ROBEX DK, s.r.o. ROBEX DK, s.r.o.
Slovany 3051
544 01 Dvůr Králové n.L.
DIČ: CZ 27471489 (VAT)
e-mail: info@robex-dk.cz
www.robex-dk.cz
Kamenný prodej / Shop:
Po-Čt..7:00 - 15:00
Pá.......7:00 - 14:00
Objednávky nonstop na e-shopu
tel.: +420 499 321 109
fax: +420 499 621 124
QR
Paspulátor PKV-1000 - automatická řezačka rolí fólie
V kategorii Ostatní zakázkové stroje, jednoúčelové stroje a podkategorii Paspulátor - příčné řezání a dělení rolí, řez pásků, dělička rolí
Paspulátor PKV-1000 - automatická řezačka rolí fólie - hlavní foto 1098Dělička rolí fólie je určena k příčnému nařezání tuhých materiálů při odvalování role na paspule ( kotouče ) o různé šíři. K řezu je využito velkého řezného kotouče, který je do řezu veden motoricky (servoaktuátor) s plynulou změnou rychlosti. Nastavitelné omezení rychlosti nože i odvalovacích válců, aretace a leserový ukazatel pozice řezu, řízeno systémem Siemens. Samozřejmostí je automatické odsávání vzniklých špon.

akce Zboží v akci na zakázku Vyrobeno na zakázku

Dostupnost: Vyrobeno na zakázku
Cena: na poptání
Objednávka online není možná
(poptejte cenu či vyberte z možností níže)
Poptávka online není dostupná

- Detailní popis:
Řezání probíhá pomocí kotoučového nože s velkým průměrem, který je veden pomocí motoricky vedeného ramena proti materiálu odvalovanému na dvojici stavitelných poháněných válců.

Konstrukce rámu stroje je tvořena ocelovými + hliníkovými profily AluTec. Na tomto rámu je v horizontální rovině umístěné lineární vedení s vedením ramene. Na tomto ramenu je upevněn kotoučový nůž. Pohon nože je asynchronním motorem umístěným na tomto rameni s možností plynulé změny rychlosti. Kryt nože je otvírán přepákováním, tedy pozicí ramena nad materiálem. Rameno disponuje rukojetí pro manuální (rychlou) změnu pozice, odvalovacím kolečkem pro precizní, přesné nastavení pozice, pneumatickou aretací pro silné držení ramena na místě řezu (bez aretace nelze spustit cyklus řezu) a laserové ukazovátko pro usnadnění odměření pozice řezu. Rameno je do řezu tlačeno pomocí servopohonu. Jízda nahoru vždy probíhá maximální rychlostí. Též jízda dolu (do řezu) mimo materiál probíhá ve zrychleném režimu. ke zpomalení posunu ramena dochází díky indukčnímu snímači až před dosažením výšky umístěného průměru role. Jako pohon ramena je použito jednotky Bosch Rexroth. Ideální přesnosti je dosaženo také odvalováním role na pogumovaných odvalovacích válcích, které jsou stavitelné (pro různé průměry rolí). K pohonu válvů je použito dvojice frekvenčních měničů Siemens. K řízení je použitý systém Siemens s možností vzdálené správy. Celý systém je stavěn jako poloautomatický. Odměření pozice řezu ručně, vlastní řez plně automatický. Vždy během řezu běží odtah pilin, špon od místa řezu do plastového pytle. Tento odtah lze též díky odbočce využít i k ručnímu vysávání.

Bezpečnost stroje je zajištěna polohou, krytem a bezpečnostním dvouokruhovým modulem Omron. V rámci usnadnění obsluhy je doplněna otická závora. Vstup do prostoru během běhu kterékoli z částí stroje vede k přerušení operace a co nejrychlejšímu zastavení pohybu. Během pozicování resp. odměřování je vstup umožněn bez výpadku bezpečnostního okruhu. Stroj v této době není možno spustit.
- Technická specifikace:
Elektrická síť: 3NPE 400V/50Hz TN-S
Maximální průměr role: 380 mm
Maximální délka role: 1300 mm
Maximální hmotnost role: 160 kg
Celkový max. el. příkon stroje: 6,65 kW
Jištění přívodu: 20 A (C)
Ovládací napětí: DC 24V
Maximální přívodní tlak vzduchu: 8 bar
Minimální tlak vzduchu: 6 bar
Hlučnost stroje: méně než 75 dB
Hmotnost stroje: 510 kg
Rozměry stroje (d x h x v): 2400 x 1300 x 1800 mm
Výrobce: ROBEX DK, s.r.o.
Země původu: Česká republika
- Další fotografie:
Paspulátor PKV-1000 - automatická řezačka rolí fólie - detailní foto 1098 Paspulátor PKV-1000 - automatická řezačka rolí fólie - detailní foto 1098 Paspulátor PKV-1000 - automatická řezačka rolí fólie - detailní foto 1098

- Odkazy:
Katalogový list tohoto produktu není dostupný
Video produktu na https://www.youtube.com/playlist?list=PLB22E5A47A7310BF5'
Další dokumentace k produktu není na webu dostupná
Encyklopedické informace k produktu na https://robexpedie.robex-dk.cz/index.php?clanek=1263547402.php
Tento list byl vytisknut z webových stránek firmy ROBEX DK, s.r.o. ( www.robex-dk.cz ). Všechna práva vyhrazena. Vždy zkontrolujte aktuálnost! Objednávky či poptávky můžete provést osobně, na e-shopu, telefonicky, faxem či e-mailem. Před tiskem zvažte dopad na životní prostředí.