Webové stránky firmy ROBEX DK, s.r.o. používají soubory cookies. Tyto soubory a informace používáme k analýze údajů o našich návštěvnících, ke zlepšení našich webových stránek, zobrazení personalizovaného obsahu a k tomu, abychom vám poskytli skvělý zážitek z webu. Více zde!

PODROBNÉ NASTAVENÍ

Odměřování délky, odměřovací kolečka, počítadla kusů a čítače, další doplňky pro automa…

AUTOMATIZAČNÍ PRVKY A MODULY, METRY, ČÍTAČE, ODMĚŘOVÁNÍ DÉLKY


- USNADNĚTE SI SVOJI PRÁCI
- DOPLŇKY PRO MĚŘENÍ A AUTOMATIZACI
- ODMĚŘOVACÍ KOLEČKO PRO MĚŘENÍ DÉLEK
- PROFESIONÁLNÍ DOPLŇKY PRO AUTOMATIZACI
- NABÍZÍME POUZE OVĚŘENÉ TOP QUALITY PRODUKTY
Potřebujete poradit? Obraťte se přímo na:
Pilnáčková Ludmila - prodej zboží, zahraniční obchod
Buchar Jiří - vývojový & technický manažer, IT & obchodní manažer
Zobraz 1. Měření délky, odměřovací kolečkaZobraz 2. Počítadla, čítače, počítání kusůZobraz 3. Automatizační moduly - rovnání okrajů aj.Zobraz 4. Další elektro & pneumatické doplňky
12345vše
Inkrementální enkodér ABZ s pulzním výstupem Heinelberg AMI (více typů)
Přejdi na detailní informace o Inkrementální enkodér ABZ s pulzním výstupem Heinelberg AMI (více typů) Inkrementální rotační enkodér s pulzním výstupem ABZ je určen pro obousměrné počítání ujeté vzdálenosti. Napájení napětím DC 12 - 24 V s hřídelí 6 mm a kabelem v délce 3m. Dostupné ve vyhotoveních 128, 256, 512 impulzů na 1 otočku (512, 1024, 2048 ppr v součtu všech impulzů).
1063
více informací - detail produktu Cena: uvedena v detailu (od Kč 2680,- bez DPH)Vložit do vozíkuPoptávka
Odměřovací kolečko (inkrementální enkodér) ROB K128 pro vysoké rychlosti (rozl. 2.5 mm)
Přejdi na detailní informace o Odměřovací kolečko (inkrementální enkodér) ROB K128 pro vysoké rychlosti (rozl. 2.5 mm) Inkrementální (přípočtové/odpočtové) odměřovací kolečko ROB K128 je efektivním a extrémně výhodným řešením pro odměřování délek textilních a podobných materiálů s vysokou rychlostí při měření. Naše odměřovací kolečko je vhodné nejen pro použití s čítači délky ROB 210 a ROB 2000. Základní kolečko s vysokou přilnavostí je ideální pro odměřování všech běžných materiálů při rychlosti až 5.5 m/s s rozlišením 2.5 mm.
1085 Kat.č: 14008010/1
více informací - detail produktu Cena: Kč 4395,- (bez DPH)Vložit do vozíkuPoptávka
Odměřovací kolečko (inkrementální enkodér) ROB K500 s vysokou přesností (rozl. 0.5 mm)
Přejdi na detailní informace o Odměřovací kolečko (inkrementální enkodér) ROB K500 s vysokou přesností (rozl. 0.5 mm) Inkrementální (přípočtové/odpočtové) odměřovací kolečko ROB K500 je efektivním a extrémně výhodným řešením pro přesné odměřování délek textilních a podobných materiálů. Naše odměřovací kolečko je vhodné nejen pro použití s čítači délky ROB 2000 nebo PLC. Základní kolečko s vysokou přilnavostí je ideální pro odměřování všech běžných materiálů s rozlišením 0.5 mm a rychlostí měření do 1 m/s bez vibrací.
1021 Kat.č: 14008011
více informací - detail produktu Cena: Kč 4795,- (bez DPH)Vložit do vozíkuPoptávka
Mechanické počítadlo kusů UDC
Přejdi na detailní informace o Mechanické počítadlo kusů UDC Počítadlo vhodné k počítání položených vrstev látky, 4 místné s přípočtem pomocí vrchního tlačítka a resetem pomocí otočného postranního kolečka. Toto počítadlo je vhodné k přenosnému použití i umístění na stroj či pracovní desku pomocí dvojice šroubů.
421 Kat.č: 14008000
více informací - detail produktu Cena: Kč 249,- (bez DPH)Vložit do vozíkuPoptávka
Mechanické počítadlo kusů pro řezací lištu
Přejdi na detailní informace o Mechanické počítadlo kusů pro řezací lištu Počítadlo kusů vhodné k počítání položených vrstev látky, 5 místné s přípočtem pomocí speciální rolny (projetím vozíku řezačky v liště) a resetem pomocí tlačítka. Toto počítadlo je vhodné pro připevnění k námi dodávané řezací liště. Potřebujete znát počet vrstev? Potřebujete nařezat přesný počet látek? Tak to jste tu správně!
23 Kat.č: 14008050
více informací - detail produktu Cena: Kč 865,- (bez DPH)Vložit do vozíkuPoptávka
Elektronický digit. čítač ROB 100 - počítadlo kusů pro běžné počítání +1 (modul)
Přejdi na detailní informace o Elektronický digit. čítač ROB 100 - počítadlo kusů pro běžné počítání +1 (modul) Základní modul přičítacího počítadla. Přičítání pomocí externího tlačítka. Reset možno na panelu (funkce odstranění nahodilého vynulování) nebo pomocí externího tlačítka. Vhodné pro klasické počítání kusů. Paměť při výpadku napájení! Vyrobeno v ČR.
1016
více informací - detail produktu Cena: Kč 2002,- (bez DPH)Vložit do vozíkuPoptávka
Elektronický digit. čítač ROB 110 - počítadlo kusů pro odpočítávíní -1 s cykly (modul)
Přejdi na detailní informace o Elektronický digit. čítač ROB 110 - počítadlo kusů pro odpočítávíní -1 s cykly (modul) Odpočítávací modul počítadla s možností nastavení opakujících se cyklů nebo série cyklů. Odpočet pomocí externího tlačítka. Reset a start cyklu možno na panelu nebo pomocí externího tlačítka. Vstup do menu přes panel. Výstup O1 je sepnut po startu počítání, O2 pak na nastavený čas po dosažení 0. Vhodné pro odpočítávání - kontrolu počtu se signalizací aj. Paměť při výpadku napájení! Vyrobeno v ČR.
1018
více informací - detail produktu Cena: Kč 2106,- (bez DPH)Vložit do vozíkuPoptávka
Elektronický digit. čítač ROB 210 - inkr. odměřování délky s programováním a výstupy (modul)
Přejdi na detailní informace o Elektronický digit. čítač ROB 210 - inkr. odměřování délky s programováním a výstupy (modul) Inkrementální čítač ROB210. Čítač je přípočtový/odpočtový s možností nastavení požadované délky, s možností práce i v cyklickém režimu (upravitelné v menu). Vhodný pro odměřování stejných délek více ks, pro zástavbu do stroje, který může ovládat (pomocí výstupních relé kontaktů) nebo jako zobrazovací jednotka. Paměť při výpadku napájení! Vyrobeno v ČR.
1020
více informací - detail produktu Cena: Kč 2353,- (bez DPH)Vložit do vozíkuPoptávka
Počítadlo kusů ROB ZI pro zěmědělce s induk. čidlem a ROB 100 (komplet / stavebnice)
Přejdi na detailní informace o Počítadlo kusů ROB ZI pro zěmědělce s induk. čidlem a ROB 100 (komplet / stavebnice) Kompletní stavebnice počítadla kusů, počtu balíků aj. s montáží na stroj svépomocí. Spínání počtu kusů pomocí indukčního čidla (součást dodávky), které spíná po zakrytí kovem. Počet kusů je zobrazován na přehledném displeji uvnitř kabiny (Reset počtu z místa řidiče). Jednoduchá instalace, vysoká odolnost a komfort. To je stavebnice ROB ZI.
1044
více informací - detail produktu Cena: Kč 3654,- (bez DPH)Vložit do vozíkuPoptávka
Elektronický digit. čítač ROB 123 - speciální počítadlo kusů pro statistickou kontrolu (modul)
Přejdi na detailní informace o Elektronický digit. čítač ROB 123 - speciální počítadlo kusů pro statistickou kontrolu (modul) Modul velice kvalitního digitálního počítadla ROB ve verzi 123. Toto počítadlo s pětimístným červeně svítícím displejem s číslicemi 10 mm je určeno pro počítání cyklů (total sum) spolu s cyklicky spínaným výstupem (siganlizací) po dosažení nastaveného počtu cyklů. ROB v.123 je vhodný pro kontrolu výrobků za účelem vypracování statistiky. Vyrobeno v ČR.
1000 Kat.č: 14008007
více informací - detail produktu Cena: Kč 2350,- (bez DPH)Vložit do vozíkuPoptávka
Elektronický digitální čítač IVO ISI 30 (modul počítadla kusů)
Přejdi na detailní informace o Elektronický digitální čítač IVO ISI 30 (modul počítadla kusů) Modul kvalitního digitálního čítače IVO řady ISI 30. Osmimístný displej s číslicemi o velikosti 8 mm s integrovaným napájením pomocí akumulátoru (výdrž až 8 let) je vhodný k téměř jekékoli přičítací aplikaci. Přičítání, reset tlačíkem či externě to vše jsou možnosti tohoto profesionálního čítače. Umožňuje pouze potenciálové spínání napětím 10-260V AC/DC.
801
více informací - detail produktu Cena: Kč 1705,- (bez DPH)Vložit do vozíkuPoptávka
Počítadlo kusů ROB 1101 - sestavený komplet, přípočet pomocí hřibového tlačítka
Přejdi na detailní informace o Počítadlo kusů ROB 1101 - sestavený komplet, přípočet pomocí hřibového tlačítka Kompletní počítadlo kusů s čítačem ROB100 a tlačítkem Reset na čelním panelu s velkým hřibovým tlačítkem pro přípočet kusů v krabici 115 x 115 mm pro upevnění na stůl, kostru a nebo stěnu. Součástí je i napájecí zdroj 230V. Čítač je sestaven na zakázku, dle přání zákazníka (10 ks se slevou 15%). Počítadlo vhodné k evidování vyrobených kusů, počítání zmetků aj.
427
více informací - detail produktu Cena: Kč 2961,- (bez DPH)Vložit do vozíkuPoptávka
Dvojité počítadlo kusů na zakázku ROB special (komplet PLC + dvojice čidel)
Přejdi na detailní informace o Dvojité počítadlo kusů na zakázku ROB special (komplet PLC + dvojice čidel) Na zakázku vyrobené počítadlo kusů řízené pomocí PLC. Čítač s dvojicí čidel slouží pro počítání dvou řad nad sebou zavěšených výrobků. Pro zamezení započítání háčků spodního výrobku vrchním čidlem je softwarově vyřešeno zpoždění při počítání tohoto čidla. Délka odezvy je nastavitelná. Na zakázku cokoliv.
1038
více informací - detail produktu Cena: na poptání (od Kč 2941,- bez DPH)Vložit do vozíkuPoptávka
Digitální počítadlo kusů s automatickým sepnutím
Přejdi na detailní informace o Digitální počítadlo kusů s automatickým sepnutím Ergonomicky vyvedené počítadlo kusů s elektromechanickým spínačem připevněným na těle jednotky čítače. K přičtení 1 kusu dojde po stlačení spínače upraveného pro spínání pomocí okolo projíždějící řezačky či jiného zdroje mechanické síly. Tento čítač je sestaven na zakázku, dle přání zákazníka.
667
více informací - detail produktu Cena: na poptáníVložit do vozíkuPoptávka
Počítadlo zabudované do řezací lišty
Přejdi na detailní informace o Počítadlo zabudované do řezací lišty Ergonomicky vyvedené počítadlo kusů s elektromechanickým spínačem upravené pro uchycení na námi dodávané ořezové lišty. Slouží pro počítání řezů řezačkou, která pojíždí v AL liště. Možnost akustické signalizace! Tento čítač je sestaven na zakázku, dle přání zákazníka.
558
více informací - detail produktu Cena: na poptání (od Kč 2150,- bez DPH)Vložit do vozíkuPoptávka
Víko pro počítání kusů - prohazováním
Přejdi na detailní informace o Víko pro počítání kusů - prohazováním Slouží pro počítání kusů při skládání do krabic či přepravek. Možnost podsvětlení číslic. Nastavení přípočtu, odpočtu kusů, automatizované počítání nakládky. Možnost akustické signalizace! Tento čítač je sestaven na zakázku, dle přání zákazníka.
710
více informací - detail produktu Cena: Kč od 6250,- (bez DPH)Vložit do vozíkuPoptávka
Odměřovací kolečko OKIII - 200
Přejdi na detailní informace o Odměřovací kolečko OKIII - 200 Odměřovací kolečko OK - III je zařízení pro odměřování délek plošných nebo pásových materiálů. Obvod tohoto kolečka 200 mm. Pracuje v součinnosti s jednotkou LUCA, LUCA 2 a LUCA T.
432
více informací - detail produktu Cena: uvedena v detailuVložit do vozíkuPoptávka
Odměřovací kolečko OKIII - 400
Přejdi na detailní informace o Odměřovací kolečko OKIII - 400 Odměřovací kolečko OK - III je zařízení pro odměřování délek plošných nebo pásových materiálů. Obvod tohoto kolečka 400 mm. Pracuje v součinnosti s jednotkou LUCA, LUCA 2 a LUCA T.
435
více informací - detail produktu Cena: uvedena v detailuVložit do vozíkuPoptávka
Univerzální elektronický čítač LUCA T ( nový model čítače )
Přejdi na detailní informace o Univerzální elektronický čítač LUCA T ( nový model čítače ) Elektronický čítač LUCA-T slouží pro čítání impulsů od bezkontaktních a kontaktních čidel. Umožňuje čítání s rozlišením směru (přičítání - odčítání). Nástupce čítačů Luca a Luca 2, nyní však s dotykovým displejem.
1065 Kat.č: 14008006/00
více informací - detail produktu Cena: Kč 11335,- (bez DPH)Vložit do vozíkuPoptávka
Síťový zdroj, adaptér DC 12V ( 230V AC / 12V DC, 1.5A ) nejen pro čítače ROB
Přejdi na detailní informace o Síťový zdroj, adaptér DC 12V ( 230V AC / 12V DC, 1.5A ) nejen pro čítače ROB Síťový zdroj 12V DC vhodný zejména pro modulové čítače řady ROB osazený 1,5 m dlouhým kabelem s konektorem. Výkon 24.0W je dostatčný nejen pro práci námi dodávaných čítačů, ale i k napájení dalších periferií, například čidel.
1050 Kat.č: 14008007/0
více informací - detail produktu Cena: Kč 198,- (bez DPH)Vložit do vozíkuPoptávka
Napajecí konektor 2.5 a 2.1 pro montáž do krabice - pro síťový zdroj DC 12V - ROB (dva typy)
Přejdi na detailní informace o Napajecí konektor 2.5 a 2.1 pro montáž do krabice -  pro síťový zdroj DC 12V - ROB (dva typy) Celokovové napájecí DC konektory 5,5mm/2,5mm a 5,5mm/2,1mm. Zdířka s kolíkem Ø 2.5mm nebo Ø 2.1mm s montáží do otvoru (na panel) v souosém provedení středového kolíku. Zajištění pomocí převlečné matice. Kvalitní konektor v celokovovém provedení.
1031 Kat.č: 14008007/50
více informací - detail produktu Cena: uvedena v detailu (od Kč 24,- bez DPH)Vložit do vozíkuPoptávka
Signál. konektor DIN 5 SE-Z pro montáž do krabice - vhodný pro inkrementální čítače délky ROB
Přejdi na detailní informace o Signál. konektor DIN 5 SE-Z pro montáž do krabice -  vhodný pro inkrementální čítače délky ROB Zásuvka 5-ti kolíkového DIN konektoru vhodného pro vestavbu do krabice s inkrementálním čítačem délky ROB 200 či ROB 210. Pokud je kabel na kolečku pro odměřování délky osazen protikusem DIN konektoru usnadňuje připojení tohoto kolečka.
1032 Kat.č: 14008007/4
více informací - detail produktu Cena: Kč 11,- (bez DPH)Vložit do vozíkuPoptávka
Signálový konektor DIN 5 S-V na kabel inkrementálního odměřovacího kolečka K (samec)
Přejdi na detailní informace o Signálový konektor DIN 5 S-V na kabel inkrementálního odměřovacího kolečka K (samec) 5-ti kolíkový DIN konektor vhodný pro osazení na kabel inkrementálního odměřovacího kolečka K100 nebo K500. Zejména najde uplatnění při instalaci čítače ROB do krabice či rozvaděče (nutno osadit protikusem).
1033 Kat.č: 14008007/3
více informací - detail produktu Cena: Kč 11,- (bez DPH)Vložit do vozíkuPoptávka
Signál. konektor DIN 5 SE-V na výrobu prodlužovacího kabelu odměřovacího kolečka K (samice)
Přejdi na detailní informace o Signál. konektor DIN 5 SE-V na výrobu prodlužovacího kabelu odměřovacího kolečka K (samice) Zásuvka 5-ti kolíkového DIN konektoru vhodný pro výrobu prodlužovacího kabelu (spolu s protikusem) inkrementálního odměřovacího kolečka K100 nebo K500.
1034 Kat.č: 14008007/6
více informací - detail produktu Cena: Kč 11,- (bez DPH)Vložit do vozíkuPoptávka
Konektor XLR Canon 3P - odolný kovový konektor pro zapuštěnou instalaci (zásuvka samice)
Přejdi na detailní informace o Konektor XLR Canon 3P - odolný kovový konektor pro zapuštěnou instalaci (zásuvka samice) Zásuvka 3 kolíkového XLR konektoru vhodného pro vestavbu do krabice či panelu. Spolu s protikusem je vhodný k propojení čítačů kusů ROB 100 a ROB 110 s čidly (indukční, difuzní, mechanická). Pokud je kabel na čidle pro přípočet / odpočet kusů osazen protikusem XLR konektoru usnadňuje výměnu a připojení tohoto čidla k čítači.
1042
více informací - detail produktu Cena: Kč 32,- (bez DPH)Vložit do vozíkuPoptávka
Konektor XLR Canon 3P - odolný kovový konektor na kabel (samec)
Přejdi na detailní informace o Konektor XLR Canon 3P - odolný kovový konektor na kabel (samec) 3 kolíkový celokovový konektor vhodný pro osazení na kabel s možností zapojení stínění. konektor je osazen zámkem pro mechanickou aretaci konektoru v jeho zásuvce. Konektor XLR najde uplatnění zejména při instalaci čítačů kusů ROB-100 nebo ROB-110 s využitím indukčních, difuzních čidel nebo mechanických kontaktů pro přípočet / odpočet kusů.
1043
více informací - detail produktu Cena: Kč 32,- (bez DPH)Vložit do vozíkuPoptávka
Krabice plochá plastová 135 x 95 x 45 mm nejen pro montáž čítače ROB
Přejdi na detailní informace o Krabice plochá plastová 135 x 95 x 45 mm nejen pro montáž čítače ROB tato plastová montážní krabice je se svými rozměry ideální pro zabudování počítadel délky (inkrementálních čítačů) a kusů (čítačů kusů) řady ROB. Krabice vhodná pro plochou montáž čítače, při které lze krabici osadit i konektorem pro napájení DC zdrojem a např. konektorem DIN pro signálové vedení od odměřovacího kolečka. Barva dle aktuální série (černá, šedá, zelená)
1030 Kat.č: 14008007/1
více informací - detail produktu Cena: Kč 145,- (bez DPH)Vložit do vozíkuPoptávka
Německá kabelová zásuvka GE (230V / 16A)
Přejdi na detailní informace o Německá kabelová zásuvka GE (230V / 16A) Kabelová zásuvka (samice) německého systému (obvodové plíšky). Gumová zásuvka značky PROTEC.class pro AC 250 V, 16 A.
709
více informací - detail produktu Cena: na poptáníVložit do vozíkuPoptávka
Kabelová vidlice 2P (48V / 10A) pro nářadí CleexCut
Přejdi na detailní informace o Kabelová vidlice 2P (48V / 10A) pro nářadí CleexCut Speciální kabelová vidlice (samec) pro přívod do nářadí CleexCut. Odolné provedení v bílém designu a silnými kolíky pro převod elektrické energie. Tato vidlice připevněná na kabelu tavné řezačky na polystyrén převádí napětí ze zdrojů CleexCut Light a Boss.
937
více informací - detail produktu Cena: Kč 92.50,- (bez DPH)Vložit do vozíkuPoptávka
Malý programovatelný automat E-PLC (programovatelné relé)
Přejdi na detailní informace o Malý programovatelný automat E-PLC (programovatelné relé) Malá PLC nabízí cenově výhodné použití pro jednoduché řídicí aplikace. Potřebujete atypický čítač? Řídit jednoduchý stroj? Tak to jste tu správně! Program a zapojení svěřte nám. Vše odladíme dle Vašich potřeb a přání.
1039
více informací - detail produktu Cena: na poptáníVložit do vozíkuPoptávka
PLC s integrovaným dotykovým HMI 7 palců Kinco MK70 (30 I/O, ModBus, Ethernet)
Přejdi na detailní informace o PLC s integrovaným dotykovým HMI 7 palců Kinco MK70 (30 I/O, ModBus, Ethernet) Cenově výhodné PLC All-In-One s programovacím software zdarma. Díky bohaté výbavě téměř universální řešení právě pro vaši aplikaci. Například řízení stroje, 4 x odměřování délky, počítání kusů se sběrem dat. Tvorba a vyvolání receptur, řízení a pozicování servopohonů a mnoho dalších. Software a schéma si vytvořte sami nebo to nechte na nás. Kontaktujte nás, připravíme řešení právě pro vás.
1116
více informací - detail produktu Cena: uvedena v detailu (od Kč 8200,- bez DPH)Vložit do vozíkuPoptávka
Odměřovací kolečko (inkrementální enkodér) ROB K100 pro vysoké rychlosti (rozl. 2.5 mm)
Přejdi na detailní informace o Odměřovací kolečko (inkrementální enkodér) ROB K100 pro vysoké rychlosti (rozl. 2.5 mm) Inkrementální (přípočtové/odpočtové) odměřovací kolečko ROB K100 je efektivním a extrémně výhodným řešením pro odměřování délek textilních a podobných materiálů s vysokou rychlostí při měření. Naše odměřovací kolečko je vhodné nejen pro použití s čítači délky ROB 210 a ROB 2000. Základní kolečko s vysokou přilnavostí je ideální pro odměřování všech běžných materiálů při rychlosti až 5.5 m/s s rozlišením 2.5 mm. Nahrazeno kolečkem ROB K 128.
1022 Kat.č: 14008010
více informací - detail produktu Cena: již není v nabídceVložit do vozíkuPoptávka
Elektronický digit. čítač ROB 2000inOne - inkreméntální programovatelné odměřování délky
Přejdi na detailní informace o Elektronický digit. čítač ROB 2000inOne - inkreméntální programovatelné odměřování délky Plně programovatelná inkrementální jednotka s přehledným displejem a klávesnicí pro rychlé nastavení hodnot. ROB 2000inOne dokáže ovládat i jednoduší stroje (releové výstupy). Má nastavitelné zpomalení (např. řízení frekvenčních měníčů), uložení hodnot a programů do paměti a jejich znovuvyvolání a mnoho dalších funkcí. Vše se zobrazuje na přehledném a čitelném displeji. Vyrobeno v ČR. Nahrazeno novějšími modely.
1019
více informací - detail produktu Cena: již nenabízímeVložit do vozíkuPoptávka
Měřící kolečko DG 160 - digitální , pro odměřování délky až 9999.9 m - akce
Přejdi na detailní informace o Měřící kolečko DG 160 - digitální , pro odměřování délky až 9999.9 m - akce Kolečko DG 160 určené pro měřování délky až 9999.9 m při přesnosti 0.1 m(+/-0.5%) s perfektně čitelným digitálním displejem a funkcemi přípočtu i odpočtu, měření v metrech či stopách, funkcí PowerSafe a funkcí paměti. Měřící kolečko DG-160 o průměru 160 mm s gumovou vrstvou, délkově stavitelnou rukojeťí, stojanem. To je důvod proč mít o kolečko více!
898 Kat.č: 14008020
více informací - detail produktu Cena: již nenabízímeVložit do vozíkuPoptávka
Univerzální elektronický čítač LUCA 2 (vyřazeno z nabídky)
Přejdi na detailní informace o Univerzální elektronický čítač LUCA 2 (vyřazeno z nabídky) Elektronický čítač LUCA-2 slouží pro čítání impulsů od bezkontaktních a kontaktních čidel. S možností přičítání či odčítání. Umožňuje také nastavení předvolby měřené délky a nastavení délky výstupního impulzu při jejím dosažení. nahrazeno modelem LUCA-T. Variantně lze též nahradit čítači ROB.
841
více informací - detail produktu Cena: již nenabízímeVložit do vozíkuPoptávka
12345vše

Informační panel
Bestsellery
Kontaktujte nás

ROBEX DK, s.r.o.®

Slovany 3051
54401 Dvůr Králové n. Lab.

IČO: 27471489
DIČ: CZ 27471489 (VAT)

GPS: N 50 26.140 E 15 48.586

e-mail:
tel.: +420 499 321 109

Kontakty a mapa
I mimo pracovní dobu nám můžete zaslat e-mail popř. poptávku či nakupovat v e-shopu!
HelpWhatsUpSkype hot-line
Prodejna je nyní zavřena
© copyright 2006-2023 ROBEX DK, s.r.o.® , změny vyhrazeny …
webdesign ROBEX DK, s.r.o.
 
 :: Naše odkazy :: InstalaceZTI.cz ::