E-shop & kamenný obchod firmy ROBEX DK, s.r.o. ® - vše pro Vás


ROBEX DK, s.r.o.  - info o našem e-shopu
 

E-shop a naše obchodní činnost

E-shop firmy ROBEX DK, s. r. o. ®
 


Firma ROBEX DK, s.r.o.® je dlouholetým dodavatelem techniky a technologií pro zpracování textilních materiálů, fólií, papíru, PUR pěn a jiných pěnových materiálů. V rámci zkvalitnění služeb našim zákazníkům jsme již v roce 2006 spustili internetovou prezentaci, na které jsou umístěny námi nabízené výrobky. Postupem času byla však tato prezentace přepracována a doplněna o vlastní e-shop systém. Nákup zboží a výrobků tak již nemůže být jednoduší a to zejména díky množství informací, které k danému produktu zveřejňujeme. Informace o výrobcích získáváme vlastním testováním a měřením. Nespoléháme se tak na strohá data výrobců, ale snažíme si udržet trvalý nadhled. K prodeji přistupujeme zodpovědně a reagujeme na Vaše potřeby! Proto stále hledáme nové produkty, které by Vás, naše zákazníky, zaujali a vypomohli ve Vaší výrobě. Stále také hledáme alternativní řešení, abychom Vám vždy mohli nabídnout více variant v různé kvalitě a ceně. 


V závěru roku 2011 jsme pro Vás upravili kamenný obchod na sídle naší společnosti. Více než 500 položek k sortimentu na obchodě, ochotný personál s vysokými odbornými znalostmi, poradenství a možnost odzkoušení řezaček, nůžek a dalšího sortimentu. To vše v příjemné atmosféře téměř rodinné firmy. Náš kamenný obchod je tak v novém kabátě.

ROBEX DK, s.r.o. ® | kamenný obchod s téměř rodinnou atmosférou
Znáte jiný e-shop, kde Vám sdělí více technických informací u širšího sortimentu?

Z důvodu snížení režijních nákladů na únosné minimum držíme skladem pouze výrobky se kterými je obchodováno prakticky nepřetržitě. Tím je snížena nutnost držení skladových zásob a samozřejmě režie, které se vždy musí objevit v ceně výrobku. V rámci tohoto kroku jsme také oslovili všechny své partnery, zástupce a dodavatele a nastavili systém tak, aby Vám bylo zajištěno rychlé dodání zboží a to i zahraniční. Ke všem nabízeným produktům a výrobkům přísluší srozumitelný a úplný návod v českém jazyce a další potřebné dokumenty. K Vám našim zákazníkům se snažíme přistupovat vždy individuálně, vždy k Vaší plné spokojenosti!

Doporučujeme také shlédnout dokumenty náležející k  produktu či kategorii (videa, katalogové listy), v detailu každého výrobku naleznete název výrobku, detailní informace, rozsáhlé technické informace, odkazy na náležející výrobky a v neposlední řadě i odkazy na katalogové listy, videa či další související dokumenty. Detail je také doplněn o více fotografií daného produktu. V případě potřeby více informací můžete využít funkce Poptávka - chci více informací, kde vyplníte jednoduchý formulář (kontakt na Vás), my Vás pak budeme co nejdříve telefonicky či e-mailem kontaktovat.

Také jsme pro Vás vypracovali RobexPedii - ucelenou oborovou encyklopedii, která slouží jako nápověda k dané kategorii resp. podkategorii výrobků. Naleznete zde přehled důležitých parametrů a typů nabízených v dané sekci! RobexPedie ZDE!

Jako jediní v ČR s takto rozsáhlým sortimentem také nabízíme servis a opravy námi dodaného zboží! Více ZDE!

Pokud si nejste jisti vhodností daného produktu právě pro Vás, zašlete nám vzorek zpracovávaného materiálu, testy provedeme za Vás - zdarma!

Také jsme připraveni ihned řešit Vaše případné dotazy pomocí naší Hot Line či na tel. 732 898 932.

Individuálně lze také domluvit další služby typu: ostření a broušení nůžek, nožů, opravy a údržbu řezaček aj.


Veškeré námi nabízené zboží můžete shlédnout na našem e-shopu!

Kategorie obsahující zboží, stroje a přístroje námi dodávané Takto označené podkategorie obsahují zboží a výrobky našeho e-shopu

V případě, že nenaleznete zboží, které hledáte, kdykoli se na nás obraťte. Rádi Vám nabídneme alternativu, či pro Vás nalezneme vhodné řešení...
 
Více informací telefonicky! 

 

Aktuálně:

 

- v e-shopu je umístěno cca. 1041 výrobků

 

- úplný aktuální ceník stáhněte ZDE! (formát PDF)

  - XML seznam zboží je dostupný na adrese https://www.robex-dk.cz/xml/robex.xml
  - v roce 2019 a 20 provedeno přes 41 funkčních úprav e-shopu
 
Přejeme příjemně strávený čas při shlédnutí obsahu našeho e-shopu. Věříme, že s námi budete spokojeni!
   
 

Můžete nás také navštívit v našem kamenném obchodu (sídlo firmy), kde je možné shlédnout námi nabízené produkty. Nabízíme také možnost přímého odzkoušení stroje, přístroje na Vašem materiálu zdarma.

Ihned po Vašem příchodu se Vám některý z našich zaměstnanců bude věnovat a společnými silami jistě naleznete vhodné řešení! Předem děkujeme za Vaši návštěvu u nás!

 
 

Zde uvádíme některé naše partnery, dodavatele a spolupracující firmy (*):

ROBEX DK, s.r.o. ® | kamenný obchod s téměř rodinnou atmosférou

 

* toto je pouze výběr některých
Další spolupracující firmy naleznete v našich referencích či sekci odkazy!© copyright 2006-2023 ROBEX DK, s.r.o.® , změny vyhrazeny …
webdesign ROBEX DK, s.r.o.
Webové stránky firmy ROBEX DK, s.r.o. používají soubory cookies. Tyto informace používáme k analýze údajů o našich návštěvnících, ke zlepšení našich webových stránek, zobrazení personalizovaného obsahu a k tomu, abychom vám poskytli skvělý zážitek z webu. Více zde!
PODROBNÉ NASTAVENÍ
:: Naše odkazy :: InstalaceZTI.cz ::