Webové stránky firmy ROBEX DK, s.r.o. používají soubory cookies. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte. Více info
ROBEX DK, s.r.o. - řezací technika, doplňky pro provozy, zakázková výroba strojů
 
Nabízené produktyZobraz celé menu s produktySkryj celé menu s produkty

Tavné řezání textilních materiálů, horký nůž

TAVNÉ ŘEZAČKY NA SYNTETICKÉ TEXTÍLIE, HORKÝ NŮŽ


- POUZE KVALITNÍ A OVĚŘENÉ ŘEZAČKY
- MNOHO TYPŮ, VÍCE VÝROBCŮ, VŽDY ZA SKVĚLÉ CENY
- NABÍZÍME I SERVIS, VŽDY S CE A NÁVODEM (CZ)
- VŠECHNY TAVNÉ ŘEZAČKY PRAVIDELNĚ TESTUJEME
Potřebujete poradit? Obraťte se přímo na:
Pilňáčková Ludmila - prodej zboží, zahraniční obchod
Vaňura Vladimír - obchodní manažer
Zobraz 1. Ruční tavné řezačky (přerušovaný provoz)Zobraz 2. Stacionární tavné řezačky HSGM (i pro trvalý provoz)Zobraz 3. Ostatní tavné řezačky a tav. nůžkyZobraz 4. Tavné nože pro řezačky HSGM
1234vše
Ruční tavící nůžky HSG-0 - 60W
Přejdi na detailní informace o Ruční tavící nůžky HSG-0 - 60W Základní tavná řezačka HSG-0 určená pro řez textilních a podobných syntetických materiálů je se svým výkonem 60W použitelná pro mnoho typů tavných nožů dosahujících teplotu až 650°C. Nože nejsou součástí ceny. Tato tavná řezačka je ideálním, pomocníkem pro menší provozy. Chcete provádět řez zároveň se zatavením okrajů? Pak je tu pro Vás HSG-0.
220 Kat.č: 01027000
více informací - detail produktu Cena: Kč 2590,- (bez DPH)Vložit do vozíkuPoptávka
Ruční tavící nůžky HSG-0 electronic - 120W
Přejdi na detailní informace o Ruční tavící nůžky HSG-0 electronic - 120W Ruční tavná řezačka HSG-0 electronic je určená pro řez textilních a podobných syntetických materiálů, řez lan a popruhů a je se svým výkonem 120W použitelná pro velikou škálu typů tavných nožů dosahujících teplotu až 650°C. Nože nejsou součástí ceny. Chcete provádět řez zároveň se zatavením okrajů, bez kompromisů? Pak je tu pro Vás HSG-0 electronic. Vyšší výkon - nižší hmotnost!
460 Kat.č: 01027014
více informací - detail produktu Cena: Kč 8100,- (bez DPH)Vložit do vozíkuPoptávka
Ruční tavící řezačka / nůžky HSG-0 EST s regulací - 200W (+ nůž R-50 a plastový kufr)
Přejdi na detailní informace o Ruční tavící řezačka / nůžky HSG-0 EST s regulací - 200W (+ nůž R-50 a plastový kufr) Nejsilnější ruční tavná řezačka HSG-0 EST s regulací teploty na těle řezačky je určená pro řez textilních a podobných syntetických materiálů, řez lan a popruhů a je se svým regulovatelným výkonem 200W použitelná pro velikou škálu typů tavných nožů dosahujících teplotu až 650°C. Součástí je nůž R-50 a plastový kufřík!
1083 Kat.č: 01027017
více informací - detail produktu Cena: Kč 9630,- (bez DPH)Vložit do vozíkuPoptávka
SET tavná řezačka HSG 0 či 0 electronic s noži pro řezání PUR hydrogelu
Přejdi na detailní informace o SET tavná řezačka HSG 0 či 0 electronic s noži pro řezání PUR hydrogelu Set tavné řezačky HSG 0 či HSG 0 electronic s nožem typu VST pro dokonale čisté řezání silikonových materiálů resp. hydrogelů z polyuretanu a jiných syntetických materiálů. Tyto sety jsou určeny pro vyřezávání tvarů a rovné řezy silikonových desek do výšky až 20 mm. Dva sety na výběr!
834
více informací - detail produktu Cena: uvedena v detailu (od Kč 3559,- bez DPH)Vložit do vozíkuPoptávka
Stacionární tavná řezačka HSG 00 - 40W na popruhy a lana
Přejdi na detailní informace o Stacionární tavná řezačka HSG 00 - 40W na popruhy a lana Stacionární tavné řezací zařízení s na pevno uloženým nožem. K řezu dochází přiložením řez. materiálu a protlačením přes rozpálený nůž. Jednotka pro rychlé použití s trvalým žhavením. Tato s max. řeznou roztečí 30 mm. Ideální na menší lana, popruhy a provazy.
680 Kat.č: 01027010
více informací - detail produktu Cena: Kč 7092,- (bez DPH)Vložit do vozíkuPoptávka
Stacionární tavná řezačka HSG 00-VW na popruhy a lana
Přejdi na detailní informace o Stacionární tavná řezačka HSG 00-VW na popruhy a lana Stacionární tavné řezací zařízení s na pevno uloženým nožem. K řezu dochází přiložením řez. materiálu a protlačením přes rozpálený nůž. Jednotka pro rychlé použití s trvalým žhavením. Tato s max. řeznou roztečí 60 mm. Ideální na řez lan, popruhů a provazů.
677 Kat.č: 01027011
více informací - detail produktu Cena: Kč 13450,- (bez DPH)Vložit do vozíkuPoptávka
Tavná řezačka HSG 03 VW - 250 W (i pro trvalý chod)
Přejdi na detailní informace o Tavná řezačka HSG 03 VW - 250 W (i pro trvalý chod) Stacionární tavné řezací zařízení s kabelem a řezacím nožem (nůž není v součástí) na pohyblivém kabelovém držáku. K řezu dochází přiložením rozehřátého nože k řezanému materiálu. Tato řezačka je vhodná pro rychlé použití s trvalým žhavením. Vhodná pro použití i s tvarovými noži (kulaté, oválné, čtvercové aj.). Ideální pomocník pro Vaší dílnu.
969
více informací - detail produktu Cena: Kč 21420,- (bez DPH)Vložit do vozíkuPoptávka
Tavná řezačka HSG 3 VW - 500 W (i pro trvalý chod)
Přejdi na detailní informace o Tavná řezačka HSG 3 VW - 500 W (i pro trvalý chod) Stacionární tavné řezací zařízení s kabelem a řezacím nožem (nůž není součástí) na pohyblivém kabelovém držáku. K řezu dochází přiložením rozehřátého nože k řezanému materiálu. Tato řezačka je vhodná pro rychlé použití s trvalým žhavením. Vhodná pro použití i s tvarovými noži (kulaté, oválné, čtvercové aj.). Skvělý poměr cena / výkon.
866
více informací - detail produktu Cena: Kč 37200,- (bez DPH)Vložit do vozíkuPoptávka
Tavná řezačka HSG 3 Therm - 500 W (i pro trvalý chod)
Přejdi na detailní informace o Tavná řezačka HSG 3 Therm - 500 W (i pro trvalý chod) Stacionární tavná řezačka s kabelem a řezacím nožem (nůž není součástí) na pohyblivém kabelovém držáku vhodná i pro vícesměnné provozy. K řezu dochází přiložením rozehřátého nože k řezanému materiálu. Tato řezačka je vhodná pro rychlé použití s častým či trvalým žhavením. Vhodná pro použití i s tvarovými noži (kulaté, oválné, čtvercové aj.). Nůž v ceně HSG R-TH. Rychlé nahřátí díky předehřevu nože.
686
více informací - detail produktu Cena: Kč 46480,- (bez DPH)Vložit do vozíkuPoptávka
Nůž pro HSG - typ R - základní
Přejdi na detailní informace o Nůž pro HSG - typ R - základní Nůž typu R dodáváme jako základní nůž pro řezačku HSG 0. Nůž typu R je stejně tak ideální pro přímé řezy, jako pro řezy tvarové. Nůž typu R pracuje proti podložce.
247 Kat.č: 01027001
více informací - detail produktu Cena: Kč 650,- (bez DPH)Vložit do vozíkuPoptávka
Nůž pro HSG - typ N - základní 2
Přejdi na detailní informace o Nůž pro HSG - typ N - základní 2 Nůž typu N je zvláště vhodný pro jemné vyřezávání a tvarování. Díky dlouhé, úzké špici je vhodný pro vyřezávání i velice malých tvarů.
461
více informací - detail produktu Cena: Kč 650,- (bez DPH)Vložit do vozíkuPoptávka
Nůž pro HSG - typ S 15° - pro letmé řezání
Přejdi na detailní informace o Nůž pro HSG - typ S 15° - pro letmé řezání Nůž typu S-15° je zvláště vhodný pro jemné vyřezávání a tvarování s řezem vedeným letmo. K řezu dochází protlačením véčka nože do materiálu, přičemž může být spodní část nože opřena o desku pracovního stolu, popř. může být řez veden letmo. Není nutná speciální řezná podložka.
933 Kat.č: 0102001/4
více informací - detail produktu Cena: Kč 1685,- (bez DPH)Vložit do vozíkuPoptávka
Nůž pro HSG - typ SG - pro letmé řezání
Přejdi na detailní informace o Nůž pro HSG - typ SG - pro letmé řezání Nůž typu SG je zvláště vhodný pro jemné vyřezávání a tvarování s řezem vedeným letmo či na desce stolu. K řezu dochází protlačením véčka nože do materiálu. Není nutná speciální řezná podložka.
943 Kat.č: 0102701/4
více informací - detail produktu Cena: Kč 1265,- (bez DPH)Vložit do vozíkuPoptávka
Nůž pro HSG - typ V
Přejdi na detailní informace o Nůž pro HSG - typ V Nůž typu V je zvláště vhodný pro vyřezávání a tvarování s řezem vedeným proti podložce. Díky speciální konstrukci je možné provádět řezy do hloubky až 16 mm (průchodnost nože). Oboustranné broušení umožňuje provádět všesměrové řezy.
954 Kat.č: 01027001/8
více informací - detail produktu Cena: Kč 910,- (bez DPH)Vložit do vozíkuPoptávka
Nůž pro HSG - typ C (více typů)
Přejdi na detailní informace o Nůž pro HSG - typ C (více typů) Nůž typu C je zvláště vhodný pro řez materiálu ve vyšší vrstvě či provázků, lan o větším průměru. Nůž využívá podložky, či je možné jej využít k řezu letmo. Vzhledem ke tvaru nože je možné jej využít i pro vyřezávání a tvarové řezy. Typ C je nabízen ve dvou délkově lišících se provedeních.
955
více informací - detail produktu Cena: uvedena v detailu (od Kč 523,- bez DPH)Vložit do vozíkuPoptávka
Nože N pro vykrajování z polystyrenu (více typů)
Přejdi na detailní informace o Nože N pro vykrajování z polystyrenu (více typů) Další speciální nože vhodné pro řezačku HSG - 0, HSG - 0 electronic, HSG-0-EST a HSG-03 VW. Zejména pro řezání, zařezávání do polystyrenu. Díky speciálně vytvarovanému noži je možné zařezávat, drážkovat a profilovat polystyrenové materiály.
463
více informací - detail produktu Cena: uvedena v detailuVložit do vozíkuPoptávka
Nože pro HSG-0 electronic, HSG-0 EST a HSG 03 VW (více typů)
Přejdi na detailní informace o Nože pro HSG-0 electronic, HSG-0 EST a HSG 03 VW (více typů) Další speciální nože vhodné pro řezačku HSG - 0 electronic, HSG-0 EST a stacionární řezačku HSG-03 VW. V detailu naleznete 4 typy nožů pro tavné řezání. Ať řežete lana, popruhy, provázky či vytváříte vzorky ze syntetických textilií, u nás vždy naleznete vhodné řešení.
462
více informací - detail produktu Cena: uvedena v detailuVložit do vozíkuPoptávka
Nůž pro HSG 00 (přesná náhradní planžeta)
Přejdi na detailní informace o Nůž pro HSG 00 (přesná náhradní planžeta) Speciální tavný nůž pro řezačku HSG 00. Nůž je vyrobený z odporové planžety na rozměr odpovídající řezačce HSG 00. Vhodný pro řez popruhů, lan, provázků do max. šíře 30 mm.
678 Kat.č: 01027010/1
více informací - detail produktu Cena: Kč 60,- (bez DPH)Vložit do vozíkuPoptávka
Nůž pro HSG 00-VW (přesná náhradní planžeta)
Přejdi na detailní informace o Nůž pro HSG 00-VW (přesná náhradní planžeta) Speciální tavný nůž pro řezačku HSG00-VW. Nůž je vyrobený z odporové planžety na rozměr odpovídající řezačce HSG 00-VW. Vhodný pro řez popruhů, lan, provázků do max. šíře 60 mm.
681 Kat.č: 01027011/1
více informací - detail produktu Cena: Kč 65,- (bez DPH)Vložit do vozíkuPoptávka
Tavné nože PROFILE pro tvarové vykrajování textílií vyrobené na zakázku - novinka
Přejdi na detailní informace o Tavné nože PROFILE pro tvarové vykrajování textílií vyrobené na zakázku - novinka Tavné tvarové nože vhodné například pro pro vykrajování do vzorkovníků či tvarů ze syntetických textilních a podobných materiálů. Tyto nože vyrábíme dle Vašeho přání a požadavku. Kulaté od pr. 25 mm do 80 mm, trojúhelníkové, čtvercové, obdelníkové, oválné, hvězdičky a různé tvary. Kontaktujte nás, rádi Vám sdělíme naše možnosti!
981
více informací - detail produktu Cena: od Kč 2450,- (bez DPH)Vložit do vozíkuPoptávka
Nože tvarové pro HSG 3 VW a HSG 03 VW (více typů)
Přejdi na detailní informace o Nože tvarové pro HSG 3 VW a HSG 03 VW (více typů) Nože vhodné pro řezačku HSG 3 VW i řezačku HSG 03 VW. Zejména se jedná o tvarové nože vhodné pro tvarové vykrajování, vyřezávání (kruhové, čtvercové, oválně, půlkulaté, trojúhelníkové).
867
více informací - detail produktu Cena: uvedena v detailuVložit do vozíkuPoptávka
Svařovací nůž F pro HSG 3 VW, HSG 4 VW, HSG 4 VW mA
Přejdi na detailní informace o Svařovací nůž F pro HSG 3 VW, HSG 4 VW, HSG 4 VW mA Speciální nůž určený ke spojování konců popruhů nebo lan pro řezačky (jednotky) HSG-3-VW, HSG-4-VW, HSG-4-VW-mA. Nůž je vyroben tak, aby odolával trvalému zahřátí.
1078 Kat.č: 01027001/10
více informací - detail produktu Cena: Kč 2062,- (bez DPH)Vložit do vozíkuPoptávka
Nůž R-TH pro HSG 3 Therm
Přejdi na detailní informace o Nůž  R-TH pro HSG 3 Therm Speciální tavný nůž pro řezačku HSG3 Therm. Nůž je vyroben tak, aby odolával trvalému zahřátí. Nůž je také vybaven teplotním čidlem, které dává informaci řezačce o přesné teplotě ostří. Nůž odpovídá tvarem nejpoužívanějšímu noži typu R.
688
více informací - detail produktu Cena: Kč 2375,- (bez DPH)Vložit do vozíkuPoptávka
Nůž V-TH pro HSG 3 Therm
Přejdi na detailní informace o Nůž  V-TH pro HSG 3 Therm Speciální tavný nůž pro řezačku HSG3 Therm. Nůž je vyroben tak, aby odolával trvalému zahřátí. Nůž je také vybaven teplotním čidlem, které dává informaci řezačce o přesné teplotě ostří. Nůž je vhodný pro oboustranné řezy.
692
více informací - detail produktu Cena: Kč 2375,- (bez DPH)Vložit do vozíkuPoptávka
Střižné nůžky s horkou čepelí HSR-115 (max. 200°C)
Přejdi na detailní informace o Střižné nůžky s horkou čepelí HSR-115 (max. 200°C) Tyto nůžky s horkou čepelí jsou určeny pro řezání resp. stříhání lehkých syntetických látek, stuh i popruhů. K zatavení okrajů dochází ihned během střihu (v jedné operaci) maximální teplotou 200°C (nastavitelná). Velmi vysoká přesnost střihu se zatavenými okraji. To jsou v ČR jedinečné nůžky s horkou čepelí HSR-115.
221
více informací - detail produktu Cena: již nenabízímeVložit do vozíkuPoptávka
1234vše

Informační panel
Bestsellery
Kontaktujte nás
ROBEX DK, s.r.o.®
Slovany 3051
54401 Dvůr Králové n. Lab.

IČO: 27471489
DIČ: CZ 27471489 (VAT)

GPS: N 50 26.140 E 15 48.586

e-mail:
tel.: +420 499 321 109
fax: +420 499 621 124
Kontakty a mapa
I mimo pracovní dobu nám můžete zaslat e-mail popř. poptávku či nakupovat v e-shopu!
HelpWhatsUpSkype hot-line
Prodejna je nyní zavřena
Jaký je Váš názor?
Odkazy a další
Získali jsme ocenění ...
Naše novinky
to Top technická podpora  |  obchodní podmínky | právní prohlášení  |  webdesign fryzl.net  |  mapa webu  |  osobní údaje  |  návštěvní kniha  |  kontaktní informace Adminto Top
 
 :: Naše odkazy :: InstalaceZTI.cz ::