Zámečnictví & zámečnická výroba firmy ROBEX DK, s.r.o. ®


ROBEX DK, s.r.o.  - info o našem vývoji & konstrukčí kanceláři
 

Zamečnictví a zámečnická výroba

Zámečnická výroba firmy ROBEX DK, s. r. o. ®


Potřebujete kvalitní kovové výrobky za rozumné ceny? Chcete kovo-výrobek přesně dle Vašich představ? V rámci naší firmy je obor Zámečnictví hluboce zakořeňen. Vlastní zamečnickou dílnu využíváme i pro realizace velice objemných a složitých zakázek v rámci naší zakázkové výroby strojů. Potřebujete zábradlí, ocelová schodiště, automatické brány, vrata, mříže a jiné kovové výrobky? Výrobky nejen vyrobíme dle vašich požadavků, ale také můžeme zajistit dovoz nebo jejich montáž. Pro drobné zámečnické práce realizujeme zakázky především na královehradecku a přilehlém okolí. To však není podmínkou. Zajistíme dodání téměř všeho na co si pomyslíte. Ať se již jedná o obrobení a výrobu drobného charakteru či výrobu konstrukce výstavního stánku či dokonce celého průmyslového rozvodného domku, vše dodáme přesně dle vaší specifikace.

Domek pro ČEZ

A co umíme nebo zajistíme?
Frézování
Soustružení ruční i CNC
Sváření všeho druhu
Lakování a další povrchové úpravy
Montážní práce a jiné

Podrobně s vámi probereme vaše požadavky a zdarma poradíme při výběru ideálního řešení. Rádi a ochotně pro vás vypracujeme přesnou cenovou nabídku.

CNC soustruh

Některé námi vyrobené celky můžete shlédnout na naší prezentaci!

Kategorie obsahující náhled našich zakázkových strojů Takto označené podkategorie obsahují na zakázku vyrobené stroje a příslušenství


Více informací telefonicky! 

* toto je pouze výběr některých
Další spolupracující firmy naleznete v našich referencích či sekci odkazy!© copyright 2006-2023 ROBEX DK, s.r.o.® , změny vyhrazeny …
webdesign ROBEX DK, s.r.o.
Webové stránky firmy ROBEX DK, s.r.o. používají soubory cookies. Tyto informace používáme k analýze údajů o našich návštěvnících, ke zlepšení našich webových stránek, zobrazení personalizovaného obsahu a k tomu, abychom vám poskytli skvělý zážitek z webu. Více zde!
PODROBNÉ NASTAVENÍ
:: Naše odkazy :: InstalaceZTI.cz ::