LISY, NÁSTROJE, ZAVÍRADLA, VYTÍNAČE, KNOFLÍKOVÁ TĚLÍSKA, KROUŽKY

Lisy, nástroje (vytínání, lisování aj.), knoflíky a knoflíková tělíska, kroužky
- LISY PRO ZAVÍRÁNÍ KNOFLÍKŮ, DRUKŮ, KROUŽKŮ, VYTÍNÁNÍ
- POUZE OSVĚDČENÉ TYPY LISŮ (I SERVIS A NÁHR. DÍLY)
- ČALOUNICKÉ A OKRASNÉ KNOFLÍKY, KNOFLÍKOVÁ TĚLÍSKA
- OKRASNÉ KROUŽKY ZE STAROMOSAZI
- NA ZAKÁZKU VYROBÍME I SPECIÁLNÍ NÁSTROJE
Vyrábíme, dodáváme vynikající lisy pro zavírání druků, knoflíků, ok, kroužků ze staromosazi. Dodáváme ruční lisy (silné ruční hřebenové lisy vhodné pro lisování kroužků, silné a přesné vahadlové lisy vhodné pro různorodé aplikace, universální vřetenové lisy pro různorodé aplikace vhodné pro potahování knoflíků), pneumatické i hydraulické lisy a další nové i bazarové lisy, ruční, poloautomatické, s podavači a jiné včetně náhradních dílů.

Dále vyrábíme nástroje zejména pro ruční vytínání, vytínací nástroje výsekové, vytínací a razící vhodné například pro užití spolu s lisem (vhodné jako příprava látky pro potah knoflíků), speciální nástroje umožňující potah knoflíkových tělísek, ostatní nástroje, další rozličné nástroje pro různorodé aplikace vyrobíme na zakázku. K výrobě na zakázku zpravidla potřebujeme 20 - 30 ks druků, tělísek či kroužků, které chcete lisovat či zavírat. Kontaktujte nás, rádi Vám sdělíme cenovou kalkulaci.

V této kategorii naleznete též knoflíková tělíska, která slouží pro výrobu okrasných knoflíků a čalounických knoflíků. Knoflíková tělíska se pomocí zavíradla a lisu potahnou látkou nebo koženkou či kůží. Knoflíková tělíska normál nebo s ouškem znáte z kabátu a bund a módního zboží. Knoflíková tělíska s hřebíkem nebo se šroubem pak jistě znáte například ze sedaček a sedacích souprav.

Staromosazné kroužky (které zde jsou též zastoupeny) znáte z obuvi, batohů, pásků a podobného zboží. kroužky se aplikují za pomocí zavíradla a lisu, nebo ručně pomocí ručního zavíradla. kroužek nalisovaný do otvoru textílie sníží resp. minimalizuje možnost roztřepení látky.

Foto Vytínač obdelníkový  (speciální, na zakázku)

Vytínač obdelníkový (speciální, na zakázku)

ID 753
Neznámá dost. (ověřte)
od Kč 950,- bez DPH
Kč 1149.5,- s DPH

Slouží k vytínání látky - upravujeme pro všechny silové typy prodávaných lisů. Tento pro výrobu vzorkovníků látek ručním lisem.

Foto Podložka pod vysekávací hlavu, vytínač

Podložka pod vysekávací hlavu, vytínač

Kat.č. 05001005 (ID 248)
Skladem (ověřte)
Kč 38,- bez DPH
Kč 45.98,- s DPH

Podložka vyrobena z materiálu NOVODUR, slouží k uchování ostrého ostří vytínače při vysekávání materiálu.Tuto podložku jednoduše pod výsekový nástroj (zpravidla umístěný nahoře). proti této podložce pak probíhá výsek. Tento typ podložky je vhodný pro lisy s větší oporou spodní desky.

Foto Podložka pro stolek pod výsekovou hlavu, vytínač pro lis PL25 a lis RBL 27

Podložka pro stolek pod výsekovou hlavu, vytínač pro lis PL25 a lis RBL 27

Kat.č. 05001005/0 (ID 962)
Neznámá dost. (ověřte)
již nenabízíme

Podložka vyrobena z materiálu NOVODUR, slouží k uchování ostrého ostří vytínače při vysekávání materiálu. Do stolku vložíte tuto podložku, která má frézované hrany tak, aby zapadla do stolku. S podložkou je možné pohybovat tak, aby byla maximálně zvýšena její životnost a aby k výseku nedocházelo pouze v jednom místě. K použití se speciálním stolkem.

Foto Membrána pro pneumatický lis BRERO 133 a Gopa MD 300-40

Membrána pro pneumatický lis BRERO 133 a Gopa MD 300-40

ID 785
Neznámá dost. (ověřte)
Kč 9000,- bez DPH
Kč 10890,- s DPH

Nová pryžová membrána pro lis Brero typ 133 a švédský lis Gopa MD 300-40.

Foto Stolek s podložkou pod výsekovou hlavu, vytínač pro lis PL25 a lis RBL 27

Stolek s podložkou pod výsekovou hlavu, vytínač pro lis PL25 a lis RBL 27

Produkt byl vyřezen z nabídky
Kat.č. 5001005/1 (ID 748)
Neznámá dost. (ověřte)
již nenabízíme

Speciálně vyvinutý stolek umožňuje vytínání na universálním lisu RBL27. Podložka vyrobena z materiálu NOVODUR, slouží k uchování ostrého ostří vytínače při vysekávání materiálu. Stolek je vybaven speciální frézovanou podložkou. Na spodní straně stolku je trn, pomocí kterého je stolek upevněn k lisu.

Nenašli jste, co jste hledali? Potřebujete poradit? Obraťte se přímo na:

© copyright 2006-2024 ROBEX DK, s.r.o.® , změny vyhrazeny …
webdesign ROBEX DK, s.r.o.
Webové stránky firmy ROBEX DK, s.r.o. používají soubory cookies. Tyto informace používáme k analýze údajů o našich návštěvnících, ke zlepšení našich webových stránek, zobrazení personalizovaného obsahu a k tomu, abychom vám poskytli skvělý zážitek z webu. Více zde!
PODROBNÉ NASTAVENÍ
:: InstalaceZTI.cz :: Mediace & mindfulness ::