Webové stránky firmy ROBEX DK, s.r.o. používají soubory cookies. Tyto informace používáme k analýze údajů o našich návštěvnících, ke zlepšení našich webových stránek, zobrazení personalizovaného obsahu a k tomu, abychom vám poskytli skvělý zážitek z webu. Více zde!
PODROBNÉ NASTAVENÍ

Odměřování délky, odměřovací kolečka, počítadla kusů a čítače, další doplňky pro automa…

AUTOMATIZAČNÍ PRVKY A MODULY, METRY, ČÍTAČE, ODMĚŘOVÁNÍ DÉLKY


- USNADNĚTE SI SVOJI PRÁCI
- DOPLŇKY PRO MĚŘENÍ A AUTOMATIZACI
- ODMĚŘOVACÍ KOLEČKO PRO MĚŘENÍ DÉLEK
- PROFESIONÁLNÍ DOPLŇKY PRO AUTOMATIZACI
- NABÍZÍME POUZE OVĚŘENÉ TOP QUALITY PRODUKTY
Potřebujete poradit? Obraťte se přímo na:
Pilnáčková Ludmila - prodej zboží, zahraniční obchod
Buchar Jiří - vývojový & technický manažer, IT & obchodní manažer
Zobraz VšeZobraz 1. Měření délky, odměřovací kolečkaZobraz 2. Počítadla, čítače, počítání kusůZobraz 3. Automatizační moduly - rovnání okrajů aj.Zobraz 4. Další elektro & pneumatické doplňky
12vše
Inkrementální enkodér ABZ s pulzním výstupem Heinelberg AMI (více typů)
Přejdi na detailní informace o Inkrementální enkodér ABZ s pulzním výstupem Heinelberg AMI (více typů) Inkrementální rotační enkodér s pulzním výstupem ABZ je určen pro obousměrné počítání ujeté vzdálenosti. Napájení napětím DC 12 - 24 V s hřídelí 6 mm a kabelem v délce 3m. Dostupné ve vyhotoveních 128, 256, 512 impulzů na 1 otočku (512, 1024, 2048 ppr v součtu všech impulzů).
1063
více informací - detail produktu Cena: uvedena v detailu (od Kč 2680,- bez DPH)Vložit do vozíkuPoptávka
Odměřovací kolečko (inkrementální enkodér) ROB K128 pro vysoké rychlosti (rozl. 2.5 mm)
Přejdi na detailní informace o Odměřovací kolečko (inkrementální enkodér) ROB K128 pro vysoké rychlosti (rozl. 2.5 mm) Inkrementální (přípočtové/odpočtové) odměřovací kolečko ROB K128 je efektivním a extrémně výhodným řešením pro odměřování délek textilních a podobných materiálů s vysokou rychlostí při měření. Naše odměřovací kolečko je vhodné nejen pro použití s čítači délky ROB 210 a ROB 2000. Základní kolečko s vysokou přilnavostí je ideální pro odměřování všech běžných materiálů při rychlosti až 5.5 m/s s rozlišením 2.5 mm.
1085 Kat.č: 14008010/1
více informací - detail produktu Cena: Kč 4395,- (bez DPH)Vložit do vozíkuPoptávka
Odměřovací kolečko (inkrementální enkodér) ROB K500 s vysokou přesností (rozl. 0.5 mm)
Přejdi na detailní informace o Odměřovací kolečko (inkrementální enkodér) ROB K500 s vysokou přesností (rozl. 0.5 mm) Inkrementální (přípočtové/odpočtové) odměřovací kolečko ROB K500 je efektivním a extrémně výhodným řešením pro přesné odměřování délek textilních a podobných materiálů. Naše odměřovací kolečko je vhodné nejen pro použití s čítači délky ROB 2000 nebo PLC. Základní kolečko s vysokou přilnavostí je ideální pro odměřování všech běžných materiálů s rozlišením 0.5 mm a rychlostí měření do 1 m/s bez vibrací.
1021 Kat.č: 14008011
více informací - detail produktu Cena: Kč 4795,- (bez DPH)Vložit do vozíkuPoptávka
Elektronický digit. čítač ROB 210 - inkr. odměřování délky s programováním a výstupy (modul)
Přejdi na detailní informace o Elektronický digit. čítač ROB 210 - inkr. odměřování délky s programováním a výstupy (modul) Inkrementální čítač ROB210. Čítač je přípočtový/odpočtový s možností nastavení požadované délky, s možností práce i v cyklickém režimu (upravitelné v menu). Vhodný pro odměřování stejných délek více ks, pro zástavbu do stroje, který může ovládat (pomocí výstupních relé kontaktů) nebo jako zobrazovací jednotka. Paměť při výpadku napájení! Vyrobeno v ČR.
1020
více informací - detail produktu Cena: Kč 2353,- (bez DPH)Vložit do vozíkuPoptávka
Odměřovací kolečko OKIII - 200
Přejdi na detailní informace o Odměřovací kolečko OKIII - 200 Odměřovací kolečko OK - III je zařízení pro odměřování délek plošných nebo pásových materiálů. Obvod tohoto kolečka 200 mm. Pracuje v součinnosti s jednotkou LUCA, LUCA 2 a LUCA T.
432
více informací - detail produktu Cena: uvedena v detailuVložit do vozíkuPoptávka
Odměřovací kolečko OKIII - 400
Přejdi na detailní informace o Odměřovací kolečko OKIII - 400 Odměřovací kolečko OK - III je zařízení pro odměřování délek plošných nebo pásových materiálů. Obvod tohoto kolečka 400 mm. Pracuje v součinnosti s jednotkou LUCA, LUCA 2 a LUCA T.
435
více informací - detail produktu Cena: uvedena v detailuVložit do vozíkuPoptávka
Univerzální elektronický čítač LUCA T ( nový model čítače )
Přejdi na detailní informace o Univerzální elektronický čítač LUCA T ( nový model čítače ) Elektronický čítač LUCA-T slouží pro čítání impulsů od bezkontaktních a kontaktních čidel. Umožňuje čítání s rozlišením směru (přičítání - odčítání). Nástupce čítačů Luca a Luca 2, nyní však s dotykovým displejem.
1065 Kat.č: 14008006/00
více informací - detail produktu Cena: Kč 11335,- (bez DPH)Vložit do vozíkuPoptávka
Odměřovací kolečko (inkrementální enkodér) ROB K100 pro vysoké rychlosti (rozl. 2.5 mm)
Přejdi na detailní informace o Odměřovací kolečko (inkrementální enkodér) ROB K100 pro vysoké rychlosti (rozl. 2.5 mm) Inkrementální (přípočtové/odpočtové) odměřovací kolečko ROB K100 je efektivním a extrémně výhodným řešením pro odměřování délek textilních a podobných materiálů s vysokou rychlostí při měření. Naše odměřovací kolečko je vhodné nejen pro použití s čítači délky ROB 210 a ROB 2000. Základní kolečko s vysokou přilnavostí je ideální pro odměřování všech běžných materiálů při rychlosti až 5.5 m/s s rozlišením 2.5 mm. Nahrazeno kolečkem ROB K 128.
1022 Kat.č: 14008010
více informací - detail produktu Cena: již není v nabídceVložit do vozíkuPoptávka
Elektronický digit. čítač ROB 2000inOne - inkreméntální programovatelné odměřování délky
Přejdi na detailní informace o Elektronický digit. čítač ROB 2000inOne - inkreméntální programovatelné odměřování délky Plně programovatelná inkrementální jednotka s přehledným displejem a klávesnicí pro rychlé nastavení hodnot. ROB 2000inOne dokáže ovládat i jednoduší stroje (releové výstupy). Má nastavitelné zpomalení (např. řízení frekvenčních měníčů), uložení hodnot a programů do paměti a jejich znovuvyvolání a mnoho dalších funkcí. Vše se zobrazuje na přehledném a čitelném displeji. Vyrobeno v ČR. Nahrazeno novějšími modely.
1019
více informací - detail produktu Cena: již nenabízímeVložit do vozíkuPoptávka
Měřící kolečko DG 160 - digitální , pro odměřování délky až 9999.9 m - akce
Přejdi na detailní informace o Měřící kolečko DG 160 - digitální , pro odměřování délky až 9999.9 m - akce Kolečko DG 160 určené pro měřování délky až 9999.9 m při přesnosti 0.1 m(+/-0.5%) s perfektně čitelným digitálním displejem a funkcemi přípočtu i odpočtu, měření v metrech či stopách, funkcí PowerSafe a funkcí paměti. Měřící kolečko DG-160 o průměru 160 mm s gumovou vrstvou, délkově stavitelnou rukojeťí, stojanem. To je důvod proč mít o kolečko více!
898 Kat.č: 14008020
více informací - detail produktu Cena: již nenabízímeVložit do vozíkuPoptávka
Univerzální elektronický čítač LUCA 2 (vyřazeno z nabídky)
Přejdi na detailní informace o Univerzální elektronický čítač LUCA 2 (vyřazeno z nabídky) Elektronický čítač LUCA-2 slouží pro čítání impulsů od bezkontaktních a kontaktních čidel. S možností přičítání či odčítání. Umožňuje také nastavení předvolby měřené délky a nastavení délky výstupního impulzu při jejím dosažení. nahrazeno modelem LUCA-T. Variantně lze též nahradit čítači ROB.
841
více informací - detail produktu Cena: již nenabízímeVložit do vozíkuPoptávka
12vše

© copyright 2006-2023 ROBEX DK, s.r.o.® , změny vyhrazeny …
webdesign ROBEX DK, s.r.o.
:: Naše odkazy :: InstalaceZTI.cz ::