Webové stránky firmy ROBEX DK, s.r.o. používají soubory cookies. Tyto soubory a informace používáme k analýze údajů o našich návštěvnících, ke zlepšení našich webových stránek, zobrazení personalizovaného obsahu a k tomu, abychom vám poskytli skvělý zážitek z webu. Více zde!

PODROBNÉ NASTAVENÍ
ROBEX DK, s.r.o. - řezací technika, doplňky pro provozy, zakázková výroba strojů

KARIÉRA


ROBEX DK, s.r.o.  - Vaše kariéra u naší firmy

 

Rozvíjejte svoji pracovní kariéru
s firmou ROBEX DK, s.r.o.®

Kariérní a pracovní růst ve firmě ROBEX DK, s. r. o. ®
 


Další informace o volných pracovních pozicích sdělí paní Glazarová

Více informací telefonicky! 

Firma ROBEX DK, s.r.o. je v současnosti významným partnerem a dodavatelem technologií významných firem v rámci ČR. Dlouhodobým plánem je však prorazit a utužit pozici na slovenském a polském trhu. Sílící obrat textilních firem a zpracovatelů textilií, technických textilií, pryžových materiálů a plastů směrem k automobilovému průmyslu a jiným konkurenceschopným odvětvím průmyslu nutí i nás změnit částečně směnit směr naší firmy a přizpůsobit se tomuto trendu. Zejména proto se firma ROBEX DK, s.r.o. přetransformovala z čistě obchodní společnosti na zakázkově výrobní firmu s mnoha dalšími aktivitami.
 

 
 

Pro náš další a trvale udržitelný rozvoj hledáme nové zaměstnance a otevíráme dveře další kariéře pro stávající zaměstnance. Nabízíme možnost profesního růstu, setkání s nejmodernějšími technologiemi, příjemné, téměř domácí, pracovní prostředí.

Momentálně nabízíme pracovní místa pro:

leták elektrikař
   
 

Nenašli jste místo vhodné pro Vás? Nabízíme zařazení Vaší poptávky po zaměstnání do naší databáze i pro ostatní profese. V případě uvolnění konkrétní PRACOVNÍ POZICE Vás budeme kontaktovat. Zájemci o zaměstnání nás mohou kontaktovat v průběhu celého roku i když zrovna nabízíme omezené množství volných pozic!

Šanci samozřejmě dáváme i čerstvým absolventům škol bez praxe, kteří musí prokázat především kvalitní komunikační schopnosti a ochotu na sobě neustále pracovat.Informační panel
Bestsellery
Kontaktujte nás

ROBEX DK, s.r.o.®

Slovany 3051
54401 Dvůr Králové n. Lab.

IČO: 27471489
DIČ: CZ 27471489 (VAT)

GPS: N 50 26.140 E 15 48.586

e-mail:
tel.: +420 499 321 109

Kontakty a mapa
Chcete poradit?
HelpWhatsUpSkype hot-line
Prodejna je nyní otevřeno
Odkazy a další
Získali jsme ocenění ...
Naše novinky
 
 :: Naše odkazy :: InstalaceZTI.cz ::