ROBEX DK, s.r.o. uses cookies, like most other websites. By using this site you consent to the use of cookies. More info
ROBEX DK, s.r.o. - cutting technique, accessories, custom made machinery
 
Our productsExpand menu with productsCollapse menu with products

E-shop & stone shop ROBEX DK, s.r.o. ® - all for you


ROBEX DK, s.r.o.  - info o našem e-shopu
 

E-shop a naše obchodní činnost

E-shop firmy ROBEX DK, s. r. o. ®
 


Firma ROBEX DK, s.r.o.® je dlouholetým dodavatelem techniky a technologií pro zpracování textilních materiálů, fólií, papíru, PUR pěn a jiných pěnových materiálů. V rámci zkvalitnění služeb našim zákazníkům jsme již v roce 2006 spustili internetovou prezentaci, na které jsou umístěny námi nabízené výrobky. Postupem času byla však tato prezentace přepracována a doplněna o vlastní e-shop systém. Nákup zboží a výrobků tak již nemůže být jednoduší a to zejména díky množství informací, které k danému produktu zveřejňujeme. Informace o výrobcích získáváme vlastním testováním a měřením. Nespoléháme se tak na strohá data výrobců, ale snažíme si udržet trvalý nadhled. K prodeji přistupujeme zodpovědně a reagujeme na Vaše potřeby! Proto stále hledáme nové produkty, které by Vás, naše zákazníky, zaujali a vypomohli ve Vaší výrobě. Stále také hledáme alternativní řešení, abychom Vám vždy mohli nabídnout více variant v různé kvalitě a ceně. 


V závěru roku 2011 jsme pro Vás upravili kamenný obchod na sídle naší společnosti. Více než 500 položek k sortimentu na obchodě, ochotný personál s vysokými odbornými znalostmi, poradenství a možnost odzkoušení řezaček, nůžek a dalšího sortimentu. To vše v příjemné atmosféře téměř rodinné firmy. Náš kamenný obchod je tak v novém kabátě.

ROBEX DK, s.r.o. ® | kamenný obchod s téměř rodinnou atmosférou
Znáte jiný e-shop, kde Vám sdělí více technických informací u širšího sortimentu?

Z důvodu snížení režijních nákladů na únosné minimum držíme skladem pouze výrobky se kterými je obchodováno prakticky nepřetržitě. Tím je snížena nutnost držení skladových zásob a samozřejmě režie, které se vždy musí objevit v ceně výrobku. V rámci tohoto kroku jsme také oslovili všechny své partnery, zástupce a dodavatele a nastavili systém tak, aby Vám bylo zajištěno rychlé dodání zboží a to i zahraniční. Ke všem nabízeným produktům a výrobkům přísluší srozumitelný a úplný návod v českém jazyce a další potřebné dokumenty. K Vám našim zákazníkům se snažíme přistupovat vždy individuálně, vždy k Vaší plné spokojenosti!

Doporučujeme také shlédnout dokumenty náležející k  produktu či kategorii (videa, katalogové listy), v detailu každého výrobku naleznete název výrobku, detailní informace, rozsáhlé technické informace, odkazy na náležející výrobky a v neposlední řadě i odkazy na katalogové listy, videa či další související dokumenty. Detail je také doplněn o více fotografií daného produktu. V případě potřeby více informací můžete využít funkce Poptávka - chci více informací, kde vyplníte jednoduchý formulář (kontakt na Vás), my Vás pak budeme co nejdříve telefonicky či e-mailem kontaktovat.

Také jsme pro Vás vypracovali RobexPedii - ucelenou oborovou encyklopedii, která slouží jako nápověda k dané kategorii resp. podkategorii výrobků. Naleznete zde přehled důležitých parametrů a typů nabízených v dané sekci! RobexPedie ZDE!

Jako jediní v ČR s takto rozsáhlým sortimentem také nabízíme servis a opravy námi dodaného zboží! Více ZDE!

Pokud si nejste jisti vhodností daného produktu právě pro Vás, zašlete nám vzorek zpracovávaného materiálu, testy provedeme za Vás - zdarma!

Také jsme připraveni ihned řešit Vaše případné dotazy pomocí naší Hot Line či na tel. 732898932.

Individuálně lze také domluvit další služby typu: ostření a broušení nůžek, nožů, opravy a údržbu řezaček aj.


Veškeré námi nabízené zboží můžete shlédnout na našem e-shopu!

Kategorie obsahující zboží, stroje a přístroje námi dodávané Takto označené podkategorie obsahují zboží a výrobky našeho e-shopu

V případě, že nenaleznete zboží, které hledáte, kdykoli se na nás obraťte. Rádi Vám nabídneme alternativu, či pro Vás nalezneme vhodné řešení...
 
Více informací telefonicky! 

 

Aktuálně:

 

- v e-shopu je umístěno cca. 1041 výrobků

 

- úplný aktuální ceník stáhněte ZDE! (formát PDF)

  - XML seznam zboží je dostupný na adrese https://www.robex-dk.cz/xml/robex.xml
  - v roce 2019 a 20 provedeno přes 41 funkčních úprav e-shopu
 
Přejeme příjemně strávený čas při shlédnutí obsahu našeho e-shopu. Věříme, že s námi budete spokojeni!
   
 

Můžete nás také navštívit v našem kamenném obchodu (sídlo firmy), kde je možné shlédnout námi nabízené produkty. Nabízíme také možnost přímého odzkoušení stroje, přístroje na Vašem materiálu zdarma.

Ihned po Vašem příchodu se Vám některý z našich zaměstnanců bude věnovat a společnými silami jistě naleznete vhodné řešení! Předem děkujeme za Vaši návštěvu u nás!

 
 

Zde uvádíme některé naše partnery, dodavatele a spolupracující firmy (*):

ROBEX DK, s.r.o. ® | kamenný obchod s téměř rodinnou atmosférou

 

* toto je pouze výběr některých
Další spolupracující firmy naleznete v našich referencích či sekci odkazy!Info panel
Bestsellers
Quick contact us
ROBEX DK, s.r.o.®
Slovany 3051
54401 Dvůr Králové n. Lab.
Czech Republic

IČO: 27471489
DIČ: CZ 27471489 (VAT)

GPS: N 50 26.140 E 15 48.586

e-mail:
tel.: +420 499 321 109
fax: +420 499 621 124
Contacts and maps
Could I help you?
HelpWhatsUpSkype hot-line
open
What do you mean?
Our cooperations
Show appreciation ...
Our news (cz)
to Top technical support  |  business conditions  |  law declaration  |  webdesign fryzl.net | site map  |  contact information Adminto Top
 
 :: Our links :: InstalaceZTI.cz ::