(ŠTÍPACÍ STROJE, LOUPACÍ STROJE, DRÁŽKOVACÍ, PROFILOVACÍ STROJE)

Nopkovací stroj, profilovací štípací stroj na pěnové hmoty

Nopkovací stroj, profilovací štípací stroj na pěnové hmoty - hlavní foto 789
Nopkovací stroj, profilovací štípací stroj na pěnové hmoty - detailní foto 789 Nopkovací stroj, profilovací štípací stroj na pěnové hmoty - detailní foto 789 Nopkovací stroj, profilovací štípací stroj na pěnové hmoty - detailní foto 789

Stroj je určen výhradně k dělení desek pěnového materiálu na plocho do objemové hmotnosti 50 kg/qm, do tloušťky 100 mm výhradně v ručním provozu. Stroj je opatřen sadou profilových segmentových válců pro tvarové dělení desek. Tvoří tak tzv. profilované řezy ( negaticní a pozitivní profil).

Výrobce / značka: ROBEX DK, s.r.o.
Země původu: Česká republika
Stav: nové
Záruka: dle dohody
Dostupnost: Vyrobeno na zakázku
ID 789
na poptání

Produkt je vyroben na zakázku, dle přesné specifikace zákazníka. Cena je závislá na množství výbavy a volitelné specifikaci výrobku.

Detailní popis

Principem plochého dělení je horizontální řez pásovým nožem krytým v klínové liště. Rám stroje je tvořen dvěma krajními uzavřenými skříněmi pro nožová kola a střední řezací a podávací částí. Řezací část představují dva poháněné podávací válce, které přivádějí štípaný materiál na pohyblivé ostří nože, vyčnívající z klínové štípací lišty. Poloha horního i spodního podávacího válce je nastavována dvojicí pohybových šroubů, spřažených společným náhonem kuželovými koly. Speciální segmentové válce umožňují reliéfní tvarování zpracovávaného materiálu. Stroj není koncipován do prostředí s možností výbuchu.

Technická specifikace

Příkon: 9 kW
Napětí: AC 230/400 V
El. připojení stroje: 5x4, 3+PE+N
Nejvyšší vrstva řezání: 100 mm
Průměr nožových kol.: 560 mm
Obvodová rychlost nože: 5.45 m/s (50 Hz)
Obvodová rychlost podávacích valečku: 247 mm/s
Hmotnost stroje: 1350 Kg
Max. šíře řezu: 2200 mm (rovné válce)
Max. šíře řezu: 2150 mm (tvarové válce)
Rozměr piloveho pásu: 60 x 1 x 9400 mm (+- 20 mm)
Hlučnost stroje: < 70 db

Komentáře

lidí již komentovalo tento produkt

Další služby

Nabízíme plný záruční i pozáruční servis, opravy a údržbu vč. dodávek náhradních dílů.

Prezentovaný výrobek je vyrobený na zakázku, dle přání zákazníka. V některých případech lze sjednat jeho předvedení u stávajícího zákazníka. Jsme schopni zajistit i provedení zkoušek s vašim materiálem.


© copyright 2006-2024 ROBEX DK, s.r.o.® , změny vyhrazeny …
webdesign ROBEX DK, s.r.o.
Webové stránky firmy ROBEX DK, s.r.o. používají soubory cookies. Tyto informace používáme k analýze údajů o našich návštěvnících, ke zlepšení našich webových stránek, zobrazení personalizovaného obsahu a k tomu, abychom vám poskytli skvělý zážitek z webu. Více zde!
PODROBNÉ NASTAVENÍ
:: InstalaceZTI.cz :: Mediace & mindfulness ::