Webové stránky firmy ROBEX DK, s.r.o. používají soubory cookies. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte. Více info
ROBEX DK, s.r.o. - řezací technika, doplňky pro provozy, zakázková výroba strojů
 
Nabízené produktyZobraz celé menu s produktySkryj celé menu s produkty

Vývoj & konstrukční kancelář firmy ROBEX DK, s.r.o. ®


ROBEX DK, s.r.o.  - info o našem vývoji & konstrukčí kanceláři
 

Konstrukční kancelář a vývojová činnost

Vývoj a konstrukční kancelář firmy ROBEX DK, s. r. o. ®
 


Firma ROBEX DK, s.r.o.® je dlouholetým výrobcem techniky a technologií pro zpracování textilních materiálů, fólií, papíru, PUR pěn a jiných pěnových materiálů. Úzkou specializací na stroje pro zpracování textilních materiálů, syntetických materiálů a objemových pěn jsme se stali naprostou špičkou v tomto oboru a to nejen v rámci ČR ale i celého regionu EU.

 Postupem času jsme zřídili vlastní konstrukční kancelář a vývojové centrum, také systém řízení zakázek je zdokonalen a prochází stále změnami. Snažíme se maximálně zefektivnit výrobu. Také v rámci odběratelsko dodavatelských vztahů se snažíme o nastolení ideálního stavu. Všechny kroky tak směřují ke spokojenosti Vás, našich zákazníků.

Naše samostatná konstrukční kancelář je na špičkové úrovni a to nejen z pohledu software vybavení, ale i z pohledu zkušeností s vývojem strojů. Snažíme se zpřístupnit i českým firmám nejmodernější technologie. naše konstrukční kancelář již realizovala různorodé projekty mezi které namátkou patří například vývoj a konstrukce recyklační technologie na pojení pěnových hmot, pojení rozličných materiálů, obří převíjecí linky, automatické pokládací stoly, tavnou techniku, kopírovací a cnc stroje, odměřovací stroje, zatavovací a profilovací linky, různá řezací a ořezová pracoviště, vertikální i horizontální pily, počítadla kusů a mnoho jiných. V rámci rozšíření a využití výrobních kapacit naší firmy se také naše konstrukční kancelář podílela na vývoji tavné řezací techniky na polystyrén a izolace CleexCut (více naleznete zde).

Mimo standardních konstrukčních a vývojových prací zajišťujeme též technické návrhy ve strojírenství, automotive, energetiku a vývoj řídících systémů.     

Pro případ Vaší připomínky jsme zřídili elektronickou knihu přání a stížností ZDE! Pomožte nám stále zdokonalovat naše služby.

Také jsme pro Vás vypracovali RobexPedii - první ucelenou oborovou encyklopedii, nápovědu k dané kategorii resp. podkategorii, kde naleznete přehled důležitých parametrů a typů nabízených v dané sekci! RobexPedie ZDE!

Námi vyrobené stroje jsou vždy konstruovány s minimalizací možné budoucí údržby. I tak je však nutno vzít v úvahu mechanická opotřebení a je proto nezbytné provádět pravidelnou údržbu stroje. Proto jsme zahrnuli servisní činnost a zaškolili kvalifikované servisní pracovníky. O možnostech spolupráce na servisu a údržbě strojů se informujte ZDE!

Individuálně lze také domluvit další služby typu: pravidelný servis, držení náhradních dílů skladem, repase Vašich starších strojů aj.

Každý stroj je vždy vyroben na míru. Je tedy důležité znát všechny Vaše potřeby a budoucí požadavky. Na naší prezentaci je pouze nastíněn přehled námi vyrobených a dodaných strojů, v případě, že jste nenalezli žádný odpovídající stroj či princip, kontaktujte nás. Nabídneme Vám další možná řešení.


Některé námi vyrobené stroje můžete shlédnout na naší prezentaci!

Kategorie obsahující náhled našich zakázkových strojů Takto označené podkategorie obsahují na zakázku vyrobené stroje a příslušenství

V případě, že nenaleznete stroj, které hledáte, kdykoli se na nás obraťte. Rádi pro Vás nalezneme vhodné řešení... Řekněte co potřebujete, zbytek nechte na nás!
 
Více informací telefonicky! 

 

V rámci naší činnosti provádíme:

 

- zakázková výroba jednoúčelových strojů dle našeho návrhu
  (jednoduchou nabídku obdržíte samozřejmě zdarma po upřesnění zadání)
- možnost dodání samostatné výkresové dokumentace ke stroji
- možnost výroby dle Vámi poskytnuté dokumentace
- soustružnické, svařovací, elektrikářské a jiné výrobní i montážní práce

 

Aktuálně:

 

- vyrobili jsme a dodali cca. 1640 strojů, přístrojů a příslušenství
- na prezentaci je zahrnuto cca. 520 výrobků a našich produktů
- vyvinut nový software pro evidenci Vašich poptávek  (urychlení odezvy a nabídkového řízení)
 

  Přejeme příjemně strávený čas při shlédnutí obsahu naší prezentace. Věříme, že s námi budete spokojeni!
 
  Zde uvádíme některé naše partnery, dodavatele a spolupracující firmy (*):
 

Naši dodavatelé a spřátelené firmy

 

* toto je pouze výběr některých
Další spolupracující firmy naleznete v našich referencích či sekci odkazy!Informační panel
Bestsellery
Kontaktujte nás
ROBEX DK, s.r.o.®
Slovany 3051
54401 Dvůr Králové n. Lab.

IČO: 27471489
DIČ: CZ 27471489 (VAT)

GPS: N 50 26.140 E 15 48.586

e-mail:
tel.: +420 499 321 109
fax: +420 499 621 124
Kontakty a mapa
Chcete poradit?
HelpWhatsUpSkype hot-line
Prodejna je nyní otevřeno
Jaký je Váš názor?
Odkazy a další
Získali jsme ocenění ...
Naše novinky
to Top technická podpora  |  obchodní podmínky | právní prohlášení  |  webdesign fryzl.net  |  mapa webu  |  osobní údaje  |  návštěvní kniha  |  kontaktní informace Adminto Top
 
 :: Naše odkazy :: InstalaceZTI.cz ::