Webové stránky firmy ROBEX DK, s.r.o. používají soubory cookies. Tyto soubory a informace používáme k analýze údajů o našich návštěvnících, ke zlepšení našich webových stránek, zobrazení personalizovaného obsahu a k tomu, abychom vám poskytli skvělý zážitek z webu. Více zde!

PODROBNÉ NASTAVENÍ
ROBEX DK, s.r.o. - řezací technika, doplňky pro provozy, zakázková výroba strojů

Zakázková výroba jednoúčelových strojů firmy ROBEX DK, s.r.o. ®


ROBEX DK, s.r.o. - info o zakázkové výrobě a strojích
Zakázková výroba strojů a jiná výroba,
výroba jednoúčelových strojů a zařízení
Zakázkový výroba strojů firmy ROBEX DK, s. r. o. ®
Zakázkový výroba strojů firmy ROBEX DK, s. r. o. ®

Firma ROBEX DK, s.r.o.® je dlouholetým výrobcem techniky a technologií pro zpracování textilních materiálů, fólií, papíru, PUR pěn a jiných pěnových materiálů. Úzkou specializací na stroje pro zpracování textilních materiálů, syntetických materiálů a objemových pěn jsme se stali naprostou špičkou v tomto oboru a to nejen v rámci ČR ale i celého regionu EU.

Postupem času jsme zřídili vlastní konstrukční kancelář a vývojové centrum, také systém řízení zakázek je zdokonalen a prochází stále změnami. Snažíme se maximálně zefektivnit výrobu. Také v rámci odběratelsko dodavatelských vztahů se snažíme o nastolení ideálního stavu. Všechny kroky tak směřují ke spokojenosti Vás, našich zákazníků.

Námi vyrobené stroje jsou vždy konstruovány s minimalizací možné budoucí údržby. I tak je však nutno vzít v úvahu mechanická opotřebení a je proto nezbytné provádět pravidelnou údržbu stroje. Proto jsme zahrnuli servisní činnost a zaškolili kvalifikované servisní pracovníky. O možnostech spolupráce na servisu a údržbě strojů se informujte ZDE!

Individuálně lze také domluvit další služby typu: pravidelný servis, držení náhradních dílů skladem, repase Vašich starších strojů aj.

Každý stroj je vždy vyroben na míru. Je tedy důležité znát všechny Vaše potřeby a budoucí požadavky. Na naší prezentaci je pouze nastíněn přehled námi vyrobených a dodaných strojů, v případě, že jste nenalezli žádný odpovídající stroj či princip, kontaktujte nás. Nabídneme Vám další možná řešení.


Některé námi vyrobené stroje můžete shlédnout na naší prezentaci! Kategorie obsahující náhled našich zakázkových strojů


Profil společnosti k tisku    Naše reference Kontaktuj nás!     
Zde uvádíme některé naše partnery, dodavatele a spolupracující firmy(*):
ABB LAMBAO CHIARAVALLI ROLLON UNITRONICS SCHNEIDER ELECTRIC MOELLER BONFIGLIOLI HIWIN HITACHI TELEMECANIQUE FESTO LEADSHINE SKF OMRON SICK STRÁNSKÝ A PETRŽÍK SIEMENS NORD XLOGIC
* toto je pouze výběr některých
Další spolupracující firmy naleznete v našich referencích či sekci odkazy!


Informační panel
Bestsellery
Kontaktujte nás

ROBEX DK, s.r.o.®

Slovany 3051
54401 Dvůr Králové n. Lab.

IČO: 27471489
DIČ: CZ 27471489 (VAT)

GPS: N 50 26.140 E 15 48.586

e-mail:
tel.: +420 499 321 109

Kontakty a mapa
I mimo pracovní dobu nám můžete zaslat e-mail popř. poptávku či nakupovat v e-shopu!
HelpWhatsUpSkype hot-line
Prodejna je nyní zavřena
Odkazy a další
Získali jsme ocenění ...
Naše novinky
 
 :: Naše odkazy :: InstalaceZTI.cz ::