Zakázková výroba jednoúčelových strojů firmy ROBEX DK, s.r.o. ®

Zakázková výroba strojů, výroba jednoúčelových strojů a zařízení

Firma ROBEX DK, s.r.o.® je dlouholetým výrobcem techniky a technologií pro zpracování textilních materiálů, fólií, papíru, PUR pěn a jiných pěnových materiálů. Úzkou specializací na stroje pro zpracování textilních materiálů, syntetických materiálů a objemových pěn jsme se stali naprostou špičkou v tomto oboru a to nejen v rámci ČR ale i celého regionu EU.


Nabízíme vývoj, konstrukci a výrobu jednoúčelových strojů a zařízení dle specifických požadavků zákazníků.

Průběh standardní zakázky

Od návrhu až po oživení a následný servis

Provedeme vás zakázkou od návrhu až po její dokončení. Zpracujeme technický návrh jednoúčelového stroje s 3D modelem včetně možné simulace a rozvržení do výrobního prostoru. Následuje výroba stroje, linky vč. elektrorozvodnice a elektroinstalace na stroji, tvorba software, montáž a oživení. O vše se postaráme my. Bereme v potaz vaše standardy.

Nenalezli jste typizované řešení? Pojďme spolupracovat na novém projektu ...

Vlastní konstrukční kancelář a naše vývojové centrum vč. systému řízení zakázek prochází stálými změnami. Snažíme se maximálně zefektivnit výrobu. Také v rámci odběratelsko dodavatelských vztahů se snažíme o nastolení ideálního stavu. Všechny kroky tak směřují ke spokojenosti Vás, našich zákazníků.Námi vyrobené stroje jsou vždy konstruovány s minimalizací možné budoucí údržby. I tak je však nutno vzít v úvahu mechanická opotřebení a je proto nezbytné provádět pravidelnou údržbu stroje. Proto jsme zahrnuli servisní činnost a zaškolili kvalifikované servisní pracovníky. O možnostech spolupráce na servisu a údržbě strojů se informujte zde!Rozsah servisu lze sjednat i smluvně a nabízíme i možnost nonstop záručního a pozáručního servisu. Pro zakázky v záruce i po záruce v rámci servisní smlouvy jsme pak na místě do 24 hodin. Individuálně lze také domluvit další služby typu: pravidelný servis, držení náhradních dílů skladem, repase Vašich starších strojů aj.


V čem jsme jiní?

Řídíme se vlastním etickým kodexem a snažíme se k výrobě přistupovat stejně, jako bychom dělali stroj pro nás. Nicméně vždy s příhlédnutím na vaše pořtřeby. Ideálním stavem je zjištění potřeb nejen vedení vaší firmy (zadavatele), kde bývá kromě produkčního výkonu, spotřeby, kvality výrobku, jeho bezpečnost brán zřetel i na cenové hledisko, ale i zřetel na potřeby obsluhy a případné údržby.

Snažíme se tedy do procesu vtahnout více zůčastněných pater vaší firmy. Otázky na vaší přesdstavu, jak jste materiál zpracovávali doposud, jakou potřebujete skutečnou kadenci s výhledem na budoucnost. Předejdeme tím tak komplikacím v budoucnu. Každý stroj je vždy konstruován a vyráben na míru, ikdyž je naší snahou vycházet z typových řešení, které za dobu naší existence již vlastníme.Je pro nás důležité znát všechny Vaše potřeby a předpokládat i budoucí požadavky. Na naší prezentaci je pouze nastíněn přehled námi vyrobených a dodaných strojů, v případě, že jste nenalezli žádný odpovídající stroj či princip, kontaktujte nás. Nabídneme Vám další možná řešení.Integrujeme špičkové technologie

Při výrobě našich jednoúčelových strojů používáme technologie známých a osvědčených výrobců pro dosažení co možná nejvyšší kvality, vždy však s přihlédnutím na jejich budoucí dostupnost a možnou případnou budoucí záměnu.

V posledních 10 letech výrazně zlevnily komponenty automatické výroby a robotiky. Díky tomu lze dosáhnout při konstrukci stroje velmi zajímavých cen s rychlou návratností. Vaše investice do nového výrobního stroje se začne vracet mnohdy již po jednom roce provozu. Společně se zvýšením kvality, zvýšením disponibility výrobní linky a úsporám na personálních nákladech.

Jsme integrátory hned několika světových dodavatelů

Od jednoduchuchých mechanických strojů, přes relátkové kombinace (stará škola) až po plně automatizované systémy se vzdáleným přístupem k datům. Integrujeme a programujeme řídící systémy Siemens S7-200, S7-300 a S7-1200, Logo již vyjímečně, nebo Omron CP1L, CP2, CJ2 a další řídící systémy od firmy Omron, stejně jako exotické řidící systémy Kinco, Xinje, Fatek a mnoho dalších.Maximální důraz klademe na spolehlivost, k tomu přispívá i to, že do našich strojů dáváme výhradně kvalitní a ověřené komponenty od předních tuzemských a zahraničních výrobců (SICK, BALUFF, FESTO, HIWIN, KEYENCE, LENZE, LINTECH, RAVEO, OMRON, SCHNEIDER, SIEMENS ...).Do linek na zpracování textilií, fólií a dalších materiálů máme snahu vkládat i technologie, které sami nabízíme jako prodejní zboží v našem obchodě s dlouholetou tradicí. Například pro odměřování používáme enkodéry nebo celé sestavy odměřování řady ROB, které sami nabízíme a vyrábíme. Pro řezací linky využíváme některé z nožů, které nabízíme jako náhradní díly pro ruční řezačky. Stejná řešení se nabízí i u pásových pila nebo štípacích strojů, kde využíváme nejen pásových nožů, ale i brousků. Oba úseky firmy jsou tedy do značné míry propojeny.

Vše na jennom místě

Konstrukce

Nabízíme komplexní návrhy jednoúčelových strojů, výrobních linek a speciálních strojů. Dále provádíme automatizaci a modernizaci stávajících pracovišť. Dle zadání vám vytvoříme konstrukční návrh a cenovou kalkulaci. Vytváříme modely dílů a kompletní sestavy v 3D systému SolidWorks včetně technické dokumentace.

Výroba

Provádíme realizaci projektů dle vlastní výrobní dokumentace. Vyrábíme strojní součásti a komponenty do různých průmyslových odvětví.

Zajišťujeme montáže, kompletacce strojů a výrobních linek, instalace elektrických, elektronických , pneumatických prvků a rozvodů na strojích, včetně softwarového vybavení a servisního zázemí.

Na čem to děláme (jen něco)?
  • konzolová vertikální frézka FGV 32
  • univerzální hrotový soustruh SN 50 C / 2000 CE
  • univerzální hrotový soustruh SN 50 C / 1000
  • rovinná bruska BRH 20 A
  • pásová pila na kov BOMAR Ergonomic 320.250 DG
  • svařovací a upínací stůl Siegmund - 3 x 1.5m
  • svářečky MMA, MIG/MAG, TIG aj.

Servis a renovace

Zajišťujeme záruční a pozáruční servis nejen našich strojů a výrobních linek. Provádíme renovaci hřídelů, ozubených kol, hřídelových spojení, pneumaticky rozpínaných hřídelů a dalších funkčních částí strojů a celků.

Díky vlastnímu oddělení elektro včetně elektroprojekce a programátorů jsme schopni provádět i opravy a úpravy starších řidících systémů, jejich rozšíření nebo náhrady IO vč. digitálních čidel, analogových senzorů, tenzometrů, odměřování délky nebo vzdálenosti aj.

Reference a kde to mohu vidět?

V některých případech lze sjednat předvedení stroje u stávajícího uživatele. Jsme schopni zajistit i provedení zkoušek s vašim materiálem.

Některé námi vyrobené stroje můžete shlédnout na této naší prezentaci! Tyto výrobky naleznete v levém menu jako modré položkyKategorie obsahující náhled našich zakázkových strojů pod textem "Vyrobeno na zakázku".

Za 19 let existence naší výroby jsme vyrobili více než 559 strojů. Z toho je jich 197 zveřejněno na tomto webu. Zde je výpis některých našich referenci:


© copyright 2006-2024 ROBEX DK, s.r.o.® , změny vyhrazeny …
webdesign ROBEX DK, s.r.o.
Webové stránky firmy ROBEX DK, s.r.o. používají soubory cookies. Tyto informace používáme k analýze údajů o našich návštěvnících, ke zlepšení našich webových stránek, zobrazení personalizovaného obsahu a k tomu, abychom vám poskytli skvělý zážitek z webu. Více zde!
PODROBNÉ NASTAVENÍ
:: InstalaceZTI.cz :: Mediace & mindfulness ::