Custom maded machines by firm ROBEX DK, s.r.o. ®


ROBEX DK, s.r.o. - info o zakázkové výrobě a strojích
 

Zakázková výroba strojů a jiná výroba,
výroba jednoúčelových strojů a zařízení

Zakázkový výroba strojů firmy ROBEX DK, s. r. o. ®
 


Firma ROBEX DK, s.r.o.® je dlouholetým výrobcem techniky a technologií pro zpracování textilních materiálů, fólií, papíru, PUR pěn a jiných pěnových materiálů. Úzkou specializací na stroje pro zpracování textilních materiálů, syntetických materiálů a objemových pěn jsme se stali naprostou špičkou v tomto oboru a to nejen v rámci ČR ale i celého regionu EU.  Postupem času jsme zřídili vlastní konstrukční kancelář a vývojové centrum, také systém řízení zakázek je zdokonalen a prochází stále změnami. Snažíme se maximálně zefektivnit výrobu. Také v rámci odběratelsko dodavatelských vztahů se snažíme o nastolení ideálního stavu. Všechny kroky tak směřují ke spokojenosti Vás, našich zákazníků.

Také jsme pro Vás vypracovali RobexPedii - první ucelenou oborovou encyklopedii, nápovědu k dané kategorii resp. podkategorii, kde naleznete přehled důležitých parametrů a typů nabízených v dané sekci! RobexPedie ZDE!

Námi vyrobené stroje jsou vždy konstruovány s minimalizací možné budoucí údržby. I tak je však nutno vzít v úvahu mechanická opotřebení a je proto nezbytné provádět pravidelnou údržbu stroje. Proto jsme zahrnuli servisní činnost a zaškolili kvalifikované servisní pracovníky. O možnostech spolupráce na servisu a údržbě strojů se informujte ZDE!

Individuálně lze také domluvit další služby typu: pravidelný servis, držení náhradních dílů skladem, repase Vašich starších strojů aj.

Každý stroj je vždy vyroben na míru. Je tedy důležité znát všechny Vaše potřeby a budoucí požadavky. Na naší prezentaci je pouze nastíněn přehled námi vyrobených a dodaných strojů, v případě, že jste nenalezli žádný odpovídající stroj či princip, kontaktujte nás. Nabídneme Vám další možná řešení.


Některé námi vyrobené stroje můžete shlédnout na naší prezentaci!

Kategorie obsahující náhled našich zakázkových strojů Takto označené podkategorie obsahují na zakázku vyrobené stroje a příslušenství

V případě, že nenaleznete stroj, které hledáte, kdykoli se na nás obraťte. Rádi pro Vás nalezneme vhodné řešení... Řekněte co potřebujete, zbytek nechte na nás!
 
Více informací telefonicky! 

 

V rámci naší činnosti provádíme:

 

- zakázková výroba jednoúčelových strojů dle našeho návrhu
  (jednoduchou nabídku obdržíte samozřejmě zdarma po upřesnění zadání)
- možnost dodání samostatné výkresové dokumentace ke stroji
- možnost výroby dle Vámi poskytnuté dokumentace
- soustružnické, svařovací, elektrikářské a jiné výrobní i montážní práce

 

Aktuálně:

 

- vyrobili jsme a dodali cca. 1640 strojů, přístrojů a příslušenství
- na prezentaci je zahrnuto cca. 520 výrobků a našich produktů
- vyvinut nový software pro evidenci Vašich poptávek  (urychlení odezvy a nabídkového řízení)
 

  Přejeme příjemně strávený čas při shlédnutí obsahu naší prezentace. Věříme, že s námi budete spokojeni!
 
 
  Zde uvádíme některé naše partnery, dodavatele a spolupracující firmy(*):
ABB LAMBAO CHIARAVALLI ROLLON UNITRONICS SCHNEIDER ELECTRIC MOELLER BONFIGLIOLI HIWIN HITACHI TELEMECANIQUE FESTO LEADSHINE SKF OMRON SICK STRÁNSKÝ A PETRŽÍK SIEMENS NORD XLOGIC
* toto je pouze výběr některých
Další spolupracující firmy naleznete v našich referencích či sekci odkazy!
 


© copyright 2006-2023 ROBEX DK, s.r.o.® , change restricted …
webdesign ROBEX DK, s.r.o.
Website of ROBEX DK, s.r.o. use cookies. We use this file and information to analyze information about our visitors, to improve our website, to display personalized content and to provide you with a great web experience. More info here!

DETAILED SETTINGS
:: Our links :: InstalaceZTI.cz ::