KLASICKÉ METRY, KREJČOVSKÉ METRY, SAMOLEPÍCÍ METRY

Metry krejčovské a samolepící metry, stanovená měřidla
- DOPLŇKY PRO MĚŘENÍ DÉLEK
- METROLOGICKY OVĚŘENÁ MĚŘIDLA DÉLEK
- NABÍZÍME POUZE OVĚŘENÉ TOP QUALITY PRODUKTY
V této podkategorii nabízíme metry vhodné k použití jako stanovené měřidlo v obchodním styku a samolepící metry opravdu mnoha typů se skvělou lepivostí. Mezi stálice u samolepících metrů patří průhledný samolepící krejčovský fóliový metr za nejnižší cenu stejně jako samolepící krejčovský metr ve stříbrné barvě. Oba typy nabízíme v délce 150 cm. Nabízíme též velice kvalitní a dlouhodobě odolné samolepící metry s ocelovým kordem. tyto metry mohou být opatřeny buďto bílým krycím lakem a nebo zalitý v PVC (žlutý metr). Tyto metry nabízíme v mnoha délkách (délka možno i na zakázku) a v mnoha typech vyobrazení číslic.

Informace o zákonných požadavcích (zák. 550/1990Sb.) na stanovená měřidla, pro užití v obchodním styku naleznete zde. Přehledně zpracovaný článek na RobexPedii pak zde!

Odměřovací kolečka a prvky pro elektronické odměřování délky, počítadla kusů a další prvky pro automatizaci nabízíme v samostatné podkategorii Odměřování délky, odměřovací kolečka, počítadla kusů a čítače, další doplňky pro automatizaci v kategorii Doplňky pro provozy a stroje (automatizace, odměřování).

ERROR: Zde se momentálně nenachází žádný produkt

Žádný produkt do této podkategorie či filtru nebyl prozatím přidán nebo byl existující produkt vyřazen z nabídky!

Doporučujeme pokračovat v procházení, jako by se nic nestalo a nebo přejít o stránku zpět. V případě, že nemůžete nalézt objekt Vašeho zájmu, kdykoli se na nás obraťte.

Nenašli jste, co jste hledali? Potřebujete poradit? Obraťte se přímo na:

© copyright 2006-2024 ROBEX DK, s.r.o.® , změny vyhrazeny …
webdesign ROBEX DK, s.r.o.
Webové stránky firmy ROBEX DK, s.r.o. používají soubory cookies. Tyto informace používáme k analýze údajů o našich návštěvnících, ke zlepšení našich webových stránek, zobrazení personalizovaného obsahu a k tomu, abychom vám poskytli skvělý zážitek z webu. Více zde!
PODROBNÉ NASTAVENÍ
:: InstalaceZTI.cz :: Mediace & mindfulness ::