. RobexPedie - Úvod

Úvod

Vítejte na RobexPedii - encyklopedii firmy ROBEX DK, s.r.o.

Vítejte na RobexPedii, jedinečné encyklopedii v oborech řezací techniky, tavného řezání, čalounických a jiných mnoha rozličných odvětví. Množství informací z RobexPedie mohou čerpat zpracovatelé textilií, přírodních i syntetických textilií a to i netkaných, papíru, fólií, buničin, polystyrenu a jiných příbuzných materiálů, izolačních materiálů, plastů, pryží, pur pěn a jiných pěnových materiálů typu Molitan ®, Visco a mnoho dalších.

Encyklopedie (řecky έγκύκλιος enkyklios okružní + παιδεία paideia výchova) je strukturované, zpravidla objemné dílo, které se pokouší zevrubně představit lidské poznání týkající se jednoho, více, anebo všech oborů. Pojmu έγκυκλοπαιδεἰα (enkyklopaideia) poprvé užil v 5. století př. n. l. Hippias z Elidy, který jim označoval všeobecné vzdělání.

Naše RobexPedie (Robex dle jména jejího tvůrce a Pedie dle obecně známé části označení pro encyklopedii) je tu plně pro Vás!

Naše encyklopedie nechce konkurovat obecným encyklopedickým celků typu Wikipedie, Ottův slovník naučný atd., snaží se pouze rozšířit vědění a poznání o jinak úzce specifickém oboru. Původním záměrem bylo o tyto informace rozšířit internetovou tzv. volnou encyklopedii Wiki, avšak z důvodu velice úsměvných nám nebylo toto umožněno a náš účet na této encyklopedii zabanován. Jednalo se o chybu výkladu základního požadavku Wikipedie a tím je tzv. ověřitelnost. Bohužel těžko ověřit platnost a danost informací námi zveřejňovaných, když jsme prvním vydavatelem takovýchto informací v rámci podobných oborových odvětví a často se snažíme popsat technologie námi vyvinuté.  Neexistuje tedy jiný zdroje, který by ověřil platnost těchto informací kromě firmy ROBEX DK, s.r.o. ®.

Členění kategorií na RobexPedii odpovídá kategoriím nabízených výrobku a zboží na oficiální prezentaci firmy ROBEX DK, s.r.o. a e-shopu této firmy. 

RobexPedie - ucelená oborová encyklopedie

Oficiální web firmy ROBEX DK, s.r.o.Videoportál RobexTube

Na RobexPedii je nyní 47 článků v 28 ti kategoriích.

Přejdi na oficiální web firmy ROBEX DK, s.r.o., kde můžes shlédnout či zakoupit zde uvedené výrobky


 
ROBEX DK, s.r.o. - centrum řezací techniky | CleexCut - pily a řezačky na izolace