Další projekty podporované naší firmou ( public relations)


ROBEX DK, s.r.o.  - dal‘í projekty financované firmou
 

Firma ROBEX DK, s.r.o.® se účastní finančně a technologicky ve výstavbě těchto projektů:

Public relations - podpora nezávaislých projektů - ROBEX DK, s.r.o.
  Pořízení monitorů dechu pro nemocnici Trutnov
 
 

Naše firma přispěla významnou měrou k nákupu monitorů dechu pro miminka narozená v nemocnici Trutnov. Projekt Maminko dýchám byl pro dětské oddělení realizován nadací Křižovatka. Věříme, že monitory přispějí ke klidným chvilkám odpočinku nejen miminek, ale hlavně maminek.

Monitory dechu pro trutnovskou nemocnici

 

 

  Školíme se pro zvýšení profesionality a znalostí
 
 

Naše firma využila možnosti a tak se vzděláváme za přispění Evropského sociálního fondu prostřednictvím Operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost a státním rozpočtem České republiky. Základní kurz sváření, Angličtina v obchodním styku pro začátečníky i pokročilé a nebo například Marketing. To je výčet pouze některých oborů, ve kterých jsme se rozhodli zdokonalit naše zaměstnance. Věříme, že vzdělávání zaměstnanců je cesta k dlouhodobé spokojenosti Vás, našich zákazníků.

Vzdělávejte se pro růst v kraji Královéhradeckém! Reg. č. CZ.1.04/1.1.00/82.00008

  Výtisk a grafická úprava básnických sbírek
 
 

Na základě prosby jsme vyhověli neznámé, ale velice nadané slečně A. Chrpové ( Deborah C. Centaurea) ve vydání básnických sbírek. Provedli jsme základní úpravu textu a jeho následný výtisk do úhledných sešitů velikosti A5. V případě zájmu o tuto sbírku kontaktujte p. Tomáše Robka (Knihkupectví Tomáš Robek, V Lukách č. 293, 54401 Dvůr Králové nad Labem), který zajistí jejich distribuci. Konkrétně se jedná o sbírky Sněhová Královna a Vranáura. 

Sněhová Královna - projekt pomoci začínající spisovatelceSněhová Královna - projekt pomoci začínající spisovatelce

 

 

  Tvorba webových stránek firmy Petržálek Jaroslav - vstřikování plastických hmot (www.petrzalek.vyrobce.cz)
 

Panu Petržálkovi, který se ocitl v nezávidění hodné situaci, jsme se rozhodli  pomoci na základě domluvy a vytvořili pro něj jednoduchou internetovou  prezentaci, která ukazuje na výrobní možnosti  této firmy. Zejména se jedná o vstřikolisové práce, výrobu z termoplastických hmot a zakázkovou výrobu plastových výrobků.

Petržálek Jaroslav - výroba vstřikovaných plastů pomocí vstřikolisů - podporovaný projekt

 

 

  Tvorba webu pro městské Lázně Dvůr Králové nad Lab. a Pension Lesní zátiší Mostek
 

V rámci spolupráce jednoho z našich zaměstnanců s těmito subjekty vznikl tento projekt výpomoci. V rámci vlastní režie jsme pak vytvořili internetové prezentace pro tyto firmy.

Projekt prezentace Penzionu, hotelu Lesní Zátiší Mostek a Městské Lázně Dvůr Králové nad Labem

   
  Tvorba webových stránek pro firmu Jiří Buchar - instalatér ( instalacezti.cz)  
 

V rámci spolupráce jednoho z našich zaměstnanců s tímto subjektem vznikl tento projekt výpomoci. V rámci vlastní režie jsme pak vytvořili internetovou prezentaci pro tuto firmu. Zpětná konverze byla učiněna pomocí zpětných odkazů. Pro více informací navštivte prosím https://www.instalacezti.cz.

Projekt prezentace firmy Jiří Buchar - instalatér, instalace ZTI ( instalacezti.cz )

   
  Tvorba a úprava cykloprůvodce (využito jako dárkový a prezentační materiál)
 

V rámci naší režie vznikl výtisk cykloprůvodce rozděleného do několika územních celků. Jedná se o podrobné mapy opatřené obálkou naší firmy. Grafické zpracování a úpravy provedl p. Dominik Robek, za což mu celá firma ROBEX DK, s.r.o. ® děkuje. Tento cykloprůvodce bude použit jako prezent našim významným partnerům.

Projekt tvorby cykloprůvodce

   
  Podporujeme VANITAS - knihu, která vás bude stát život
 

V rámci podpory kulturního života jsme se stali partnery pro propagaci nové knihy VANITAS od autorky Evy Toulové . Kniha, která Vás bude stát život vyšla 20 listopadu 2009. Marnost, pomíjivost, to vyjadřuje podle slovníku cizích slov název knihy Vanitas. I nad tím se v příběhu zamýšlí, ale zdaleka ne jenom. Více na www.vsechnyknihy.cz

Kniha VANITAS

 

 

  Podporujeme Výstavu drobného zvířectva v Žirči
 

Naše firma podporuje příspěvkem již dlouhodobě výstavu v Žirči u Dvora Králové nad Labem. Tato tradiční výstava (od roku 1968) je pořádána v místním, nyní nově zrekonstruovaném, parku a každým rokem přiláka mnoho vystavovatelů drobného zvířectva. Můžete shlédnout hospodářské ptactvo, holuby, okrasné ptactvo, králíky, kachny i husy, kuřata, kohouty i slepice. Vystavované zvířectvo je hodnoceno odbornou porotou a i plemenné zvířectvo je možno zakoupit přímo na místě. Určitě navštivte tuto výstavu i s Vašimi dětmi. Více o chovatelské výstavě zde.

Chovatelská výstava Žireč

 

 

  Podporujeme SafeTIC - chytré řešení kontroly nad zaměstnanci
 

Naše firma využívá technologie firmy SafeTIC, jež zajistí absolutní kontrolu nejen nad Vašimi zaměstnanci. Ojedinělý systém se vstupy pomocí biometricky snímaných otisků prstů zajistí dosud nevídané možnosti. Nevíte kdy chodí zaměstnanci na pracoviště? Kolik stráví času mimo firmu? Opravdu dodržují přestávky? Nemáte systém pro evidenci docházky? Bojíte se o svá citlivá data? Předávají si zaměstnanci čipové karty? Zkušenosti a popis tohoto systému naleznete také na našem webu Robexpedie.

SAFETIC (dříve EasyDentic) | Just Serenity

 

 

  Dále spolupracujeme s těmito firmami a organizacemi:
  Cech čalouníků a dekoratérů
Firma Barta ( výroba obtisku transferů )
Fa. Černický KOH-I-NOOR ( výroba ocelových kroužků aj. )
Fa. Wiesner ( výroba frikčních a upínacích hřídelí na zakázku )
aj...

Více naleznete v: zakázková výroba, e-shop, reference


© copyright 2006-2023 ROBEX DK, s.r.o.® , změny vyhrazeny …
webdesign ROBEX DK, s.r.o.
Webové stránky firmy ROBEX DK, s.r.o. používají soubory cookies. Tyto informace používáme k analýze údajů o našich návštěvnících, ke zlepšení našich webových stránek, zobrazení personalizovaného obsahu a k tomu, abychom vám poskytli skvělý zážitek z webu. Více zde!
PODROBNÉ NASTAVENÍ
:: Naše odkazy :: InstalaceZTI.cz ::