Webové stránky firmy ROBEX DK, s.r.o. používají soubory cookies. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte. Více info
ROBEX DK, s.r.o. ROBEX DK, s.r.o.
Slovany 3051
544 01 Dvůr Králové n.L.
DIČ: CZ 27471489 (VAT)
e-mail: info@robex-dk.cz
www.robex-dk.cz
Kamenný prodej / Shop:
Po-Čt..7:00 - 15:00
Pá.......7:00 - 14:00
Objednávky nonstop na e-shopu
tel.: +420 499 321 109
fax: +420 499 621 124
QR
Ruční kotoučová řezačka KURIS - NOVITA Super
V kategorii Ruční řezací technika a stříhárenská technika a podkategorii Řezačky na textil a pod. materiály (ruční, kotoučové, vertikální)
Ruční kotoučová řezačka KURIS - NOVITA Super  - hlavní foto 29Lehká profesionální řezačka na řezání všeho druhu textilních materiálů do výšky až 8 mm při 1500 ot./min. Provedení s hmotností cca. 950 gr. Klasicá konstrukce ruční řezačky s průměrem 50 mm a výkonem 56 W s 10x vayšší silou díky použitým převodům oproti řezačce Standard.

Kat. č. 1021000
Dostupnost: Více než týden
Cena: Kč 22045,- (bez DPH)
Objednávka online je možná
Poptávka online je umožněna

- Detailní popis:
Klasicá konstrukce ruční řezačky s průměrem 50 mm. S výkonem 56 W. Tato řezačka je zvláště vhodná pro plsť, velur, jemnou kůži, látky na potah knoflíků, povlékací látky aj...

Oblast použití:
Novita Super poskytuje koncentrovanou sílu, která odolá těžkým i nejnáročnějším náložím. Řezný výkon je 10krát větší než u verze Novita Standard.

Obzvláště šikovný a lehký stroj pro řezání všech typů materiálů ve vrstvách až do cca. 8 mm vysoký, v závislosti na materiálu. Obzvláště vhodné pro jehelní plsť, Skai, značkové fólie, potahové materiály z měkké kůže a čalounění. Maznice snižuje tření mezi čepelí a protiostří, což umožňuje řezání laminovaného zboží.

Řezací stroj na výrobu šablon a vzorů, řezání jednotlivých vrstev, opětovné řezání vadných dílů, přímé řezání věrné formě, lehké zatížení (materiály pro vnější opotřebení, pletené zboží a pleteniny, záclony, čalounické a dekorační látky atd.).

Ochranu čepele v signální barvě lze nastavit snadno a plynule a neomezuje viditelnost. Rukojeť zařízení je dobře tvarovaná, takže lze ostří ostřit jednou rukou i během řezání. Manipulace a vedení stroje je snadné.

- Technická specifikace:
Napětí: AC 230 V, 50 Hz
Příkon: 56 W
Otáčky nože při volnoběhu: 1500 ot./min.
Otáčky motoru při volnoběhu: 11000 ot./min.
Průměr nože: 50 mm
Výška řezu: 8 mm
Hmotnost: 0.950 Kg (bez kabelu)
Provozní hluk: 73 dB
Vibrace: méně než 2.5 m/s
Průměr motoru: cca. 50 mm
Délka stroje: cca. 260 mm
Země původu: Německo
- Další fotografie:
Ruční kotoučová řezačka KURIS - NOVITA Super  - detailní foto 29 Ruční kotoučová řezačka KURIS - NOVITA Super  - detailní foto 29 Ruční kotoučová řezačka KURIS - NOVITA Super  - detailní foto 29

- Náležící produkt:  Kuris Novita Super - kotoučový nůž, Kuris Novita Super - brousek
- Odkazy:
Kat. list naleznete na https://www.robex-dk.cz/img/product/PDF/rucni rez.pdf
Video produktu na https://www.youtube.com/playlist?list=PL1C6EE61C56DB425C'
Další dokumentace k produktu není na webu dostupná
Encyklopedické informace k produktu na https://robexpedie.robex-dk.cz/index.php?clanek=řezačky na textil a pod. materiály.php
Tento list byl vytisknut z webových stránek firmy ROBEX DK, s.r.o. ( www.robex-dk.cz ). Všechna práva vyhrazena. Vždy zkontrolujte aktuálnost! Objednávky či poptávky můžete provést osobně, na e-shopu, telefonicky, faxem či e-mailem. Před tiskem zvažte dopad na životní prostředí.