SERVIS


ROBEX DK, s.r.o.  - servisní činnost firmy

Firma ROBEX DK, s.r.o.® nabízí mimo jiné i servisní práce, údržbářské práce a opravářské práce a to hned v několika oblastech:

Firma ROBEX DK, s.r.o. provádí širokou paletu servisních prací
   

Servis a broušení krejčovských nůžek

Provádíme opravy a servis nůžek včetně jejich broušení a seřízení středových šroubů. Broušení profesionálních nůžek vyžaduje speciální přístup. Přenechejte je tedy vždy profesionálům. Neodborným broušením může dojít k nevratnému poškození nůžek. Naše firma zajišťuje broušení na speciálním brousícím zařízení. Nůžky od nás jsou po údržbě jako nové. Nůžky pečlivě zabalte a zašlete k nám spolu s kontaktem na Vás. Ihned po přijetí Vás budeme kontaktovat a domluvíme rozsah údržby. Vyzkoušejte nás a už nebude chtít jinak!
 
Více informací telefonicky či e-mailem!
 


Nůžky si nechte nabrousit vždy profesionálně!

Servis a opravy řezaček, ručního nářadí a elektroservis

Tyto servisní práce probíhají na našem pracovišti v rámci stálé činnosti firmy ROBEX DK, s.r.o.®. V rámci tohoto pracoviště jsou prováděny opravy a servisní práce ručních kotoučových řezaček, kotoučových řezaček, vertikálních řezaček, značkovacích strojů a jiných elektro přístrojů a ručních strojů. Specializované pracoviště je vybaveno technickým zázemím pro provádění servisních a opravárenských prací na vysoké profesionální úrovni. Vzhledem k dlouhotrvajícím zkušenostem a koordinací oprav v rámci všech úseků naší firmy se snažíme vždy nalézt  nejvýhodnější řešení (ekonomické i technické).
 
Více informací telefonicky či e-mailem!
 


I Vaše nářadí si zaslouží maximální péči!

Servis a opravy pneumatických rozpínacích a upínacích hřídelí

Tyto servisní práce probíhají na našem pracovišti v rámci stálé činnosti firmy ROBEX DK, s.r.o.®. V rámci tohoto pracoviště jsou prováděny opravy a servisní práce na pneumatických hřídelích všech známých výrobců a  značek.
Spolupracujeme nejen s firmami Reelton s.r.o. (dříve Wiesner), IBD Wickeltechnik či Airmat. Zajišťujeme i dodávky nových hřídelí a náhradní díly.
Ať se jedná o výměnu napouštěcího ventilku, celé duše, výměnu upínacích lišt či segmentů či generální opravu, vždy přistupujeme k zakázce s maximální pečlivostí. Ne vždy patří starší rozpínací hřídel do starého železa.
 
Více informací telefonicky či e-mailem!
 


Starší hřídel nemusí patřit do starého železa!

Repase oběžných kol pásových pil do průměru 450mm

Oběžná kola Vaší pásové pily a jejich pryžový povrch, který zajišťuje vedení nože podléhají opotřebení. Naše firma tedy nabízí finančně výhodnou repasi těchto kol, která spočívá v odfrézování původní vrstvy nánosu z kola a nanesení nové, pružné vrstvy pryžového nánosu na Vaše původní kolo. Opravu kol lze provádět zasilatelským způsobem, pokud má Vaše firma mechaniky, kteří jsou schopni kolo po repasi znovu umístit na pásovou pilu. Také Vám můžeme zajistit náhradní oběžná kola a další náhradní díly pro Vaši pásovou pilu či štípací stroj. Výrazně tím zkrátíte dobu odstávky v případě údržby stroje. 
 
Více informací telefonicky či e-mailem!
 


Repasí oběžného kola zefektivníte běh Vaší pásové pily!

Servis a opravy stacionárních strojů a přístrojů u Vás

Servisní a opravárenské práce mohou probíhat v místě umístění Vašeho stroje. V případě nutnosti většího zásahu do stavby stroje je však nutný jeho převoz. Nabízíme také možnost naléhavých servisních prací, kde jsme schopni zajistit opravu a seřízení Vašeho stroje a to ve velice krátkém časovém horizontu. Provádíme veškeré servisní práce pro stroje typu pokládacích a dokončovacích stolů, stříhárenských pracovišť, převíjecích a prohlížecích strojů, pásových pil, manipulátorů a jiných strojů a přístrojů. Po dohodě je možné dohodnout i pravidelný servis Vašich strojů, kdy budete v rámci předem stanoveného plánu navštíveni našim technikem, který provede seřízení popř. servisní práce v místě umístění stroje.
 
Více informací telefonicky či e-mailem!
 


Přijedeme i k Vám!

Repase a generální opravy textilních a jiných strojů

Při zajištění kompletních generálních oprav a repasí starších strojů je nutné provést jejich převoz do našich prostor, kde je možné zkoordinovat širokou škálu náročných prací. Souběžně pak běží instalace nové elektroinstalace popř. celého řídícího systému a práce mechanické, strojní, nátěrové a mnoho dalších. Stroj určený k repasi je vždy předán zákazníkovi v podobě plně odpovídající platným normám a bezpečnostním předpisům. Vzhledem k dlouhodobým zkušenostem v tomto oboru jsme právem považováni za špičku v tomto oboru.
 
Více informací telefonicky či e-mailem!
 


Opravou staršího k novému stroji!

Pravidelný servis pásových pil a dalších strojů

V rámci dlouhodobých zkušeností se stacionární řezací technikou na textilní materiály a PUR pěny zajišťujeme také servis, repase a celkové generální opravy pásových pil na textilní a jiné materiály. Jako každý stroj, tak i pásová pila a její mechanické pohyblivé součásti podléhají jistému opotřebení. Naše firma tak nabízí rychlé repasování hlavních součástí pásových pil. Kvalitního řezu Vaší pásové pily docílíte výměnou ložisek na hřídeli vodících kol. Důležité je také správné nastavení osy kol a nastavení brousícího zařízení. V rámci naší činnosti tak nabízíme pravidelnou údržbu nejen Vaší pásové pily a všeho strojního vybavení.
 
Více informací telefonicky či e-mailem!
 


Pouze pravidelná údržba udrží Váš stroj v dokonalé kondici!

Stručný přehled námi prováděných prací:

- elektroinstalační práce
- broušení nůžek, speciální broušení
- elektrorevizní prověrka strojů a přístrojů
- úprava rozváděčových skupin
- oprava a úprava řídících jednotek, řídících systémů automatických strojů
- mechanické opravy všeho typu
- opravy strojního charakteru dle Vašeho požadavku
- opravy za použití originálních náhradních dílů, sestav dílů
- opravy za využití modifikovaných dílů vyrobených na zakázku
- pravidelný servis Vašich strojů v místě Vaší provozovny
- návrhy pro zlepšení komfortu strojů a zefektivnění Vaší výroby

   


© copyright 2006-2023 ROBEX DK, s.r.o.® , změny vyhrazeny …
webdesign ROBEX DK, s.r.o.
Webové stránky firmy ROBEX DK, s.r.o. používají soubory cookies. Tyto informace používáme k analýze údajů o našich návštěvnících, ke zlepšení našich webových stránek, zobrazení personalizovaného obsahu a k tomu, abychom vám poskytli skvělý zážitek z webu. Více zde!
PODROBNÉ NASTAVENÍ
:: Naše odkazy :: InstalaceZTI.cz ::