Webové stránky firmy ROBEX DK, s.r.o. používají soubory cookies. Tyto soubory a informace používáme k analýze údajů o našich návštěvnících, ke zlepšení našich webových stránek, zobrazení personalizovaného obsahu a k tomu, abychom vám poskytli skvělý zážitek z webu. Více zde!

PODROBNÉ NASTAVENÍ
ROBEX DK, s.r.o. - řezací technika, doplňky pro provozy, zakázková výroba strojů

O nás, profil a historie firmy ROBEX DK, s.r.o. ®


Profil a historie společnosti ROBEX DK, s.r.o.

Profil firmy ROBEX DK, s. r. o. ®
Zkušenosti od roku 1994 v oblasti řezací techniky. Vybavení střiháren, čalounických provozů a výrobců moderní obalové techniky.

O výroba pokládacích stolů, pásových pil, řezacích strojků, textilních svorek ...
O obchodní činnost - řezací technika a další příslušenství pro provozy a stroje
O zakázková výroba strojů a zařízení pro textilní a oděvní výrobu
O servis všech typů pásových pil a ručních řezaček na textil a pěnové hmoty ...
O výroba nářadí pro řezání polystyrénu CleexCut

Firma Štěpán Robek - Robex vznikla dne 12. 10. 1994 jako fyzická osoba se zaměřením na výrobu a obchod střihací, řezací, krejčovské techniky pro vybavení šicích dílen a krejčovských provozů. Staly jsme se členy Cechu čalouníků a dekoratérů (dekret firmy ROBEX DK, s. r. o.® zde). Postupem času se nosný program firmy vyvíjel směrem k výrobě pokládacích stolů, pásových pil, jednoúčelových strojů pro řezání rozličných materiálu v liště, s vrstvením, transferovacích strojů, drtičů pěnových hmot (molitanů), recyklačních linek PUR pěn. V městě Dvůr Králové nad Labem jsme za jedenáctiletou historii firmy podařilo navázat partnerské styky s mnoha strojírenskými firmami, což nám navíc umožňuje vytvářet společné, výrobně složité projekty zakázkových strojů a zařízení z různých oblastí výroby. Vzhledem k tomu, že naše firma musela ze zákona přejít na podvojné účetnictví, založili jsme z tohoto titulu dne 4. března 2005 souběžně firmu ROBEX DK, s. r. o., která je zejména firmou výrobní, ale z části i obchodní (s tímto e-shopem). Firma získala 'registrační známku ®' pro ochranu jména ROBEX DK, s. r. o.® a svých výrobků!. Nově založená firma má poměrně krátkou historii, proto prosíme vzít v úvahu referenční list některých z našich zákazníků ještě z období fyzické firmy. Obě firmy má v plném vlastnictví p. Štěpán Robek.

V současné době se firma věnuje obchodní činnosti, zakázkovou výrobou strojů pro textilní průmysl, výrobní provozy zpracovávající pěnové hmoty, čalounické provozy a další.... Dále firma disponuje vlastní konstruktérskou kanceláří, což do značné míry zlevňuje celou výrobu. Postupem času se firma ROBEX DK, s. r. o. stává výzkumným a vývojovým střediskem pro rozličná odvětví průmyslu.

Naše firma se tak průběžně vyvíjí a při zachování původní struktury a sortimentu, zejména pro textilní a zpracovatelský průmysl, který dlouhodobě nevykazuje nárůst a perspektivu, hledá další možná uplatnění na našem trhu. Pevně věříme, že i nadále budeme Vašimi partnery a přispějeme k růstu Vaší firmy.

Chcete více informací o nás?! - ZDE!

Portfólio firmy

 

Profil společnosti k tisku    Naše reference Kontaktuj nás!     
Informační panel
Bestsellery
Kontaktujte nás

ROBEX DK, s.r.o.®

Slovany 3051
54401 Dvůr Králové n. Lab.

IČO: 27471489
DIČ: CZ 27471489 (VAT)

GPS: N 50 26.140 E 15 48.586

e-mail:
tel.: +420 499 321 109

Kontakty a mapa
Chcete poradit?
HelpWhatsUpSkype hot-line
Prodejna je nyní otevřeno
Odkazy a další
Získali jsme ocenění ...
Naše novinky
 
 :: Naše odkazy :: InstalaceZTI.cz ::