Webové stránky firmy ROBEX DK, s.r.o. používají soubory cookies. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte. Více info
ROBEX DK, s.r.o. ROBEX DK, s.r.o.
Slovany 3051
544 01 Dvůr Králové n.L.
DIČ: CZ 27471489 (VAT)
e-mail: info@robex-dk.cz
www.robex-dk.cz
Kamenný prodej / Shop:
Po-Čt..7:00 - 15:00
Pá.......7:00 - 14:00
Objednávky nonstop na e-shopu
tel.: +420 499 321 109
fax: +420 499 621 124
QR
Papulátor RB PP-2 - podélné dělení rolí při převíjení
V kategorii Ostatní zakázkové stroje, jednoúčelové stroje a podkategorii Paspulátor - příčné řezání a dělení rolí, řez pásků, dělička rolí
Papulátor RB PP-2 - podélné dělení rolí při převíjení - hlavní foto 1061Zařízení je určeno k podélnému nařezání materiálů při převíjení z role max ø 450 mm, šíře 1 500 mm a hmotnosti 280 kg na pásy ( kotouče ) o různé šíři, určených pro další zpracování. K řezu je využito průmyslových žiletek s možností jejich vzájemného rozřazení po celé šíři. Vybaveno frekvenčním měničem pro plynulou změnu rychlosti, pneumatickou brzdou, stranovým rovnáním, řízeno pomocí PLC s dotyk. obrazovkou a odměřováním délky.

náš tip Náš tip akce Zboží v akci na zakázku Vyrobeno na zakázku

Dostupnost: Vyrobeno na zakázku
Cena: na poptání / vyrobeno na zakázku
Objednávka online není možná
(poptejte cenu či vyberte z možností níže)
Poptávka online je umožněna

- Detailní popis:
Pro docílení požadované tolerance rozměrů je nejvhodnější způsob řezání během převíjení. Řezání probíhá pomocí žiletek na stoupavém rámu při současném převíjení role materiálu.

Konstrukce rámu stroje je tvořena ocelovými + hliníkovými profily AluTec. Odvíjecí i navíjecí hřídel je expanzní, pneumatická pro vnitřní ø dutinky 76 mm.Konce navíjecí hřídele jsou ve tvaru čtyřhranu. Hřídel se zakládá do příklopných ložiskových domků, poháněných elektromotorem s převodovkou. Na hřídel je třeba před upnutím a před zavedením materiálu rozřadit nadělené dutinky dle potřebných rozměrů.

Motor pohonu je řízen frekvenčním měničem pro plynulou změnu řezné rychlosti. PLC s dotykovou obrazovkou zobrazuje i aktuálně odměřenou délku.

Napětí materiálu potřebné při převíjení a řezání je zajištěno opásáním přes bržděný válec. Ten je brzděn pneumatickou třecí brzdou, jejíž účinek je regulován pneumatickým redukčním ventilem. Držáky žiletek jsou posuvně připevněny na odnímatelném hliníkovém profilu, uchyceném na výklopném rameni. Odnímatelné hliníkové profily ( 2ks ) pro snadnou a rychlou výměnu řezaných pozic. K zajištění tohoto ramene v klidové poloze slouží západky s tažnou pružinou umístěné na pevném středovém rámu. Proti samovolnému odvíjení role materiálu v odvíjecí části, bude stroj vybaven pásovou třecí brzdou se závažím. V místě popruhu třecí brzdy je na hřídeli instalován třecí kotouč.

Zařízení zarovnává okraje pokládaného materiálu. Systém umožňuje na základě snímače příčný pohyb materiálu tak, aby byl jeho okraj naveden na navíjecí hřídel vždy ve stejném místě. Polohu snímače v příčném směru je možné v jistém rozsahu nastavit a tím určit polohu okraje materiálu. Rozsah pohybu pro držení okraje je +- 70 mm.
- Technická specifikace:
Elektrická síť: 3NPE 400V/50Hz TN-S
Příkon: 3,1kW
Rychlost převíjení/řezání: proměnná pomocí frekvenčního měniče
Motor: asynchronní
Řez: žiletkou
Řízení: PLC, HMI s dotykovou obrazovkou
Zařízení možno použít jako prohlížecí a převíjecí stroj s rovnáním okrajů
Vstupní role :
Průměr role max. : 450mm
Váha role max. : 280Kg
Šíře role max. : 1 500mm
Vnitřní průměr dutinky role: 76mm
Výstupní role :
Průměr role max. : 450mm
Váha role max. : 280Kg
Šíře role max. : 1 500mm
Vnitřní průměr dutinky role: 76mm
Nejužší řezaný pruh řez 175mm
Dva výmněné držáky žiletek ( 1- 2ks žiletek, 2 - 9ks žiletek )
Bezpečnostní kryty žiletek při výměně držáků
Rozměry (d x š x v): 2510 x 2349 x 1414 mm
- Další fotografie:
Papulátor RB PP-2 - podélné dělení rolí při převíjení - detailní foto 1061 Papulátor RB PP-2 - podélné dělení rolí při převíjení - detailní foto 1061 Papulátor RB PP-2 - podélné dělení rolí při převíjení - detailní foto 1061 Papulátor RB PP-2 - podélné dělení rolí při převíjení - detailní foto 1061 Papulátor RB PP-2 - podélné dělení rolí při převíjení - detailní foto 1061

- Odkazy:
Katalogový list tohoto produktu není dostupný
Video produktu na https://www.youtube.com/playlist?list=PLB22E5A47A7310BF5'
Další dokumentace k produktu není na webu dostupná
Encyklopedické informace k produktu na https://robexpedie.robex-dk.cz/index.php?clanek=1263547402.php
Tento list byl vytisknut z webových stránek firmy ROBEX DK, s.r.o. ( www.robex-dk.cz ). Všechna práva vyhrazena. Vždy zkontrolujte aktuálnost! Objednávky či poptávky můžete provést osobně, na e-shopu, telefonicky, faxem či e-mailem. Před tiskem zvažte dopad na životní prostředí.