(SPLINTOVACÍ PISTOLE, KLEŠTĚ, STROJE A SPLINTOVACÍ LINKY)

Poloautomatický splintovací stroj RB SP-3 (dvoumodulový)

Poloautomatický splintovací stroj RB SP-3 (dvoumodulový) - hlavní foto 1066
Poloautomatický splintovací stroj RB SP-3 (dvoumodulový) - detailní foto 1066 Poloautomatický splintovací stroj RB SP-3 (dvoumodulový) - detailní foto 1066 Poloautomatický splintovací stroj RB SP-3 (dvoumodulový) - detailní foto 1066

Poloautomatický jednoobslužný stroj vyrobený zakázkovým způsobem naší firmou slouží pro prošívání (splintování) reklamního kartonu k mopu. Na výstupu je výrobek automaticky umístěn do připravené krabice. Stroj využívá pneumatických průmyslových modulů.

Výrobce / značka: ROBEX DK, s.r.o.
Země původu: Česká republika
Stav: nové
Záruka: 24 měs. / 12 měs. na IČO
Dostupnost: Neznámá dost. (ověřte)
ID 1066
na poptání

I přesto, že se produkt nachází v obchodní kategorii, je tento produkt upravený na zakázku, dle vašeho přání.

Detailní popis

Stroj využívá karusolového principu, přičemž první pozice slouží z kazkládání mopu a reklamního kartonu, ve druhé pozici dochází k valtsní aplikaci (prošití), ve třetí pozici dochází k další manipulaci s materiálem, která probíhá automaticky a přesune již připravený výrobek do krabice.

Velice vysoká kadence stroje.

Kvalitním zaváděním (naprosto kolmým) jehly do materiálu je dáno maximální prodloužení životnosti jehly. Jehly se proto nelámají, je zajištěna kontinuita výroby.

Technická specifikace

Příkon stroje: 0,5 kW
Napájecí napětí, kmitočet, soustava: AC 230V, 50Hz, 1 NPE TN-S
Hlučnost na pracovním místě: < 75 dB
Max. rozměry stroje (h x š x v): 1 950 x 1 205 x 1 555 mm
Celková hmotnost stroje: 200 kg
Max. tlak stlačeného vzduchu: 8 bar

Stroj je určen pro mírné klimatické oblasti s korozní agresivitou ve stupni C2 dle ČSN ISO 9223, pro prostředí lehkého průmyslu dle ČSN EN 61000-6-3

Související
Dokumentace
Komentáře

lidí již komentovalo tento produkt

Další služby

Prezentovaný výrobek je vyrobený na zakázku, dle přání zákazníka. V některých případech lze sjednat jeho předvedení u stávajícího zákazníka. Jsme schopni zajistit i provedení zkoušek s vašim materiálem.


© copyright 2006-2024 ROBEX DK, s.r.o.® , změny vyhrazeny …
webdesign ROBEX DK, s.r.o.
Webové stránky firmy ROBEX DK, s.r.o. používají soubory cookies. Tyto informace používáme k analýze údajů o našich návštěvnících, ke zlepšení našich webových stránek, zobrazení personalizovaného obsahu a k tomu, abychom vám poskytli skvělý zážitek z webu. Více zde!
PODROBNÉ NASTAVENÍ
:: InstalaceZTI.cz ::