DETAIL PRODUKTU s kat. č. 01008952 zpět

Bosch Xeo - náhradní speciální 20-ti hranný kotoučový nůž

Bosch Xeo - náhradní speciální 20-ti hranný kotoučový nůž - hlavní foto 984
Náhradní kotoučový nůž pro akumulátorové řezačky Bosch Xeo Original a Plus v inovovaném provedení s 20ti hranami a průměrem 41 mm. Speciální tvar 20-ti zubů spolu s jednostranným broušením předurčují tento nůž k univerzálnímu použití.

Kat. č.:
01008952

Dostupnost:
Více než týden

Cena:
již nenabízíme
Objednávka Do vozíku

- Technická specifikace:
Typ nože: kotoučový:
Ostří: jednostraně broušené
Průměr nože: 41 mm
Životnost: výrobce nestanovuje
Celkové rozměry: 41 x 6 x 1.1 (1.08) mm
Hmotnost: 11 gr.
Vhodnost: pro vybrané řezačky Bosch Země původu: Německo

Výrobce / značkaBosch
Země původu:Německo

- Detailní popis:
Nůž vhodný pro řezačky Bosch vycházející z modelové řady Xeo.Ačkoli výrobce Bosch využívá na řezačce Xeo svého systému AutoSharp, je nezbytné zajistit včasnou výměnu nože v této řezačce. System AutoSharp pracuje na principu nože s protiostřím, je tedy broušen pouze z jedné strany.

Tento 20-ti hranný nůž nahradil původní verzi nože s 10-ti hranami. Pro řezačky Bosch Xeo nově již k dostání pouze tento inovovaný nůž.

- Další fotografie:
Bosch Xeo - náhradní speciální 20-ti hranný kotoučový nůž - detailní foto 984 Bosch Xeo - náhradní speciální 20-ti hranný kotoučový nůž - detailní foto 984 Bosch Xeo - náhradní speciální 20-ti hranný kotoučový nůž - detailní foto 984 Bosch Xeo - náhradní speciální 20-ti hranný kotoučový nůž - detailní foto 984 Bosch Xeo - náhradní speciální 20-ti hranný kotoučový nůž - detailní foto 984

- Komentáře: lidí již komentovalo tento produkt


© copyright 2006-2023 ROBEX DK, s.r.o.® , změny vyhrazeny …
webdesign ROBEX DK, s.r.o.
Webové stránky firmy ROBEX DK, s.r.o. používají soubory cookies. Tyto informace používáme k analýze údajů o našich návštěvnících, ke zlepšení našich webových stránek, zobrazení personalizovaného obsahu a k tomu, abychom vám poskytli skvělý zážitek z webu. Více zde!
PODROBNÉ NASTAVENÍ
:: Naše odkazy :: InstalaceZTI.cz ::