E-shop & stone shop ROBEX DK, s.r.o. ® - all for you


ROBEX DK, s.r.o.  - info o našem e-shopu
 

E-shop a naše obchodní činnost

E-shop firmy ROBEX DK, s. r. o. ®
 


Firma ROBEX DK, s.r.o.® je dlouholetým dodavatelem techniky a technologií pro zpracování textilních materiálů, fólií, papíru, PUR pěn a jiných pěnových materiálů. V rámci zkvalitnění služeb našim zákazníkům jsme již v roce 2006 spustili internetovou prezentaci, na které jsou umístěny námi nabízené výrobky. Postupem času byla však tato prezentace přepracována a doplněna o vlastní e-shop systém. Nákup zboží a výrobků tak již nemůže být jednoduší a to zejména díky množství informací, které k danému produktu zveřejňujeme. Informace o výrobcích získáváme vlastním testováním a měřením. Nespoléháme se tak na strohá data výrobců, ale snažíme si udržet trvalý nadhled. K prodeji přistupujeme zodpovědně a reagujeme na Vaše potřeby! Proto stále hledáme nové produkty, které by Vás, naše zákazníky, zaujali a vypomohli ve Vaší výrobě. Stále také hledáme alternativní řešení, abychom Vám vždy mohli nabídnout více variant v různé kvalitě a ceně. 


V závěru roku 2011 jsme pro Vás upravili kamenný obchod na sídle naší společnosti. Více než 500 položek k sortimentu na obchodě, ochotný personál s vysokými odbornými znalostmi, poradenství a možnost odzkoušení řezaček, nůžek a dalšího sortimentu. To vše v příjemné atmosféře téměř rodinné firmy. Náš kamenný obchod je tak v novém kabátě.

ROBEX DK, s.r.o. ® | kamenný obchod s téměř rodinnou atmosférou
Znáte jiný e-shop, kde Vám sdělí více technických informací u širšího sortimentu?

Z důvodu snížení režijních nákladů na únosné minimum držíme skladem pouze výrobky se kterými je obchodováno prakticky nepřetržitě. Tím je snížena nutnost držení skladových zásob a samozřejmě režie, které se vždy musí objevit v ceně výrobku. V rámci tohoto kroku jsme také oslovili všechny své partnery, zástupce a dodavatele a nastavili systém tak, aby Vám bylo zajištěno rychlé dodání zboží a to i zahraniční. Ke všem nabízeným produktům a výrobkům přísluší srozumitelný a úplný návod v českém jazyce a další potřebné dokumenty. K Vám našim zákazníkům se snažíme přistupovat vždy individuálně, vždy k Vaší plné spokojenosti!

Doporučujeme také shlédnout dokumenty náležející k  produktu či kategorii (videa, katalogové listy), v detailu každého výrobku naleznete název výrobku, detailní informace, rozsáhlé technické informace, odkazy na náležející výrobky a v neposlední řadě i odkazy na katalogové listy, videa či další související dokumenty. Detail je také doplněn o více fotografií daného produktu. V případě potřeby více informací můžete využít funkce Poptávka - chci více informací, kde vyplníte jednoduchý formulář (kontakt na Vás), my Vás pak budeme co nejdříve telefonicky či e-mailem kontaktovat.

Také jsme pro Vás vypracovali RobexPedii - ucelenou oborovou encyklopedii, která slouží jako nápověda k dané kategorii resp. podkategorii výrobků. Naleznete zde přehled důležitých parametrů a typů nabízených v dané sekci! RobexPedie ZDE!

Jako jediní v ČR s takto rozsáhlým sortimentem také nabízíme servis a opravy námi dodaného zboží! Více ZDE!

Pokud si nejste jisti vhodností daného produktu právě pro Vás, zašlete nám vzorek zpracovávaného materiálu, testy provedeme za Vás - zdarma!

Také jsme připraveni ihned řešit Vaše případné dotazy pomocí naší Hot Line či na tel. 732898932.

Individuálně lze také domluvit další služby typu: ostření a broušení nůžek, nožů, opravy a údržbu řezaček aj.


Veškeré námi nabízené zboží můžete shlédnout na našem e-shopu!

Kategorie obsahující zboží, stroje a přístroje námi dodávané Takto označené podkategorie obsahují zboží a výrobky našeho e-shopu

V případě, že nenaleznete zboží, které hledáte, kdykoli se na nás obraťte. Rádi Vám nabídneme alternativu, či pro Vás nalezneme vhodné řešení...
 
Více informací telefonicky! 

 

Aktuálně:

 

- v e-shopu je umístěno cca. 1041 výrobků

 

- úplný aktuální ceník stáhněte ZDE! (formát PDF)

  - XML seznam zboží je dostupný na adrese https://www.robex-dk.cz/xml/robex.xml
  - v roce 2019 a 20 provedeno přes 41 funkčních úprav e-shopu
 
Přejeme příjemně strávený čas při shlédnutí obsahu našeho e-shopu. Věříme, že s námi budete spokojeni!
   
 

Můžete nás také navštívit v našem kamenném obchodu (sídlo firmy), kde je možné shlédnout námi nabízené produkty. Nabízíme také možnost přímého odzkoušení stroje, přístroje na Vašem materiálu zdarma.

Ihned po Vašem příchodu se Vám některý z našich zaměstnanců bude věnovat a společnými silami jistě naleznete vhodné řešení! Předem děkujeme za Vaši návštěvu u nás!

 
 

Zde uvádíme některé naše partnery, dodavatele a spolupracující firmy (*):

ROBEX DK, s.r.o. ® | kamenný obchod s téměř rodinnou atmosférou

 

* toto je pouze výběr některých
Další spolupracující firmy naleznete v našich referencích či sekci odkazy!



© copyright 2006-2023 ROBEX DK, s.r.o.® , change restricted …
webdesign ROBEX DK, s.r.o.
Website of ROBEX DK, s.r.o. use cookies. We use this file and information to analyze information about our visitors, to improve our website, to display personalized content and to provide you with a great web experience. More info here!

DETAILED SETTINGS
:: Our links :: InstalaceZTI.cz ::