Textilní svorka - klešťová velká kovová fixační svorka červená (náhrada R-12 )

Textilní svorka - klešťová velká kovová fixační svorka červená (náhrada R-12 )   - hlavní foto 1049
Textilní svorka - klešťová velká kovová fixační svorka červená (náhrada R-12 )   - detailní foto 1049 Textilní svorka - klešťová velká kovová fixační svorka červená (náhrada R-12 )   - detailní foto 1049 Textilní svorka - klešťová velká kovová fixační svorka červená (náhrada R-12 )   - detailní foto 1049

Největší klešťová svorka naší nabídky je náhradou za pozinkovanou svorku R-12 a je určena pro všechny operace s opravdu vysokými vrstvami látek. Šíře profilovaných čelistí 70 mm a max. rozevření 95 mm. Největší z momentálně dostupných klešťových svorek pro čalouníky, krejčové a provozy. Nevhodné na velmi nízké vrstvy. Vždy skladem!

Stav: nové
Záruka: 24 měs. / 12 měs. na IČO
Dostupnost: Neznámá dost. (ověřte)
Kat.č. 6001008/10 (ID 1049)
již nenabízíme
Produkt byl vyřezen z nabídky
Detailní popis

Tyto svorky jsou zvláště vhodné pro sepnutí opravdu vysokých vrstev materiálu mezi sebou popř. k desce stolu a zafixování před řezem aj.

Svorka je vybavena silnou centrální pružinou umístěnou na středovém nýtovaném čepu. Vlastní tělo svorky je vyrobeno z odolného lisovaného plechu tl. 1.5 mm, přičemž vyšší tuhosti a stability svorky je dosaženo pomocí profilování. Profilované, zvlněné symtericky pohyblivé čelisti zajistí vysokou úroveň fixace. Na rozdíl od klešťových svorek naší výroby (ve velikosti 1 a 2) jsou zde čelisty protiběžné a dotýkají se na samém konci svorky. Vyšší síly držení je tedy dosaženo až při vrstvě větší než 35 mm. Aktivní délka hmatníku blížící se 80 mm je ideálním řešením pro dlouhotrvající a často se opakující operace s minimem námahy ze strany uživatele.

Tyto svorky nabízíme pouze v jednom vyhotovení povrchové úpravy a sice:
- Fe plech s vrstvou červené barvy

Technická specifikace

Rozevření: 95 mm
Šíře čelisti: 70 mm
Celkové rozměry: 185 x 70 x 113 mm
Hmotnost: cca. 225 gr.

Typ svorky: centrální pružina na středovém čepu
Materiál: lisovaný plech
Barva: červená
Čelisti: 2 x symterická zvlněná čelist
Hmatník, rukojeť: v délce cca. 80 mm, šíře 24 mm

K tomuto doporučujeme
Dokumentace
Komentáře

lidí již komentovalo tento produkt


© copyright 2006-2024 ROBEX DK, s.r.o.® , změny vyhrazeny …
webdesign ROBEX DK, s.r.o.
Webové stránky firmy ROBEX DK, s.r.o. používají soubory cookies. Tyto informace používáme k analýze údajů o našich návštěvnících, ke zlepšení našich webových stránek, zobrazení personalizovaného obsahu a k tomu, abychom vám poskytli skvělý zážitek z webu. Více zde!
PODROBNÉ NASTAVENÍ
:: InstalaceZTI.cz :: Mediace & mindfulness ::