými lištami, z tvrdogumy, z tvrdogumy s ocelovým jádrem, nebo z PE1000.

Plnící ventily různých tvarů mohou být umístěny radiálně i axiálně, na jedné i obou koncích hřídele. Čepy se vyrábějí z oceli dle přání (kulaté, čtyřhrany, trojhrany...), standardně opracované, broušené, tvrzené... Hřídele je možné doplnit o dorazové kroužky, upínací adaptéry pro upnutí větších Ø dutinek, měřítko na nosné trubce, na přání je lze chemicky poniklovat, opatřit práškovou barvou apod.

Váš postup:
Otevřte prosím přiložené PDF a vyplňte všechny potřebné údaje! Po té uložte a zašlete e-mailem v příloze na e-mail vyvoj@robex-dk.cz nebo formulář odešlete přímo pomocí tlačítka odešli v pdf formuláři!

Poptávkový PDF formulář zde! (0.6 Mb)

- Další fotografie:
Expanzní pneumatická rozpínací hřídel typu PSW-F pro široké i úzké role - detailní foto 763 Expanzní pneumatická rozpínací hřídel typu PSW-F pro široké i úzké role - detailní foto 763 Expanzní pneumatická rozpínací hřídel typu PSW-F pro široké i úzké role - detailní foto 763 Expanzní pneumatická rozpínací hřídel typu PSW-F pro široké i úzké role - detailní foto 763 Expanzní pneumatická rozpínací hřídel typu PSW-F pro široké i úzké role - detailní foto 763
Expanzní pneumatická rozpínací hřídel typu PSW-F pro široké i úzké role - detailní foto 763

- Komentáře: lidí již komentovalo tento produkt


Informační panel
Bestsellery
Kontaktujte nás
ROBEX DK, s.r.o.®
Slovany 3051
54401 Dvůr Králové n. Lab.

IČO: 27471489
DIČ: CZ 27471489 (VAT)

GPS: N 50 26.140 E 15 48.586

e-mail:
tel.: +420 499 321 109
fax: +420 499 621 124
Kontakty a mapa
Chcete poradit?
HelpWhatsUpSkype hot-line
Prodejna je nyní otevřeno
Jaký je Váš názor?
Odkazy a další
Získali jsme ocenění ...
Naše novinky
to Top technická podpora  |  obchodní podmínky | právní prohlášení  |  webdesign fryzl.net  |  mapa webu  |  osobní údaje  |  návštěvní kniha  |  kontaktní informace Adminto Top
 
 :: Naše odkazy :: InstalaceZTI.cz ::