Webové stránky firmy ROBEX DK, s.r.o. používají soubory cookies. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte. Více info
ROBEX DK, s.r.o. ROBEX DK, s.r.o.
Slovany 3051
544 01 Dvůr Králové n.L.
DIČ: CZ 27471489 (VAT)
e-mail: info@robex-dk.cz
www.robex-dk.cz
Kamenný prodej / Shop:
Po-Čt..7:00 - 15:00
Pá.......7:00 - 14:00
Objednávky nonstop na e-shopu
tel.: +420 499 321 109
fax: +420 499 621 124
QR
Mazací tuk Special na ložiska a převody - vazelína v injekcii (20ml)
V kategorii Ruční řezací technika a stříhárenská technika a podkategorii Další náhradní díly pro řezací techniku, řezačky, pily, tuky aj.
Mazací tuk Special na ložiska a převody - vazelína v injekcii (20ml) - hlavní foto 1003Tento tuk je skutečná injekce pro Vaše nářadí. Speciální tuk zlatavé barvy je určen k plnění převodových skříní, mazání ozubených kol a šroubových i pomaloběžných převodů. Plnění v injekci s obsahem 20 ml. Uni použití pro teploty do 165 °C. Vyrobeno v ČR.

náš tip Náš tip bestseller Nejprodávanější

Kat. č. 07001000/04
Dostupnost: Více než týden
Cena: již nenabízíme
Objednávka online není možná, jelikož má
produkt více podproduktů a typů (níže)
Poptávka online je umožněna

- Detailní popis:
Plnění v injekci s obsahem 20 ml je ergonomické (plnění bez zašpinění) a i ekonomické (naplnění převodovky trvá krátkou dobu).

Použití:
Plastické mazivo - výhradně k mazání soukolí ručních řezacích strojků na textílie a podobné materiály

Chemická charakteristika:
Ropné mazivo (na základě hodnot akutní toxicity není výrobek klasifikován jako nebezpečný pro životní prostředí). Základový olej obsahuje méně než 3 % DMSO extraktu, proto se neklasifikuje jako karcinogenní a mutagenní.

Náš tip:
Pozor, při nadměrném naplnění převodové skříně řezačky a následném zahřátí může dojít vlivem tepelné roztažnosti maziva k vytečení přebytečného množství. Plňte maximálně do 2/3 obsahu převodové skříně, není li množství stanoveno v návodu k obsluze daného zařízení!
- Technická specifikace:
Typ maziva: tuk - vazelína
Obsah: 20 ml (+-10%) - plněno na 21 ml
Skupenství při 20°C - poloměkké
Zápach: bez zápachu
Barva: žlutohnědá / zlatavá
Doporučené skladování: temno, teplota 25°C
Bod tání: nad 185°C
Bod vzplanutí: 295°C (samovznícení při 355°C)
Charakteristika: výrobek není klasifikován jako nebezpečný! Na základě hodnot akutní toxicity není výrobek klasifikován jako nebezpečný pro životní prostředí. Více ve výpisu z bezpečnostního listu (dokument níže).
Hustota při 15°C: 925 kg / m3
Hmotnost: cca. 29 gr.
Rozměry: 185 x 40 x 25 mm
Způsob balení: v igelitovém pytlíku se zajištěním proti samovytečení
Obsahuje: náplň v injekci, návod k obsluze
- Další fotografie:
Mazací tuk Special na ložiska a převody - vazelína v injekcii (20ml) - detailní foto 1003 Mazací tuk Special na ložiska a převody - vazelína v injekcii (20ml) - detailní foto 1003 Mazací tuk Special na ložiska a převody - vazelína v injekcii (20ml) - detailní foto 1003 Mazací tuk Special na ložiska a převody - vazelína v injekcii (20ml) - detailní foto 1003 Mazací tuk Special na ložiska a převody - vazelína v injekcii (20ml) - detailní foto 1003

- Odkazy:
Katalogový list tohoto produktu není dostupný
Video pro tento produkt není vloženo, další videa na https://www.youtube.com/robexdk
Další dokumenty naleznete na https://www.robex-dk.cz/img/product/CERTIFIKATY/Specialni tuk (vypis z bezpecnostniho listu).pdf
Encyklopedické informace k produktu na https://robexpedie.robex-dk.cz/index.php?clanek=Náhradní díly.php
Tento list byl vytisknut z webových stránek firmy ROBEX DK, s.r.o. ( www.robex-dk.cz ). Všechna práva vyhrazena. Vždy zkontrolujte aktuálnost! Objednávky či poptávky můžete provést osobně, na e-shopu, telefonicky, faxem či e-mailem. Před tiskem zvažte dopad na životní prostředí.