Webové stránky firmy ROBEX DK, s.r.o. používají soubory cookies. Tyto informace používáme k analýze údajů o našich návštěvnících, ke zlepšení našich webových stránek, zobrazení personalizovaného obsahu a k tomu, abychom vám poskytli skvělý zážitek z webu. Více zde!
PODROBNÉ NASTAVENÍ
DETAIL PRODUKTU s kat. č. 07001000/05 zpět

Mazací tuk Special G s grafitem na soukolí a převody - vazelína v injekci - samomazná (20ml)

Mazací tuk Special G s grafitem na soukolí a převody - vazelína v injekci - samomazná (20ml) - hlavní foto 1004 náš tip
Injekce pro Vaši řezačku se speciálním tukem tmavé barvy s příměsí grafitu je určena zejména k plnění letmo uložených převodových skříní, mazání ozubených kol a šroubových převodů a prvků s nutností mazání ploch. Balení o obsahu 20 ml, pro trvalé teploty do 160 °C. Vyrobeno v ČR.

Kat. č.:
07001000/05

Dostupnost:
Více než týden

Cena:
již nenabízíme
Objednávka Do vozíku

- Technická specifikace:
Typ maziva: tuk - vazelína
Obsah: 20 ml (+-10%): plněno na 21 ml
Skupenství při 20°C: poloměkké
Zápach: bez zápachu / mírný
Barva: zelenohnědá / šedo-černá
Bod tání: nad 180°C
Bod vzplanutí: 295°C (samovznícení při 355°C)
Charakteristika: výrobek není klasifikován jako nebezpečný! Na základě hodnot akutní toxicity není výrobek klasifikován jako nebezpečný pro životní prostředí. Více ve výpisu z bezpečnostního listu (dokument níže).
Hustota při 15°C: 905 kg / m3

Hmotnost: cca. 29 gr.
Rozměry: 185 x 40 x 25 mm
Způsob balení: v igelitovém pytlíku se zajištěním proti samovytečení
Obsahuje: náplň v injekci, návod k obsluze

- Detailní popis:
Plnění v injekci s obsahem 20 ml je ergonomické (plnění bez zašpinění) a i ekonomické (naplnění převodovky trvá krátkou dobu).

Použití:
Plastické mazivo - výhradně k mazání soukolí ručních řezacích strojků na textílie a podobné materiály vč. plnění soukolí a převodových skříní dalších strojů a nářadí pro které je toto mazivo doporučováno.

Chemická charakteristika:
Ropné poloměkké mazivo (na základě hodnot akutní toxicity není výrobek klasifikován jako nebezpečný pro životní prostředí). Základový olej obsahuje méně než 3 % DMSO extraktu, proto se neklasifikuje jako karcinogenní a mutagenní.

Náš tip:
Pozor, při nadměrném naplnění převodové skříně řezačky a následném zahřátí může dojít vlivem tepelné roztažnosti maziva k vytečení přebytečného množství. Plňte maximálně do 2/3 obsahu převodové skříně, není li množství stanoveno v návodu k obsluze daného zařízení!

- Další fotografie:
Mazací tuk Special G s grafitem na soukolí a převody - vazelína v injekci - samomazná (20ml) - detailní foto 1004 Mazací tuk Special G s grafitem na soukolí a převody - vazelína v injekci - samomazná (20ml) - detailní foto 1004 Mazací tuk Special G s grafitem na soukolí a převody - vazelína v injekci - samomazná (20ml) - detailní foto 1004 Mazací tuk Special G s grafitem na soukolí a převody - vazelína v injekci - samomazná (20ml) - detailní foto 1004

- Komentáře: lidí již komentovalo tento produkt


© copyright 2006-2023 ROBEX DK, s.r.o.® , změny vyhrazeny …
webdesign ROBEX DK, s.r.o.
:: Naše odkazy :: InstalaceZTI.cz ::