(PASPULÁTORY, STROJE NA PŘÍČNÉ DĚLENÍ ROLÍ)

Paspulátor PKV-1000 - automatická řezačka rolí fólie

Paspulátor PKV-1000 - automatická řezačka rolí fólie - hlavní foto 1098
Paspulátor PKV-1000 - automatická řezačka rolí fólie - detailní foto 1098 Paspulátor PKV-1000 - automatická řezačka rolí fólie - detailní foto 1098 Paspulátor PKV-1000 - automatická řezačka rolí fólie - detailní foto 1098

Dělička rolí fólie je určena k příčnému nařezání tuhých materiálů při odvalování role na paspule ( kotouče ) o různé šíři. K řezu je využito velkého řezného kotouče, který je do řezu veden motoricky (servoaktuátor) s plynulou změnou rychlosti. Nastavitelné omezení rychlosti nože i odvalovacích válců, aretace a leserový ukazatel pozice řezu, řízeno systémem Siemens. Samozřejmostí je automatické odsávání vzniklých špon.

Výrobce / značka: ROBEX DK, s.r.o.
Země původu: Česká republika
Stav: nové
Záruka: dle dohody
Dostupnost: Vyrobeno na zakázku
ID 1098
na poptání

Produkt je vyroben na zakázku, dle přesné specifikace zákazníka. Cena je závislá na množství výbavy a volitelné specifikaci výrobku.

Detailní popis

Řezání probíhá pomocí kotoučového nože s velkým průměrem, který je veden pomocí motoricky vedeného ramena proti materiálu odvalovanému na dvojici stavitelných poháněných válců.

Konstrukce rámu stroje je tvořena ocelovými + hliníkovými profily AluTec. Na tomto rámu je v horizontální rovině umístěné lineární vedení s vedením ramene. Na tomto ramenu je upevněn kotoučový nůž. Pohon nože je asynchronním motorem umístěným na tomto rameni s možností plynulé změny rychlosti. Kryt nože je otvírán přepákováním, tedy pozicí ramena nad materiálem. Rameno disponuje rukojetí pro manuální (rychlou) změnu pozice, odvalovacím kolečkem pro precizní, přesné nastavení pozice, pneumatickou aretací pro silné držení ramena na místě řezu (bez aretace nelze spustit cyklus řezu) a laserové ukazovátko pro usnadnění odměření pozice řezu. Rameno je do řezu tlačeno pomocí servopohonu. Jízda nahoru vždy probíhá maximální rychlostí. Též jízda dolu (do řezu) mimo materiál probíhá ve zrychleném režimu. ke zpomalení posunu ramena dochází díky indukčnímu snímači až před dosažením výšky umístěného průměru role. Jako pohon ramena je použito jednotky Bosch Rexroth. Ideální přesnosti je dosaženo také odvalováním role na pogumovaných odvalovacích válcích, které jsou stavitelné (pro různé průměry rolí). K pohonu válvů je použito dvojice frekvenčních měničů Siemens. K řízení je použitý systém Siemens s možností vzdálené správy. Celý systém je stavěn jako poloautomatický. Odměření pozice řezu ručně, vlastní řez plně automatický. Vždy během řezu běží odtah pilin, špon od místa řezu do plastového pytle. Tento odtah lze též díky odbočce využít i k ručnímu vysávání.

Bezpečnost stroje je zajištěna polohou, krytem a bezpečnostním dvouokruhovým modulem Omron. V rámci usnadnění obsluhy je doplněna otická závora. Vstup do prostoru během běhu kterékoli z částí stroje vede k přerušení operace a co nejrychlejšímu zastavení pohybu. Během pozicování resp. odměřování je vstup umožněn bez výpadku bezpečnostního okruhu. Stroj v této době není možno spustit.

Technická specifikace

Elektrická síť: 3NPE 400V/50Hz TN-S
Maximální průměr role: 380 mm
Maximální délka role: 1300 mm
Maximální hmotnost role: 160 kg
Celkový max. el. příkon stroje: 6,65 kW
Jištění přívodu: 20 A (C)
Ovládací napětí: DC 24V
Maximální přívodní tlak vzduchu: 8 bar
Minimální tlak vzduchu: 6 bar
Hlučnost stroje: méně než 75 dB
Hmotnost stroje: 510 kg
Rozměry stroje (d x h x v): 2400 x 1300 x 1800 mm

Výrobce: ROBEX DK, s.r.o.
Země původu: Česká republika

Video

další naleznete na videoportálu RobexTube (Youtube.com/robexdk)

Dokumentace
Komentáře

lidí již komentovalo tento produkt

Další služby

Nabízíme plný záruční i pozáruční servis, opravy a údržbu vč. dodávek náhradních dílů.

Prezentovaný výrobek je vyrobený na zakázku, dle přání zákazníka. V některých případech lze sjednat jeho předvedení u stávajícího zákazníka. Jsme schopni zajistit i provedení zkoušek s vašim materiálem.


© copyright 2006-2024 ROBEX DK, s.r.o.® , změny vyhrazeny …
webdesign ROBEX DK, s.r.o.
Webové stránky firmy ROBEX DK, s.r.o. používají soubory cookies. Tyto informace používáme k analýze údajů o našich návštěvnících, ke zlepšení našich webových stránek, zobrazení personalizovaného obsahu a k tomu, abychom vám poskytli skvělý zážitek z webu. Více zde!
PODROBNÉ NASTAVENÍ
:: InstalaceZTI.cz :: Mediace & mindfulness ::