Webové stránky firmy ROBEX DK, s.r.o. používají soubory cookies. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte. Více info
ROBEX DK, s.r.o. - řezací technika, doplňky pro provozy, zakázková výroba strojů
 
Nabízené produktyZobraz celé menu s produktySkryj celé menu s produkty

Bazarové, použité, starší stroje od firmy ROBEX DK, s.r.o. ®


Pouľité řezačky a stroje - náą bazar

POUŽITÉ STROJE, BAZAR


- POUZE FUNKČNÍ A ODZKOUŠENÉ STROJE
- ZAVOLEJTE SI PRO VÍCE INFORMACÍ
- REPASOVANÉ STROJE SE ZÁRUKOU
- NA DOTAZ I DALŠÍ STROJE
Firma ROBEX DK, s.r.o.® je dlouholetým dodavatelem techniky a technologií pro zpracování textilních materiálů, fólií, papíru, PUR pěn a jiných pěnových materiálů. V rámci zkvalitnění služeb našim zákazníkům jsme začali dodávat i starší stroje a přístroje z celé Evropy. Chápeme dnešní nelehkou situaci na trhu a zejména ekonomickou náročnost nákupu nových strojů. Proto je naší snahou rozšířit co možná nejvíce nabídku starších, levnějších strojů, které však nejeví známky opotřebení popř. opotřebení nevadí funkčnosti (možná pozdější repase či oprava). Takovéto stroje jsou pak přínosem i firmám, které nemají dostatečné finanční zázemí či tento stroj neplní hlavní úlohu příjmu zisku a jedná se stroj tzv. doplňkový. … zobraz více S

-starší bazarové stroje dle Vaší poptávky
Kdykoli se na nás obraťte, pokusíme se Vám nabídnout stroj přesně dle Vašich představ. Vzhledem k dlouhodobým vztahům v tomto oboru v rámci celé Evropy jsme schopni dodat stroje různých značek, typů aj. Máme dokonalý přehled v rámci ČR a SR!  Jsme napojeni také na největší bazary v Německu, Nizozemí, Polsku, Itálii, Turecku aj. 

- bazarové stroje zveřejněné na našem webu
Stroje v našem vlastnictví, které pocházejí z naší výroby či od našich partnerů. Garance stavu a kvality, možnost dalších dodávek náhradních dílů. Nejčastěji se specializujeme na pásové pily (PRAGODĚV, PŘS 4, RS 1100, HYMA, MICA aj.), drtiče a drásací stroje na PUR pěny, Molitan®, polystyren, stříhárenské stroje, převíjecí stroje a další vybavení.

- zprostředkování staršího stroje či poradenská činnost
V případě, že stroj nemáme přímo k dispozici, pokusíme se Vám předat kontakt na prodejce, který takovýto stroj v nabídce má či navrhnout výkonovou alternativu!

- dovoz starších strojů od prodejce k zákazníkovi a jeho instalace
Nabízíme také službu s asistencí při převozu a instalaci staršího stroje, který jste si zajistili od jiného prodejce.

Také jsme pro Vás vypracovali RobexPedii - první ucelenou oborovou encyklopedii, nápovědu k dané kategorii resp. podkategorii, kde naleznete přehled důležitých parametrů a typů nabízených v dané sekci! RobexPedie ZDE! Jako jediní v ČR s takto rozsáhlým sortimentem také nabízíme servis a opravy pro nejen námi dodané zboží! Více ZDE

Kategorie obsahující bazarové, komisní a starší zboží, stroje a přístroje námi dodávané V případě, že nenaleznete stroj či zboží, které hledáte, kdykoli se na nás obraťte. Rádi Vám nabídneme alternativu, či pro Vás nalezneme vhodné řešení...

Více informací telefonicky!  Pro více informací nás také můžete navštívit v naší firmě (sídlo), kde je po dohodě možné shlédnout námi nabízené produkty. Nabízíme také možnost přímého odzkoušení stroje, přístroje na Vašem materiálu zdarma. Ihned po Vašem příchodu se Vám některý z našich zaměstnanců bude věnovat a společnými silami jistě naleznete vhodné řešení! Předem děkujeme za Vaši návštěvu u nás! … skryj více H

Pneumatický lis BRERO 133 - bazar
Přejdi na detailní informace o Pneumatický lis BRERO 133 - bazar Vynikající a kvalitní pneumatický lis švýcarské výroby, značky Brero, typ 133. Ovládání nožním pneumatickým spínačem - poslední kus - možno odzkoušet po tel. domluvě.
více informací - detail produktu Cena: Kč 23000,- (bez DPH) 779
Lis pneumatický s elektrickým ovládáním - bazar
Přejdi na detailní informace o Lis pneumatický s elektrickým ovládáním - bazar Malý elektricky ovládaný pneumatický lis s obouručním spouštěním. K dispozici poslední kus! Po dohodě možno předvést!
více informací - detail produktu Cena: již nenabízíme 780
Lis elektrický SVIT Zlín - bazar
Přejdi na detailní informace o Lis elektrický SVIT Zlín - bazar Malý elektricky lis s vačkovým systémem přenosu síly na spodní lisovací píst. Po dohodě možno předvést!
více informací - detail produktu Cena: Kč 28150,- (bez DPH) 783
Vertikální pásová pila KB 3000 - bazar
Přejdi na detailní informace o Vertikální pásová pila KB 3000 - bazar Vertikální pásová pila KB 3000 s bohatou výbavou (vzduchový polštář, motorický posun patky nože aj.).
více informací - detail produktu Cena: již nenabízíme, pouze servis 858
Pila Hoffman HF-200T/750 - bazar
Přejdi na detailní informace o Pila Hoffman HF-200T/750 - bazar Střední tříkolová pásová pila na textile a podobné materiály. Velmi zachovalý stav, málo používaná (deska stolu jeví známky používání). Pásová pila určená primárně k řezu textilií a podobných materiálů s výškou řezu až 200 mm (max. 300 mm) a vyložením ramene 750 mm. Velikost stolu 125x135 cm. Pila vybavena dvourychlostním motorem, řezná rychlost nože je 8 a 16 m/s. Reálné foto v detailu. Více informací na tel. 731 199 872 (Vaňura Vladimír).
více informací - detail produktu Cena: Kč 60000,- (bez DPH) 1062
Drásací stroj DS 75 - bazar
Přejdi na detailní informace o Drásací stroj  DS 75 - bazar Nabízíme k prodeji starší drásací stroj DS 75 na drcení resp. drásání pěnových materiálů a textilu.
více informací - detail produktu Cena: již není v nabídce 809
Štípací stroj SVIT L1800 (repase, starší) - bazar
Přejdi na detailní informace o Štípací stroj SVIT L1800 (repase, starší) - bazar Štípací stroj na pěnové materiály vč. PUR a tvrdších PUR a jiných pěn zn. SVIT (česká výroba) s možností nastavení výšky výstupních řezů. Vhodná na opracování a přesné řezy, štípání bloků z PUR. po dohodě můžeme dovybavit o profilovací válce a přestavíme na nopkovací, profilovací stroj. Nopkový výstup je používán zejména u zvukoizolačních materiálů a v obalářství. Stroj po kompletní generální opravě vč. nové elektroinstalace a nástřiku.
více informací - detail produktu Cena: na poptání 808
Výsekový vzorkovací lis IC KLEINEWEFERS (Německo) - bazar
Přejdi na detailní informace o Výsekový vzorkovací lis IC KLEINEWEFERS (Německo) - bazar Nabízíme k prodeji starší výsekový lis na tvorbu vzorků (entlovací řez) značky Kleinwefers, určený zejména k vytínání a vysekávání vzorkových materiálů. Můžeme zajisit jiné bazarové lisy, dle Vašich požadavků!
více informací - detail produktu Cena: již nenabízíme 806
Vysokotlaké vypěňovací zařízení PUROMAT PU 80 pro Visco pěny
Přejdi na detailní informace o Vysokotlaké vypěňovací zařízení PUROMAT PU 80 pro Visco pěny Také jsme zajistili dodávku technologie PUROMAT pro výrobu Visco materiálů. Tento staší stroj Puromat Pu 80 jsme zajistili pro jednoho z našich zákazníků, provedli následnou repasi.
více informací - detail produktu Cena: Již nenabízíme 830
Šnekový dopravník na plnění pytlů (téměř nový) - bazar
Přejdi na detailní informace o Šnekový dopravník na plnění pytlů (téměř nový) - bazar Nabízíme k prodeji nový šnekový dopravník za cenu staršího. Dopravník slouží k plnění jednotlivých pytlů sypkým materiálem.
více informací - detail produktu Cena: na poptání 844


Informační panel
Bestsellery
Kontaktujte nás
ROBEX DK, s.r.o.®
Slovany 3051
54401 Dvůr Králové n. Lab.

IČO: 27471489
DIČ: CZ 27471489 (VAT)

GPS: N 50 26.140 E 15 48.586

e-mail:
tel.: +420 499 321 109
fax: +420 499 621 124
Kontakty a mapa
Chcete poradit?
HelpWhatsUpSkype hot-line
Prodejna je nyní otevřeno
Jaký je Váš názor?
Odkazy a další
Získali jsme ocenění ...
Naše novinky
to Top technická podpora  |  obchodní podmínky | právní prohlášení  |  webdesign fryzl.net  |  mapa webu  |  osobní údaje  |  návštěvní kniha  |  kontaktní informace Adminto Top
 
 :: Naše odkazy :: InstalaceZTI.cz ::